ההופעה בביט בחיפה

tulchi

New member
../images/Emo168.gifההופעה בביט בחיפה../images/Emo168.gif

היתה הופעה נחמדה. בשתי ההופעות הקודמות בסיטי הול היה לי יותר כיף אבל זה יותר קשור למקום (הסיטי הול גדול יותר והבמה גבוהה וגדולה ויש הרבה יותר מקומות ישיבה בעוד שבביט עמדתי כל ההופעה, המקום קטן יותר והבמה נמוכה וקטנה ולא הכי מתאימה לעוצמה של ההופעה). גם הפריעו לי כל הצעקות המפגרות של "אריק תעשה לי ילד" ("בסדר, אבל אני קצת עסוק כרגע") וכו'. לא זוכרת את הסדר של השירים אבל הוא פתח עם השיר החדש חדש, המשיך עם השקטים דרך שער שש, הגשמה עצמית, תשמח, המתוקות האחרונות והדרן הבחורה עם החתולים ויום חדש נפלא, מתישהו גם היה כולם הרי יודעים. ללא בין אלון ואיזדרכת ומחשבות שזכור לי ששנה שעברה הוא כן שר אבל לפני חצי שנה כבר לא. קצת חבל, אני אוהבת אותם. קצת לא נעים לי להודות שהרגשתי שהדברים חוזרים על עצמם. אני מתכוונת ל"מונולוגים" שלו בין השירים. אלה סיפורים נחמדים (סבא שלו, העיתונאית וכו') אבל מי שהיה בהופעה אחת ונהנה מהתקשורת של אריק עם הקהל קצת מתאכזב בהופעה השניה שכל הסיפורים שלו חוזרים על עצמם. הוא מקסים, שנון ומוכשר, שלא תבינו אותי לא נכון, אבל הרגשתי קצת כמו בשידור חוזר של איזו סדרה בטלויזיה. אבל העיקר
הגשמה עצמית

I מ י ר ב I

New member
אני שמחה שתפילותיך נענו../images/Emo9.gif

הורידו גם את בין אלון לאיזדרכת? אולי זה אומר שיתחילו להכנס עוד שירים חדשים.. בקשר לצרחות,זה אופייני,גם אני כל פעם שומעת את זה,גם מצד בנים,מיותר ואדיוטי לטעמי אבל אם זה עושה להם טוב... תראי,לגבי המונולוגים,ככה זה רובם לא משנים אבל את צודקת בקשר לגיוון,לא כולם באים להמון הופעות כמונו
אני שמחה שנהנת..תודה על השיתוף.

veredmp

New member
שמחה שנהנית מהשירים

ובקשר להרגשת "השידור החוזר". אל תשכחי שרוב האנשים לא הולכים לאותה הופעה יותר מפעם אחת, כך שלרוב המוחלט של האנשים הסיפורים חדשים. חוץ מזה, את לא מצפה מאומן שיחשוב על סיפורים חדשים בכל הופעה והופעה. זה הרי לא אפשרי. יש "סט" של סיפורים שמספרים. לפעמים מספרים סיפור אחד יותר או פחות, אבל זה הגיוני וצפוי שהסיפורים לא ישתנו. אני מניחה שאחרי שיוציא את הדיסק השני (במהירה, בימינו) וייצא במופע חדש הוא ירענן את הסיפורים, אבל כל עוד הוא באותו מסע הופעות אין סיבה לשנות (טוב נו, אולי רק לעדכן את הגיל של סבא שלו מדי פעם
)

../images/Emo99.gifהשיר החדש=אם את נופלת

אני קצת עסוק כרגע
מלך אריק, פשוט מלך...

Lior Maman

New member
הייתה הופעה מאוד נחמדה .

למרות ששמעתי את כולה מבחוץ אבל נו .. נגיד ש ..
אני שמחה שתפילותייך נענו ושסך הכל נהנת
.

Lior Maman

New member
אכן .. לצערי ..

אז אמנם הפסדתי הופעה .. אבל שמעתי אותה מבחוץ וגם פגשתי את אריק .. אז זה מנחם באיזה שהיא צורה
.

הוא אמר שהוא "מתחזק"

יעני, מתקרב לדת, ובגלל זה באלבום הבא לא יהיו קללות וגסויות וכו'...זה נכון או שהוא צחק?

למעלה