מי בא היום להופעה של שלומי

karoleking

New member
חח.. מה אנחנו סטודנטים?

ככה לעזוב הכל באמצע החיים?
מישהו היה? איך היה? יש תמונות?

ofird12

New member
הופעה מדהימה

אני הייתי והיה כמו תמיד מדהים. בכלל היה ערב קסום שבסופו שלמה ארצי המלך (לא שלשלומי אין כתר) נתן סיום מדהים הבעיה העיקרית בהופעה של שלומי הייתה שאמנם כל מי ששומע אותו מתאהב אבל הקהל היה בעיקרו קהל הסטודנטים אשר אני מאמינה רובם אינם נמנים על מעריציו ולכן את השירים החדשים הוא כמעט ולא שר, הוא אפילו התחיל עם דודודו... ומיד הפסיק ואמר שזה שיר חדש וסביר להניח שלא מכירים אותו עדיין. האמת שאת צודקת, אי אפשר לעזור הכל באמצע החיים אבל יש דברים שלא מוותרים עליהם בחיים... מאמינה שאת ההופעה שלו בקיסריה את ואף אחד אחר לא יפסיד (חוץ ממני שלא אהיה באיזור לצערי הרב) יום נפלא

karoleking

New member
איזה כיף לך...

2 מלכים ביום אחד...
חלום! לא הייתי מוותרת על ההופעה הזו... וזה ברור לכולם.. אבל לא תמיד החיים מתנהלם על פי רצוננו. אבל כמו שאמרת, יש את קיסריה, ואת זה (לפחות ההופעה הראשונה) אני לא מפסידה...

karoleking

New member
נכון... חשבתי על זה...

היינו צריכים להיות שם... אבל מה לעשות... לא תמיד זה מתאפשר.. אם זה היה מתקיים טיפה יותר מאוחר אז אולי... לא נורא! נתאפק עוד קצת...

ofird12

New member
אכן אין תחליף להופעה בקיסריה

האמת היא שאת כ"כ צודקת לגבי השעה. זה היה די תקוע. אני משוכנעת שאם זה היה מתקיים בשעה מאוחרת יותר (לפני שלמה ארצי) היו מגיעים רבים להופעה שלו. היה לי ממש חבל לראות קהל שיחסית לא מכיר את השירים שלו. אין ספק שתהנו בקיסריה. אני אמנם נהנתי מההופעה הזו בירושלים אבל קיסריה זו קיסריה ואין לה תחליף. כמה חבל לי שאני מפסידה את זה. תיהנו ותספרו חוייות

karoleking

New member
אל דאגה... נספר וגם נצלם...

גם אני הייתי בירושלים. היה באמת מדהים שם.. אבל קיסריה זה קיסריה.

למעלה