שאלון פלייליסט

NicknAmeXD

New member
../images/Emo168.gifשאלון פלייליסט../images/Emo168.gif

כי יבש פה בטירוף D: לכל מי שלא מכיר - פותחים את המדיה פלייר ושמים על שאפל וכותבים את השיר. לרוב זה גם מגניב. איך העולם רואה אותי? האם יהיו לי חיים מאושרים? מה אנשים באמת חושבים עליי? האם אנשים חושקים בי בסתר? איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? מה אני צריך לעשות עם חיי? עצה טובה בשבילי: מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? ובהלוויה שלי? איזה סוג גבר אני אוהב? איך יהיה לי מחר? למה אני כאן? בתור מה אנשים יזכרו אותי? איזה שיר יתקע לי בראש מחר? האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? איך תהיה השנה הזו? איך אתה מרגיש עכשיו? מה המטרה שלך בחיים? מה ההורים שלך אומרים עלייך? מה ייאחלו לך ליום הולדת? מה יהיו המילים האחרונות שלך? מה יהיה כתוב על המצבה שלך? מה יהיה בעתיד? מה יש לך להגיד על זה שפצצת אטום תפוצץ את העולם? מה מעציב אותך? מה גורם לך להמשיך לרצות לחיות? מה כתוב על החולצה האהובה עלייך? המשפט שהכי מאפיין אותך:

NicknAmeXD

New member
נענה D:

איך העולם רואה אותי? BMTH_Diamonds Aren't Forever האם יהיו לי חיים מאושרים? Enter_Shikari_-_Nodding_Acquaintance מה אנשים באמת חושבים עליי? KatyPerry_HotNCold :O האם אנשים חושקים בי בסתר? Note To Self - From First To Last איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? Escape The Fate - Cellar Door מה אני צריך לעשות עם חיי? In_Fear_And_Faith_-_Silence_Is_Screaming עצה טובה בשבילי: Papa_Roach_-_To_be_Loved מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? breaking benjamin- firefly מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Escape The Fate - Theres No Sympathy For The Dead איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? BREAKING BENJAMIN - So cold ובהלוויה שלי? Limp Bizkit - Hot Dog XDDDDDDD איזה סוג גבר אני אוהב? My Chemical Romance & The Used - Under Pressure איך יהיה לי מחר? the used_ let it bleed למה אני כאן? system of a down - Chop Suey בתור מה אנשים יזכרו אותי? Escape The Fate - Theres No Sympathy For The Dead איזה שיר יתקע לי בראש מחר? before_their_eyes_-_the_beast_within האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? avenged sevenfold_almost easy איך תהיה השנה הזו?Escape The Fate - Not Good Enough >< פאק XD איך אתה מרגיש עכשיו? My Chemical Romance & The Used - Under Pressure דיי נכון מה המטרה שלך בחיים? bless tha fallen_albright מה ההורים שלך אומרים עלייך? Escape the Fate - Situations מה ייאחלו לך ליום הולדת? avenged_sevenfold-lost מה יהיו המילים האחרונות שלך?bullet_for_my_valentine-scream_aim_fire מה יהיה כתוב על המצבה שלך? rasmus - livin' in a world without you די מתאים XD מה יהיה בעתיד? Silverstein - already dead מה יש לך להגיד על זה שפצצת אטום תפוצץ את העולם? see you next tuesday - honey i've never had sex מה מעציב אותך? Nirvana - Smells Like Teen Spirit מה גורם לך להמשיך לרצות לחיות? TheUsedCutUpAngels מה כתוב על החולצה האהובה עלייך? Evanesence - Bring Me To Life המשפט שהכי מאפיין אותך:coldplay-swallowedinthesea

just orka

New member
נע זה תמיד כיף../images/Emo3.gif../images/Emo204.gif../images/Emo54.gif

איך העולם רואה אותי? In't not my time- 3 days grace האם יהיו לי חיים מאושרים? שיר עצוב - אביב גפ ן :)-<) מה אנשים באמת חושבים עליי? Screamer-good charlotteחחחחח האם אנשים חושקים בי בסתר? 20 Dollar Nose Bleed- fall out boy ממממ
איך אני יכול לעשות את עצמי מאושר? בדרכי שלי - מכוכב נולד 6 XD אדיר! מה אני צריך לעשות עם חיי? להתעורר- עברי לידר . טואוב! עצה טובה בשבילי: I'll Let You Live- taking back sunday חחחח מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? No Place Like London- Sweeney Todd בכיף מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? יופנדי -מלך האריות2
איזה שיר יתנגן בחתונה שלי? As Lovers Go-Dashboard Confessional אוההההה ובהלוויה שלי? Sacrifice Theory-AFI ממ
איזה סוג גבר אני אוהבת? Boring Town-Less Than Jake וואטהבר איך יהיה לי מחר? another girl another plant - blink 182 מממ טוב למה אני כאן? Headfirst For Halos- MCR ממ
בתור מה אנשים יזכרו אותי? פרח נתתי לנורית - שייגעצ
איזה שיר יתקע לי בראש מחר? bleed well acostic - HIM היי נדבקתי אליו היום האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Already Dead- Useless ID חחחח איך תהיה השנה הזו?Misconception-useless id יש מצב איך אתה מרגיש עכשיו? touch me - the doors חחחחחחחח מה המטרה שלך בחיים? the truth - good charlotte ממש לוחמת צדק מה ההורים שלך אומרים עלייך? dirty little secrets- my american rejects חחחחחחחח!!!
מה ייאחלו לך ליום הולדת? Fences-paramore אה?
מה יהיו המילים האחרונות שלך? דנה-שייגעצ מממ וואטהבר מה יהיה כתוב על המצבה שלך? the end- MCR :-O ענק! לא זייפתי באמשלי! מה יהיה בעתיד? i just wanna live- good charloote (מה יש לכל הגוד שארלוט פתאום.) חחטוב מה יש לך להגיד על זה שפצצת אטום תפוצץ את העולם? M+M's- blink 182 שיהיה מה מעציב אותך? Edge Of Seventeen-Stevie Nicks חחח מה גורם לך להמשיך לרצות לחיות? Zombie- the cranberries זומבים גורמים לי לחיות?
מה כתוב על החולצה האהובה עלייך? איש הכמעט- אביב גפן המשפט שהכי מאפיין אותך:Miracle- paramore ממש נס רפואי הכי אדיר שעשיתי בחיים!! בלי זיופים!!

למעלה