קצת עברי לא יזיק כאן

• פותח הנושא Butza
  • פורסם בתאריך

Butza

New member
../images/Emo168.gifקצת עברי לא יזיק כאן../images/Emo47.gif

ימים קשים עוברים על פורום עברי לידר..... אממ.... לא הגיע הזמן למשו איכותי?
אז חשבתי על משו. עכשיו לעברי יוצא אלבום רביעי, חברים- וזה וואו. וואו גדול מבחינתי לפחות. אז תנסו לחשוב רגע על שלושת האלבומים האחרונים, ההופעות, הסינגלים... ונסו לענות (ואל תתקמצנו במילים)
איזה שיר של עברי הכי משמעותי עבורכם, מהו מסמל, למה?
איזו חוויה שקשורה בהופעה, שיר, או אלבום הכי זכורה לכם, ולמה... בברכת סינגל שמח
ענבר

צביון

New member
צ'ה, חד פעמי.

החלטתי לרדת לעם.להיות עממה(לא עם א'). טוב די אני צריך לישון ו...עדסיט-Nikon-F55

meshka

New member
יקירתי- את בסדר../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

טובי בובי. אז השיר הכי משמעותי בשבילי הוא ללא ספק תמיד אהבה. הוא מקושר לשני אנשים מאוד יקרים לי, זה לא בדיוק השיר עצמו אבל הסיטואציה שכללה את השיר היא מאוד משמעותית בעיני. המ..... חוויה. אני חושבת שהחוויה שהכי זכורה לי היא ללא ספק הופעת הסיום של האנשים החדשים במועדון התיאטרון. כ"כ נהנתי בהופעה הזאת. זו היתה הופעת-עברי הראשונה ששילמתי עליה והיא ללא ספק היתה שווה כל גרוש. |אנחת אושר| היה כ"כ כ"כ כיף, הכרתי שם אנשים חביבים ויקרים, רקדתי ופיזזתי, התנהגתי כמו גרופית מבחילה, ואפילו הסתובבתי ברחובות יפו בעודי צועקת "אני גרופית, לה לה לה לה". אני לא זוכרת מתי הייתי כ"כ מלאת אנרגיות. אוי, זה היה נפלא.

ענבריתתת ../images/Emo99.gif

איזה שיר של עברי הכי משמעותי עבורכם, מהו מסמל, למה? 'צוכה בוחקת'. מסמל הכל. כל מה שאני.
איזו חוויה שקשורה בהופעה, שיר, או אלבום הכי זכורה לכם, ולמה? כל הופעה זו חוויה. אבל אין על עיר הנוער
, בנוסף להופעה, הכרתי את מיכלית ונטע
, והיה ממש כיף שם

6gaia9

New member
../images/Emo186.gif

איזה שיר של עברי הכי משמעותי עבורכם, מהו מסמל, למה? חורף - לפחות כרגע הוא מסמל המון. וגם בוא, שזה פשוט שיר מדהים. ואני עוד יכולה להמשיך בקלות כי די קשה לבחור.... יש את לאונרדו ומרי לנצח וכמובן את ספרד :)
איזו חוויה שקשורה בהופעה, שיר, או אלבום הכי זכורה לכם, ולמה... ניצנים... כי שם הכרתי מישהו שהיום הוא הידיד הכי טוב שלי בערך וכי בזכות ההופעה הזאת הכרתי את עברי ועוד המון אנשים. ובכלל ההופעה הזאת שינתה לי המון בחיים.

0mroosh

New member
סוף סוף שאלות לעניין!!

ולא שאלות שמסתכמות ב:"וואי עברי אתה חתיך וואה וואה וואפה וואה כפרה נשמה -עיניים -שחלה -כיס מרה- חצוצרה שלי". כל השירים משמעותיים , אבל אם צריך אחד משמעותי ממש לתקופה זו, אז: ביום שמש יפה.. מלא אופטימיות , תקווה, תמימות- נותן כח. חוויה...אממ אני חושב שכל מה שקשור לעברי , קשור גם לחברים טובים שלי.. הופעה- ניצנים ובה גיליתי את ההערכה של החברים שלי אליי..היה מדהים!! יותר טוב כלום מכמעט, היה יום פשוט חרא, חרא כמו צואה ירקרקה של ג'ירף, הכל פשוט הלך מסריח ובאותו יום קיבלתי מחבר טוב את יותר טוב כלום מכמעט (בדיוק לפני שהתכוונתי לקנות אותו) ופשוט שמעתי והרגשתי כמו ילד קטן בחנות משחקים. זהו! :) לילה טוב פורום קט!

../images/Emo168.gif אני יענה עכשיו...

שיר של עברי שהכי משמעותי מבחינתי
כשהכל יעבור
כל הכאבים, כל הרגש, כל הטראומות שלי.. הכל יכול להסתכם בשיר הזה
שיר מדהים, לחן מדהים, מילים לא מהעולם הזה שמביעות את מה שעובר עליי כבר כמה וכמה שנים טובות.. "כשהכל יעבור ואתה תתבהר הכאב העצור הזה שבסוף ישתחרר" כ"כ הרבה כאב סגור בפנים, שמפחד לצאת, מפחד להתפרץ, פחד מהחיים, מתגובות, מעצמי..
צריכה חיבוק כ"כ עכשיו
יש לי דמעות בעיניים.. חוויה שקשורה בהופעה,שיר,אלבום הכי זכורה
כמה כוכב
, מרי לנצח.. הופעה.. ניצנים 2004, אביב ועברי ביחד, על במה אחת.. השירים קיבלו משמעות אחרת לחלוטין, השילוב של שני האמנים שאני הכי אוהבת
וכל מילה מיותרת

ממ..../images/Emo80.gif../images/Emo110.gif

איזה שיר של עברי הכי משמעותי עבורכם, מהו מסמל, למה? אממ... אני חושבת ש"אף אחד משנינו", כי הוא ליווה אותי תקופה ארוכה השנה.. פשוט כל כך הזדהיתי איתו.. הרגשתי שזה נכתב עליי.. "כי עכשיו אני בוער, אני חולם על זה הרבה... אבל אולי זה נגמר אצלי הרבה יותר מדי מהר" כ"כ נכון
וגם ביום שמש יפה, כמובן. "בדיוק שמצאתי אמת אמיתית, הזונה, היא שמה לי רגל..." מדויק להפליא. וגם בתי קפה, כי הוא נכון מילה במילה. "איך אושר זה דבר יפה...שיחלקו גם לנו" איזו חוויה שקשורה בהופעה, שיר, או אלבום הכי זכורה לכם, ולמה? במילה 1- ניצנים. אני חושבת שאמרו את זה כבר, אבל זו הייתה הופעה מדהימה.. השילוב הזה של עברי ואביב, כל השירים שאני הכי אוהבת בעולם... לעצום את העיניים, לשמוע את הפסנתר ואת הקול של עברי משתלב עם הים ועם האווירה המדהימה שם, ולעמוד יחפים ככה על החול, שכולם שרים מסביב... גן עדן.

p i n m a n

New member
גם עונה....

השיר הכי משמעותי בעיני...הוא ביום שמש יפה שיר שמסמל בשבילי השרדות לחיים...אני מקווה מאוד שהוא ילווה אותי עוד הרבה...השיר הזה...תכף תבינו---> חוויה שקשורה להופעה --->ההופעה בפסטיבל הפסנתר השנה ..הזאת..השפיע עלי..קשות
השירים החדשים עשו לי משהו...מאז עוד ראיתי 4 הופעות שלו בפסנתר... מתוכם 3 רצוף בזאפה...קניתי את הספר שירים שלו...קניתי את הדיסק של גלעד שגב {תבינו לבד למה}...השיא היה לפני חודשיים ...הלכתי לעשות קעקוע כפי שכבר כתבתי כבר בעבר...ביום שמש יפה ליד זה בקטן עברי .ל. וחצי שמש כתומה אדומה...הייתה לי תמונה עם הקעקוע אבל היא יותר מידי גדולה בשביל לעלות אותה לפורום... לא סימתי ...עברי היה אצלי בחלום שבוע שעבר...הוא שאל אותי למה עוד לא צרבתי לו את הסרטים ...בקשתי ממנו שיביא את האי מייל שלו...

שישיץ

New member
אז ככה

כמה שאני אוהבת לענות על שאלות כאלו אבל כמה שאני חדשה כאן ואתם לא מכירים אותי...זה יכול להיות דבר טוב דווקא השיר שהכי משמעותי עבורי הוא השיר "כשהקיץ יבוא" כי הוא מסמל בעיניי את כל החורפים שעברתי בחיי.. את החיפוש המתמיד הזה של אהבת "רצון חזק לחבק לנשק ולברוח" ובעצם בבית השני יש את התקווה ש"פתאום זה קורה ערב אחד נפתחת הדלת/ מתקרבים אנשים חדשים וקדימה ללכת" ובעצם התקווה הזו היא הכי כואבת בעיניי כי כל קיץ או בכלל אני מבינה כמה שזה חלום
עוד שירים הם "כשהכל יעבור" בגלל בעיקר הלחן המדהים והביצוע.. ו"חורף" הסבירו כאן לפני אין טעם שאחזור.. סורי שאני מפילה ככה עליכם דברים שכמעט אף אחד לא יודע עליי..שוב זה רק בגלל שאתם לא מכירים אותי אז לא משנה לי.. החוויה שקשורה בעברי.. הממ אני חושבת שב"רוק דאנס" בעצמאות שנה שעברה הוא הופיע כזה עם כמה שירים הסינגלים האלו שאני פחות אוהבת אבל הייתי במין טירוף אני זוכרת פחות או יותר מה קרה אבל זה היה מדהים.. אני זוכרת שאח"כ הלכתי לשירותים ועשיתי שטויות וצעקתי "אני מרי לנצחחחחח" חחח זה היה כזה שווה..פעם ראשונה שככה השתחררתי..

Dizen

New member
Me

יש לי מחשב חדש
איזה שיר של עברי הכי משמעותי עבורכם, מהו מסמל, למה? "ביום שמש יפה". קשה לי להסביר מה בדיוק הוא מסמל, אבל אני יודעת שכל פעם שאני שומעת אותו אני מרגישה פתאום יותר טוב.
איזו חוויה שקשורה בהופעה, שיר, או אלבום הכי זכורה לכם, ולמה... לא יכולה לבחור אחת... ההופעה בניצנים (של שנה שעברה
) והופעת הסיום של האנשים החדשים בתיאטרון. בין הימים היותר טובים שהיו לי
ענבר, קבלי ח"ח

../images/Emo6.gif הגיע הזמן לענות ../images/Emo6.gif../images/Emo187.gif

השיר הכי משמעותי בשבילי הוא ללא צל של ספק כמה שאני אוהב ! הוא תפס אותי מהשניה הראשונה. חוויה שקשורה בעברי - איך לא ,ההופעה בתאטרון|צחוקהסטרי| אין עליה ! |מתגעגעת לענטז גם גלוש|..

גאונה. ../images/Emo80.gif

אכן ימים קשים..
שיר של עברי הכי משמעותי עבורכם, מהו מסמל, למה
אני חושבת שאיש יקר. כי הוא מסמל כ"כ הרבה. לפעמים יש את העצב והכאב הזה, שעם כמה שאנחנו יכולים לחלוק אותו עם אחרים אי אפשר לשתף אותו, אי אפשר להעביר לאף אחד את התחושה, ורוב הפעמים במקרים כאלו- אנחנו רוצים לדבר "אבל העצב לא יוצא", וההעובדה שאנחנו כאילו מתוכנתים "לא לשחרר את האמת בבת אחת", משהו מונע מאיתנו, אולי אנחנו, אולי החברה, באופן בלתי נשלט. והשיר הזה מסמל בעיניי, שעם כמה שנרצה, לרוב אנחנו לא יכולים. יש גם את כשהכל יעבור, שלי אישית עושה לבכות. לא משנה באיזה מצב. אי אפשר להסביר את השיר הזה, כי המילים פשוט אומרות הכל. וכמובן שיש את ביום שמש יפה, שזה שיר שמסמל בעיניי תקווה שלא נגמרת אף פעם, וכשעצובים, ושומעים אותו, התקווה פשוט חוזרת, והאופטימיות הולכת וגדלה..
איזו חוויה שקשורה בהופעה, שיר, או אלבום הכי זכורה לכם, ולמה...
וואו. אמממ ניצנים 2004. עברי על הבמה, נושק לאביב גפן וצועק ברמקול "איזה חמוווד". פשוט נמסתי כמו שוקולד בתוך מחבת באותו הרגע
זה היה כזה יפה. והעובדה שאני וחברים שלי כל ההופעה התווכחנו על עם איזה שיר הם יסיימו, של עברי או אביב, והם יצאו גדולים מהחיים עם "התינשאי לי" ובלבלי אותו. זה היה ערב בלתי נשכח..

למעלה