שרשור סופ"ש!

STU XD

New member
../images/Emo168.gifשרשור סופ"ש!../images/Emo168.gif

שיר השבוע של סיסטם:
שיר השבוע לא של סיסטם:
קליפ השבוע:
דבר נחמד שקרה השבוע:
דבר לא נחמד שקרה השבוע:
משו טעים שאכלתי:
אלבום השבוע:
להקת השבוע:
תמונת השבוע:
השאלה המתחלפת:איזה סרט טוב ראיתם לאחרונה?

pluplup

New member
טהנהנה.

שיר השבוע של סיסטם: שיהיה פריזן סונג P: שיר השבוע לא של סיסטם: יה,רייט. בקושי היה לי זמן למוזיקה השבוע,ראבק! >.< *מת* קליפ השבוע: >.< דבר נחמד שקרה השבוע: אין לי מושג. דבר לא נחמד שקרה השבוע: שיעורים במתמטיקהE%W&^$&$^&#^$&^% בכמויות מסחריות&^@$^&^$&#^$&^%& ראבק >.< משו טעים שאכלתי: אפילו לאוכל לא היה לי זמן >.< אלבום השבוע: >.<%$@& להקת השבוע: >.<$%&@%$&%#&$&# תמונת השבוע: >.<E$%&$^&#$^*& השאלה המתחלפת:איזה סרט טוב ראיתם לאחרונה? >.<$W%&^$&@^%&^%*#^$&$^&^$*@%&*$%^$&@^$&#&#^%%*#^$&$^&%^#*#@*&#$^*%&* $%&@^$&#^&%&^$&#^$&^$&#%@^&%$&^#%&^$&@%$&$^^$#&$^&$#@^&#^$&$^&@^$#*&^$*@

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifדור,

אני חייבת להגיד שאתה מאוד עמוק השבוע..

STU XD

New member
שבת שלום ../images/Emo9.gif

שיר השבוע של סיסטם: 36 שיר השבוע לא של סיסטם:היהודים-לא יכול אחרת קליפ השבוע: סוג של קליפ-הופעת האיחוד של פינק פלויד ב2006 דבר נחמד שקרה השבוע: יצאו לי תמונות טובות, אבא בהולנד ויש לי זמן לבד בבית, חידשתי קשר עם מישהו שממש התגעגעתי אליו ואנחנו מדברים כל יום שעות, היה לי היום שיעור נהיגה לירושלים והיה בנזונה. דבר לא נחמד שקרה השבוע:התפטרתי כי יש לי את הבוס הכי מסריח ביקום והוא כ"כ השפיל אותי, ההוא שחידשתי את הקשר איתו חוזר פעם בשבועיים וזה קשר שלא יכול להתקיים וזה מבאס תתחת. משו טעים שאכלתי: היום-אוכל של אימא. אלבום השבוע:היהודים-פורטה. פשוט לא נמאס.. להקת השבוע:היהודים, פינק פלויד, גאנס אנ רוזס תמונת השבוע:אנוכי צילמתי. אני וחברה שלי. השאלה המתחלפת:איזה סרט טוב ראיתם לאחרונה?טריפ נעורים

Evil Pig

New member
סופשבוע רגוע בגלגל"צ- רגוע!!

שיר השבוע של סיסטם: אין שיר השבוע לא של סיסטם: The Pixies - Were Is My Mind? קליפ השבוע: אין דבר נחמד שקרה השבוע: עשיתי ארוגת תבלינים בגינה- עכשיו יהיו לי תבלינים טריים!! דבר לא נחמד שקרה השבוע: בצפר משו טעים שאכלתי: דגים על האש אלבום השבוע: אין להקת השבוע: אין תמונת השבוע: אין חדש השאלה המתחלפת:איזה סרט טוב ראיתם לאחרונה? דווקא ראיתי הרבה סרטים: מועדון קרב, הארספריי, היטמן, כוורת בסרט

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifטרילילי וטרללה

שיר השבוע של סיסטם: Baby של סרג'.. שיר השבוע לא של סיסטם: Guns N' Roses - Coma קליפ השבוע: סולג'ה בוי XDD (איך שלא רושמים..) דבר נחמד שקרה השבוע: אממ אתמול אצל חברה.. דבר לא נחמד שקרה השבוע: אני חולה
משו טעים שאכלתי: נקניקיות עם חביתה
אלבום השבוע: האילוז'ן הראשון של גאנז להקת השבוע: Guns N' Roses תמונת השבוע: התפתחות מדף הדיסקים שלי
השאלה המתחלפת:איזה סרט טוב ראיתם לאחרונה? הגיבן מנוטראדם ^^ והמרדף אל האושר.. פשוט סרט מעולה וממולץ!!! הודגש באמצעות מדגישומטיק

חצילע

New member
שלהלהלהלה ../images/Emo9.gif

שיר השבוע של סיסטם: אין D: שיר השבוע לא של סיסטם: אין D: קליפ השבוע: אין? D: דבר נחמד שקרה השבוע: יש לי רוק חדש ויפה, ההזמנה של העגילים נשלחה, היא בדרך לארץ.
דבר לא נחמד שקרה השבוע: החגורה לא הגיעה, כוסעמק. זה ממש מבאס אותי. אני מרגישה רחוקה מחברים בטירוף... משו טעים שאכלתי: לחמניה של המאפיה שלנו DD: אלבום השבוע: אופת'. האחרון האפור, שכחתי איך קוראים לו. משהו עם D. להקת השבוע: אין נראלי. תמונת השבוע: אני מתגעגעת אליה >: השאלה המתחלפת:איזה סרט טוב ראיתם לאחרונה? כלום.

מריאן 3

New member
מה קורה? ../images/Emo9.gif

כמה זמן לא ביקרתי כאן
שיר השבוע של סיסטם: היפנוטייז שיר השבוע לא של סיסטם: גרייס של ג'ף באקלי קליפ השבוע: - דבר נחמד שקרה השבוע: דודים באו מחו"ל, התחלנו שנה חדשה{?} דבר לא נחמד שקרה השבוע: מתמטיקה! משו טעים שאכלתי: פיצה. אלבום השבוע: כל אלבומיו של ג'ף באקלי. להקת השבוע: נארלס בארקלי. תמונת השבוע: השאלה המתחלפת:איזה סרט טוב ראיתם לאחרונה? שכחתי איך קראו לו, אבל הוא היה טוב! טרלהלהלהלה.

למעלה