בשנה הבאה, נשב על המרפסת...

../images/Emo168.gifבשנה הבאה, נשב על המרפסת...

ממש עוד רגע קט נגמרת השנה, אז ולאלה שחוגגות עכשיו, ולאלה שהלכו לישון, ולמי שמסכמת דו"חות כספיים, ולמי שסתם צריכה לזכור לכתוב ממחר 08 סיכום שנה
שני דברים טובים שקרו לי השנה
משהו שלא הסתדר כמו שרציתי...
שני דברים שאני מאחלת לעצמי לשנה הבאה!

איזה כיף אני הראשונה

לא נמצאת פה הרבה אבל הנה התשובות שלי שני דברים טובים שקרו לי השנה * החלטתי לעזוב את מקום העבודה שלי ולהתמקד רק באהבתי הגדולה עוגות וקינוחים. * ממש בשבוע שעבר קיבלתי בשורה שגיסתי הקטנה מתחתנת (אני מכירה אותה מגיל 12) התרגשות גדולה. משהו שלא הסתדר לי כמו שרציתי: * כמעט אבל ממש כמעט מכרנו את הבית לפני כמה חודשים כבר היה חוזה תאריך חתימה והכל והקונה התקפל. לא נורא לעיתים אומרים כל עכבה לטובה. שני דברים שאני מאחלת לי לשנה הבאה * להמשיך לצמוח ולגדול בתחום עיסוקי, * עליה מוצלחת של ביתי הבכורה לכיתה א' ההתרגשות בשיאה.

כתה א' זו באמת התרגשות גדולה

~אומרת אמא שחזרה אתמול גאה מאסיפת הורים ראשונה~

ליאורהא

New member
הפכתי לפסיכולוגית מומחית

לאחר שנים של עבודה קשה ותובענית כמתמחה בפסיכולוגיה קלינית
, בשבוע שעבר עברתי בהצלחה מבחן סוף התמחות והפכתי לפסיכולוגית מומחית! מרגישה שקיבלתי מתנה לקראת השנה החדשה וסוף-סוף אני יכולה לעמוד לגמרי זקופה...
בשל ההשקעה הרבה שנדרשה ממני בסטאג' אז לא הסתדר לי לעבוד מספיק והחסכונות בבנק הידלדלו מאוד
אז אני מאחלת לעצמי בשנה הבאה פרנסה טובה וגם יותר רומנטיקה...

טל כ

New member
דבר טוב שקרה לי השנה:

ללא ספק הקמת המעגל העסקי במודיעין! זה דבר ענק שקרה לי. אפשר להגיד שמבחינה עסקית ה-כ-ל השתנה מאז שהוקם המעגל. ובזכות ניהול המעגל גם נזכרתי במה ששכחתי במשך השנים: שאני אסרטיבית וכריזמטית... (מותר לי להחמיא ככה לעצמי?
) משהו שלא הסתדר: בחודש האחרון אני די דורכת במקום. אחרי תקופה טובה שהייתי עם הפנים קדימה, אני מרגישה שפתאום שום דבר לא זז. אומרים שיש תקופות של שפל, ושאחריו מגיעה הגאות... אז אני מחכה שתגיע כבר הגאות. שנה אזרחית טובה מאד לכולנו טל

יפעתm4m

New member
דברים טובים יש המון!!!

תמיד אני מרגישה שבחיים- ולא רק בשלי- דברים מסתדרים כמו פאזל השנה הזו קרו מלאנת'אלפים דברים מקסימים- המעגלים צמחו וכמות החברות בהם הוכפלה. מאד מרוצה מהתהליכים שקורים גם בתוך המשפחה וגם ב"קשורי" מאחלת לי לשנה הבאה- שיוצפן המרכז או לחלופין שתודרם מישגב לאלתר!! ושנצליח להגיע לאתר ברמה שאנו רוצים שיהיה מבחינת תוכנה ונוחות שימוש. ובעיקר שיהיה הרבה שלווה, שלום ובריאות לכולנו- כי בלי זה כל השאר מתגמד.

מה שהיה ב2007 ומה שיהיה ב2008

נתחיל עם הדברים הטובים: סוף סוף לאחר מאבקים קשים ומייסרים סיימתי את התואר הראשון בספרות באוניברסיטה הפתוחה ( התחלתי עם ילד אחד, סיימתי עם שלושה) פתחתי את העסק שלי למתנות ואני שועטת קדימה. מה לא הסתדר? דברים קטנים ולא בעלי משמעות גדולה (טפו טפו טפו
) אני מאחלת לעצמי שנה של עבודה פוריה ומהנה והכי חשוב שקט ושלווה. שתהיה לכולנו שנה של הגשמת חלומות.

גמני רוצה

ביססתי את העסק שלי כעצמאית, על מגוון העיסוקים שבו..
מכרנו את הבית שלנו! מה שטרם הסתדר, אבל ממש מעבר לפינה... לקנות בית חדש
להכנס להריון ואלה גם האיחולים לשנה הבאה, ביחד עם המשך השפע בעסק, והתמקדות בדברים שאני אוהבת ויודעת לעשות, ומציאת (או המצאת) האיזון כל פעם מחדש, שיהיה בו מקום לאמהות, לקריירה, לזוגיות, ולעצמי

וגם אני רוצה!

שני דברים טובים שקרו לי השנה: ברור - הכניסה שלי למעגל שרון צפון - ללא ספק אחד הדברים הטובים שקרו לי השנה, מבחינה עסקית ואישית - להכיר נשים מדהימות ולקבל תמיכה ואמפטיה ובכלל - ללא ספק זה!!! דבר שני - אוי, קשה לבחור, קרו כל מיני דברים קטנים ואישיים - אחותי, חברתי הקרובה, בהריון ראשון, גלי שלי הקטנה נכנסה לגן, אז יש לי את עצמי קצת, זה הזמן להתקדם, ראש השנה האחרון - פעילות עסקית ורווחים של פי 5 משנה שעברה - הוכחה שיש לי עסק שיש לו משמעות וסיבת קיום.... בקיצור, מאחלת לי ולכולכן לשנה החדשה המשך צמיחה אישית ומקצועית והכי חשוב - הרבה בריאות!! באהבה נורית - טופיל'ה

pinkipooh

New member
אז מה היה לנו השנה

קודם כל ילדתי את יואבי המקסים, המדהים והמתוק
פינקי פו, צמחה, גדלה ונהיתה אמפריה לא קטנה, אנחנו היום החברה עם הכי הרבה המלצות ברשת והפידבקים שאני מקבלת מלקוחות ממש ממיסים לי את ה
דבר עצוב שקרה לי השנה, הכלב המקסים שלי קובי גאון זצ"ל מת סתם כך בגיל שנתיים
לשנה החדשה אני מאחלת קודם כל בריאות למשפחתי ולאנשים שאני אוהבת ומכירה, צמיחה, שגשוג, אהבה, פריחה והכי חשוב שנהיה מאושרים.

הדס D

New member
שנה של../images/Emo6.gif ושל ../images/Emo7.gif

שנה של המון התחלות- חיפושית (בת השנה...), כיתה א' של תמר גן ראשון של נטע ועוד... שנה של פציעה קשה של עמר המהממת... ולמידה שהרבה יותר קשה מהכל- ילד שלך פצוע וכואב ומנותח. שנה של השלמה עם העבר- המון אנשים חזרו אלי לשמחתי הרבה... ושהשנה הזו בבקשה תהיה מלאה בשמחות, בריאות וסיפוק.... זהו, מספיק לי

למעלה