שאלון סמי פיינלס

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo168.gifשאלון סמי פיינלס../images/Emo168.gif

חשבתי להעלות שאלון קצר על הסמי-פיינלס בשבוע שעבר אבל רציתי לחכות להופעה הראשונה של הטופ 12 כדי להעלות, אז כשאתם עונים (חוץ מבשאלה שמתייחסת לטופ 12, שימו לב שאתה עונים רק על-פי ההופעות של הסמי-פיינלס)
עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12?
מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם)
מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10
)
מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם?
מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם?
מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם?
מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם?
הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם-
איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet)
איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס?
איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס?
איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? לנוחיותכם בהודעה הבאה אני אצרף את רשימת הביצועים של הסמי-פיינלס
מדגישומטיק

LeAnnDylan

Well-known member
רשימת השירים-

ג'ו מונייז- You and I Both
טיילר גריידי- American Woman
ג'ון פארק- God Bless The Child Gravity
ג'רמיין סלרס- Get Here What's Going On
טודריק הול- Since U Been Gone What's Love Got To Do With It Somebody To Love
אלכס למברט- Wonderful World Everybody Knows Trouble
טים אורבן- Apologize Come On Get Higher Hallelujah
לי דיווייז- Chasing Cars Lips Of an Angel Fireflies
אנדרו גרסיה- Sugar, We're Going Down You Give Me Something Genie in a Bottle
קייסי ג'יימס- Heaven I Don't Wanna Be You'll Think of Me
מייקל לינץ' This Love It's a Man's World This Woman's Work'
ארון קלי- Here Comes Goodbye My Girl I'm Already There
אשלי רודריגז- Happy
ג'נל ווילר- What About Love
היילי וון- I Want To Hold Your Hand The Climb
מישל דלמור- Fallin' With Arms Wide Open
לילי סקוט- Fixing A Hole A Change Is Gonna Come I Fall To Pieces
קייטלין אפרלי- Oh! Darling The Scientist I Feel The Earth Move
דידי בן עמי- The Way I Am Lean On Me Rhiannon
לייסי בראון- Landslide Kiss Me The Story
קריסטל באוורסוקס- Hand In My Pocket Long As I Can See The Light Give Me One Reason
קייטי סטיבנס- Feeling Good Put Your Record On Breakaway
שיבון מאגנס- Wicked Game Think House Of The Rising Sun
פייג' מיילס- All Right Now Walk Away Smile

LeAnnDylan

Well-known member
עונה לעצמי:)

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? יחסית די מרוצה כי לא היו הופעות ממש גרועות השבוע (חוץ מאנדרו אבל כבר הרמתי ידיים על זה שהוא יעוף השבוע) אבל בכל זאת אני חושבת שהיו יכולות להיות הופעות טובות יותר עם מתמודדים אחרים שהודחו מוקדם מידי. לייסי ופייג' השתפרו שזה דבר טוב כי אם הן היו נותנות הופעה גרועה הייתי ממש מתעצבנת אבל אני מניחה שהופעות של קייטלין או לילי היו הרבה יותר נחוצות בשלב הזה.
מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) 1. Lean On Me/ Rhiannon - דידי בן עמי (ריהנון היה טוב יותר אבל את לין און מי אני יותר אוהבת) 2. I Fall To Pieces - לילי סקוט (גם את שני הביצועים האחרים שלה אהבתי מאוד אבל זה בעיניי גבל בשלמות
) 3. Feeling Good - קייטי סטיבנס Since U Been Gone .4 - טודריק הול (טודריק זה מישהו שאני ממש אתגעגע אליו כי כל ההופעות שלו היו מעולות בעיניי!) 5. Wonderful World - אלכס למברט 6. Here Comes Goodbye - ארון קלי 7. What About Love - ג'נל ווילר 8. House Of The Rising Sun - שיבון מאגנס 9. Give Me One Reason - קריסטל באוורסוקס 10. You and I Both - ג'ו מונייז
מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) 1. Landslide - לייסי בראון
2. The Climb - היילי וון 3. Apologize - טים אורבן 4. Get Here - ג'רמיין סלרס 5. Genie in a Bottle - אנדרו גרסיה
מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? Since U Been Gone בעיניי הוא מעולה.
מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? Hallelujah - טים נוראי תמיד, וזה שהוא היה טוב יותר ביחס לעצמו לא אומר כלום, הוא עדין היה נוראי.
מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? טודריק וקייטי
מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? קייסי/לי ופייג'
הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם-
דידי, ג'נל, קייטי, לילי, קריסטל ושיבון.
טודריק, ג'ו, ג'ון, טיילר, אלכס וארון.
איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) I Got A Feeling הייתה ההופעה הכי מוצלחת ועם הכי פחות אופס- מומנטס אבל אני לא מתה על השיר בכללי אז אני אלך על Haven't Met You Yet כי אמריקן בוי היה מזעזע><
איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? יש כמה: אנדרו בעיקר שהיה המתמודד
שהכי אהבתי ונתן שלושה ביצועים ממוצעים ומטה. התאכזבתי גם מג'ון וג'רמיין. בגזרת הבנות אני יודעת שזה נשמע מוזר אבל התאכזבתי קצת מקריסטל. אז כן היא הייתה מעולה אבל לא כפי שחשבתי או ציפיתי ממנה. לא יודעת להסביר אבל אין לה את מה שסיימון אוהב לכנות "מומנט", אולי בהמשך אני אחזור להתלהבות ההתחלתית שלי ממנה.
איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? יש די הרבה למען האמת. טודריק בעיקר שהיה מצוין בעיניי בכל ההופעות שלו, אלכס כמובן. לילי שלא אהבתי בכלל בהוליווד הפכה לפייבוריטית השניה שלי אחרי דידי
, אבל השינוי הכי גדול אצלי הוא עם שיבון שהצליחה לגרום לי לאהוב אותה אחרי שתיעבתי אותה בטירוף. גם את קייטלין וארון אני לא שונאת כמו ששנאתי באודישנים.
איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? הייתי אומרת לילי אבל היא לא בנויה לתוכניות כאלה, אני מקווה שהיא תוציא אלבום אינדי ושילך לה טוב
לעומת זאת ג'נל ואלכס צריכים את הפלטפורמה הזאת ואני מקווה שעוד נשמע מהם שוב. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

XoLilMissLolaoX

New member
עונה../images/Emo3.gif

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם?--יש כמה שהייתי מחליפה עם אלה שעפו בסמי פיינלס
האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12?-לא
מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס?- casey james: heven ill think of you i dont want to be tim uban:come on get higher hallelujah lee dyweze: lips of an angel tyler grady:american woman alex lambert:trouble קייטלין אפרלי :The Scientist I Feel The Earth Move
מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס - tim urban-apologize andrew garcia-הכל alex lambert-wounderfull world זה אחד השירים הכי אהובים עלי והוא פשוט הרס אותו לדעתי....
מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? casey james-i dont want to be
מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? הביצועים של לייסי
מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? טים מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? לייסי הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- קייסי לי טים טיילר ג'ון אלכס קייטלין דידי קייטי שיבון קריסטל ולילי
איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם?-American Boy
איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? אנדרו
איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? אלכס
איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? טיילר

jess r

New member
טדם ../images/Emo13.gif

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? לא לגמרי מרוצה. לא מבינה מה פייג' ומייק עושים שם. ההופעה שלהם בטופ 12 היתה גרועה, וזה לא שיש להם הופעות קודמות מדהימות להצדיק אותה. טים הפתיע לטובה בטופ 12 למרות שאני בערך היחידה שחושבת את זה, אבל שמעתי את ההופעה שלו (גם החיה וגם הסטודיו) עוד הרבה פעמים והיא באמת נשמעת לי ממש טובה. הייתי די נגד לי מאז האודישנים אבל הוא השתפר וההופעה שלו בטופ 12 היתה מעולה. וזהו, השאר נשארו בערך באותה רמה. מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) דידי - The Way I Am דידי - Rhiannon קריסטל - Give Me One Reason קייטלין - The Scientist טיילר - American Woman דידי - Lean On Me ארון - My Girl לייסי - Landslide לייסי - The Story קייטלין - Oh! Darling פחות או יותר לפי הסדר. מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) אני תמיד מרגישה אקסטרה רעה
ג'ון - God Bless The Child היילי - The Climb טודריק - Since U Been Gone טים - Apologize ג'ון - Gravity מייקל - This Love ג'רמיין - Get Here טודריק - Somebody To Love אשלי - Happy פייג' - Smile מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? "לנדסלייד" של לייסי. בחיי שהוא לא היה כזה גרוע. וגם "The Way I Am" של דידי היה פשוט מצויין ואפילו חובבי דידי לא נפלו ממנו. אני אישית חורשת מאז על המקור (כי הלייב קצר מידי וגם בתכלס הקול שלהן כל כך דומה שזה בערך אותו דבר). זה שיר כל כך מקסים והיא נשמעה מצויין בו וזה אנדרייטד כי זה לא שיר איידול גדול כמו שהשופטים אוהבים. מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? כל דבר של מייקל לינץ'. הוא זמר גרוע ורקדן מביך. מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? לייסי וג'נל. מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? מייקל. הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- קריסטל דידי קייטלין ג'נל שיבון לילי לייסי לי טים טיילר ארון ו... יאללה נלך על אלכס רק כי אנדרו מעצבן אותי. איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) וואו, שלושתן איומות. "אי גוד א פילינג" הכי גרועה בעולם הזה בערך. אני מניחה ש"אמריקן בוי" זוכה מן ההפקר, וגם כי השיר עצמו חביב. איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? ג'רמיין. היה לו את אחד האודישנים האהובים עלי. איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? את ארון לא אהבתי אבל מאז אני מחבבת אותו. הייתי בטוחה שקייטלין מעאפנה ובסוף ממש אהבתי אותה. את שיבון לא כל כך הראו ובסוף היא אחת הפייבוריטיות. איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? ג'נל, לילי, קייטלין, ג'רמיין (בתנאי שישתפר), טיילר ואלכס.

Confide In Omer

New member
עונה

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? די מרוצה מהם. לפייג' הגיע לעוף שבוע שעבר, אבל היא היתה מעולה השבוע. מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) שיבון: Wicked Game Think House Of The Rising Sun קריסטל: Long As I Can See The Light Give Me One Reason דידי: Rhiannon קייסי: Heaven קייטלין: Oh! Darling The Scientist פייג': Walk Away מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) טיילר גריידי- American Woman ג'רמיין סלרס - What's Going On מישל דלמור - With Arms Wide Open פייג' מיילס -Happy ג'ון פארק - God Bless The Child מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? כל הביצועים של קייטלין מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? מייקל לינץ' - This Woman's Work' מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? קייטלין מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? מייקל הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- שיבון קריסטל קייטלין פייג' דידי לייסי אלכס טים לי אנדרו קייסי ארון איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) - אמריקן בוי איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? היילי איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? קייטלין איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? היילי וקייטלין

RiMiK

New member
עונה=]

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? אני לא הכי מרוצה מהטופ 12, יש שם מספר אנשים שלא מגיע להם להיות שם, כמו לייסי (ברוך שפטרנו), פייג', מייק, טים ולדעתי אפילו אהרון. ולא, מי שחשבתי שהגיע לו לעוף עדיין לא הפתיע אותי לטובה.. מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) 3 השירים של שיבון: Wicked Game, Think, House Of The Rising Sun, השירים של לילי: Fixing A Hole, A Change Is Gonna Come, I Fall To Pieces, קייטלין - The Scientist, אלכס: Everybody Knows, טים: Hallelujah זה היה טוב, אבל אני עדיין חושבת שלא מגיע לו טופ 12, ואחרון חביב דידי - The Way I Am מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) מבחינתי יש תיקו על המקום הראשון בין טים-Apologize לבין טודריק Since U Been Gone, ג'רמיין - Get Here, היילי - The Climb ואלכס, למרות שאני רוחשת אליו חיבה, הוא היה נראה כ"כ במצוקה עם Wonderful World מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? שיבון - House Of The Rising Sun. זה היה מדהים. והיא כן עשתה שינויים!!!! וגם קייטלין עם The Scientist, לדעתי הביצוע ההכי טוב שלה, ובכללי אחד הטובים שהיו בעונה. מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? של קריסטל, לא בטוחה אם זה Long As I Can See The Light, אבל זה היה כשהיא הופיעה ראשונה וסיימון לא הפסיק להשוות את כולם אליה. זה לא היה כזה מדהים. מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? לילי ושיבון עד שלב מסויים מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? יש לי 2. מצד אחד קריסטל, כי ממש מפמפמים אותה וזה מתחיל לעצבן. וגם פייג', סיימון כל הזמן מהלל את הקול שלה, למרות שתמיד היא מאכזבת כל פעם מחדש. ועדיין יש לו תקווה. כאילו מה?? הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- בנות: שיבון, לילי, דידי, קריסטל, קייטי וקייטלין. בנים: טיילר, לי, אנדרו, אלכס וממש מחוסר ברירה נגיד שקייסי וארון. אבל 2 אלה ממש מחוסר ברירה כי הבנים השנה ממש לא משהו. איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) Haven't met you yet. מתה על השיר הזה. אני בשוק שלקח לי משו כמו 20 צפיות בקליפ לקלוט שזאת לואיסנה בקליפ חחחחחחחח איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? אנדרו ללא ספק איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? שיבון המלכה. חיבבתי אותה פה ושם באודישנים אבל כשהיו לי פייבוריטים לפני התכנית הראשונה היא לא נכללה בהם. איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? טיילר! בתקווה עם הלהקה שלו, יש להם שירים מעולים. וכמובן לילי. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo58.gifלתוכנית תוצאות של היום מעליי!../images/Emo18.gif

YoungFlattop

New member
איזה שאלון נחמד:)

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתם חושבים שלכולם מגיע להיות שם? די מרוצה. בסך הכל לא היו ביצועים רעים בפרק הזה, אבל עדיין יש שם כמה כאלו שהייתי מחליפה בקלות עם אחרים שעפו שלא בצד בסמי-פיינלס (אהמליליאהמ) האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? לא. אמנם הם לא היו גרועים אבל בוודאי שהם לא הצדיקו את המקום שלהם בטופ 12 על חשבון מתמודדים יותר טובים. מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? מסודר על פי סדר רנדומלי
1. Rhiannon - Didi Benami 2. Long As I Can See The Light - Crystal Bowersox 3. Everybody Knows - Alex Lambert 4. Fixing a Hole - Lilly Scott 5. The Scientist - Katelyn Epperly 6. Heaven - Casey James 7. Give Me One Reason - Crystal Bowersox 8. You And I Both - Joe Munoz 9. Lean On Me - Didi Benami 10. Fireflies - Lee Dewize מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס 1. Smile - Paige Miles 2. What's Going On - Jermaine Sellers 3. Get Here - Jermaine Sellers 4. Landslide - Lacey Brown 5. Apologize - Tim Urban ואם להיות רעה אז אני אוסיף גם את השניים האחרים של פייג' ואת הביצועים של אנדרו... מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? הביצוע של ג'ו, הביצוע של ג'נל וLean On Me של דידי מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? Hallelujah ו- House of the rising sun של טים ושיבון מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? טודריק, הוא היה יותר טוב ממה שהשופטים אמרו... מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? פייג', ביג מייק ושיבון הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם-
מייקל, ג'ו, טיילר, קייסי, אלכס ולי
ג'נל, קריסטל, לילי, דידי, קייטלין ושיבון איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? I Got A Feeling איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? אנדרו איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? קייטלין, אלכס, ג'ו ולי איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? לילי, ג'נל ואלכס

NP16

New member
וואו חפירה ../images/Emo3.gif

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? אי אפשר לדעת אם הצדיקו, פייג' הייתה מאד טובה אבל עדיין חושב שללילי וקייטלין יותר הגיע ממנה. בגדול אני די מרוצה דווקא מהטופ 12 בייחוד בתכנית שהייתה, אף אחד לא החריש אותי וזה כבר הישג! מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) This Woman's Work'- מייקל לינץ' שיבון מאגנס- Wicked Game Think House Of The Rising Sun קייטלין אפרלי- Oh! Darling לילי סקוט- Fixing A Hole A Change Is Gonna Come דידי בן עמי- Rhiannon קריסטל- Long As I Can See The Light Give Me One Reason מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) ג'רמיין סלרס- Get Here What's Going On טים אורבן- Apologize Come On Get Higher היילי וון- I Want To Hold Your Hand The Climb פייג- SMILE לייסי- KISS ME ועוד ועוד ועוד.. מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם?של קייטלין לקולדפליי,לא ספק, גם הביצוע הדחה שלה! מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם?טים הללויה. מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? לילי מסתבר!. קייטלין! מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם?כנראה אנדרו..?אבל מבחינת השופטים הוא לא.אין לי ממש את האמת!. נגיד שלייסי כי לפעמים היא זוכה למחמאות שאני לא יודע מאיפה.. הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- בנות: קייטי,קריסטל,שיבון,קייטלין,לילי ודידי בנים: אלכס,מייקל, טיילר, לי,קייסי,אהרון איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) לא ממש התייחסתי לזה :) איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? אנדרו!! קייטי איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס?אפשר לומר ששיבון,למרות ששמתי עליה עין, ובהחלט אלכס והכי הרבה -קייטלין . ומייקל לינץ' מפתיע, וגם פייג' במידה מסוימת איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? ג'נל,טיילר,קייטלין,לילי,אלכס.

נוש14

New member
אני

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) לדעתי, לפייג' וטים לא הגיע להיות שם, בהחלט הייתי שמה שם את קייטלין וג'נל כי עוד לא התגברתי על ההדחה שלה, אף אחד מהמתמודדים שלא אהבתי לא הצדיק את מקומו שם, אם כבר הם נתנו לי הוכחה שצדקתי. חוץ מזה, לדעתי הגיע זמנם של ביג מייק ושל קייטי לעוף אבל אני סבלנית במקרה שלהם כי ברור לי שזה יקרה מתישהו. חוץ מזה, אני מרוצה מאד שהפייבוריטס שלי הגיעו לשם (דידי, שיבון, קריסטל ולי). מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) כל הביצועים של ג'ון, כל הביצועים של היילי הזייפנית (במיוחד the climb, אני לא מבינה איך מישהו יכול לבחור לשיר שיר כזה באמריקן איידול) והביצוע היחיד של אשלי רודריגז מכיוון שאני לא סובלת את השיר הזה וגם כי היא לא באמת יכלה להגיע לרמה של ליאונה לואיס. כמובן שיש עוד אבל אלה החמישה הכי הכי מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? שני הביצועים הראשונים של דידי המסכנה. מזל שהיא הצליחה למשוך את עצמה החוצה מהבוץ מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? הביצוע האחרון של ביג מייק. אני בכלל לא חושבת שהוא כזה טוב כמו שעושים ממנו ועוד היחצנות שראיין עשה לו השבוע עם ההתעמתות עם סיימון בכלל הייתה מעצבנת. ראיין, בבקשה תהיה אובייקטיבי, אתה גורם לאנשים להצביע למתמודדים הלא נכונים, תודה מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? הממ...אני חושבת שלכל המתמודדות מתייחסים בהתאם לרמתן מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? לדעתי כל המתמודדות מקבלות יחס שהוא בהתאם לרמתן. בהתחלה קייטי הייתה אוברייטד כשהשופטים החליטו שהיא יכולה לנצח אבל זה כבר עבר אז לדעתי אלה שמתייחסים אליהן כאל טובות הן באמת הכי טובות הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- לא לפי הסדר כי אין לי כוח - קייטלין, ג'נל, קריסטל, שיבון, דידי, לילי, אלכס, לי, אנדרו, קייסי, טודריק. אפשר להסתפק בטופ 11 חלומי? לא מצאתי עוד מתמודד שיענה על הציפיות איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) heaven't met you yet איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? אוף, ג'נל...ודידי הייתה בשבועיים הראשונים אבל היא השתפרה ממש אז עכשיו אני מתה עליה וקייטי. חשבתי שהיא תהיה יותר טובה איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? קייטלין, לי איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? קייטלין וג'נל הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

נוש14

New member
קצת התבלבלתי שם אז...

הנה עשרת הביצועים שהכי אהבתי: קריסטל בווראסוקס: long as i can see the light, give me one reason והביצוע מהשבוע, שיבון: House Of The Rising Sun, paint it black, דידי: Rhiannon, play with fire, לי: Lips Of an Angel, ג'נל: what about love, קייסי: I Don't Wanna Be אהה נראה לי שזהו. תשעה ביצועים, מספיק

נוש14

New member
אהה אוקי

שכחתי שזה אמור להיות הופעת סמיז...אבל אין לי משהו לכתוב במקומם אז נשאיר את זה ככה

SHTRUDIDI

New member
אהבתי את השאלון../images/Emo13.gif

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? אני די מרוצה מהטופ 12 כי יש מגוון של סגנונות וקולות מעניינים. חשבתי שלאנדרו הגיע לעוף ושהוא קצת תקוע רק בקטע של עיבוד חדש עם גיטרה והשבוע הוא דווקא הפתיע אותי מאוד. מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם) הביצועים האהובים עליי בלי דירוג: Heaven- קייסי ג'יימס This Woman's Work'- מייקל לינץ' You'll Think of Me- קייסי ג'יימס Since U Been Gone- טודריק הול Everybody Knows- אלכס למברט Fireflies- לי דייויז I Want To Hold Your Hand- היילי וון (כן, אני אוהבת את הביצוע הזה) The Scientist- קייטלין אפרלי Rhiannon- דידי בן עמי Long As I Can See The Light- קריסטל באוורסוקס מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) Smile - פייג' מיילס Happy- אשלי רודריגז My Girl- ארון קלי (יותר מאכזב מאשר גרוע, פשוט לא אהבתי את בחירת השיר) Sugar, We're Going Down- אנדרו גרסיה Apologize- טים אורבן מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? Since U Been Gone של טודריק הול. זה היה ממש טוב. מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? A Change Is Gonna Come של לילי סקוט וגם Think של שיבון. מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? טודריק. חוסר ההתלהבות ממנו היה פשוט מבאס. מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? אני חושבת ששיבון. הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- בנים - קייסי, מייקל, לי, טודריק, אלכס, טיילר בנות - דידי, קריסטל, קייטלין, פייג', ושיהיה לילי ושיבון. איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) לא זכור לי שאהבתי אף אחת מההופעות אבל אני אבחר את American Boy. איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? ג'רמיין, דידי, אשלי, אנדרו, ג'ון. איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס?אלכס, לי, מייקל, קייטלין. איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? טיילר, ג'רמיין, טודריק, אלכס, אשלי, קייטלין. הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

FullyAlive

New member
../images/Emo29.gif

עכשיו לאחר שצפיתם בתוכנית הראשונה של הטופ 12, האם אתם מרוצים מהם? אתה חושבים שלכולם מגיע להיות שם? האם היה מישהו שחשבתם בשבוע שעבר שהגיע לו לעוף אבל השבוע הוא הצדיק את המקום שלו בטופ 12? לא. מרגישים בחסרונה של לילי
מהם עשרת הביצועים האהובים עליכם מהסמי-פיינלס? (אפשר לדרג אותם אפשר גם סתם לרשום 10 הופעות שאהבתם)אין לי כוח שמות...של לילי,שיבון וכמה של קריסטל ואנדרו. אה גם טיילר ואלכס בקטנה. מהם חמשת הביצועים המאכזבים/גרועים/שנואים של הסמי פיינלס (אם אתם מרגישים אקסטרה רעים אתם יכולים גם לעשות טופ 10) הנוראי היחידי שאני באמת זוכרת זה אפולג'ייז. זה היה כ"כ נואש ומזעזע. מהו הביצוע הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? של אנדרו מהו הביצוע הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? של מייקל מי המתמודד/ת הכי אנדרייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? מי המתמודד/ת הכי אוברייטד בסמי-פיינלס לדעתכם? הרכיבו את הטופ 12 החלומי שלכם- לילי, שיבון, קריסטל, לי, אלכס ,אנדרו... אפשר גם להוסיף את קריס,אליסון, אדם וקוק
איזה הופעה קבוצתית הכי אהבתם? (American Boy / I Got A Feeling / Haven't Met You Yet) השיר הזה עם הסופר ולואיסנה לופיליטו איזה מתמודד/ת אהבתם באודישנים אבל איכזב/ה בסמי-פיינלס? אנדרו, ביג טיים איזה מתמודד/ת לא אהבתם/הכרתם אבל הפתיע/ה אתכם בסמי-פיינלס? שכחתי איך קראו למקסיקני ההוא שעף בין הראשונים. היה לו ביצוע די טוב ואהבתי את הקול שלו עם המבטא החמוד הזה. איזה מהמתמודדים שהודחו בשלבי הסמי פיינלס הייתם רוצים שיחזרו להיבחן בשנה הבאה באקס פקטור? ממ לא. זה יהיה ממש פאתטי מצידם, לא? הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

למעלה