המסיבה

ענתי ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo23.gif ורון

אין ספור תודות על האירוח החם והעוטף
. ועל ההשקעה באירגון הערב המקסים
. נהנתי מאוד,היו ברוכים על השקעתכם

../images/Emo166.gifהמסיבה../images/Emo166.gif

טוב - אז עכשיו 5 בבוקר ורציתי פשוט לומר תודה לענת ורון על המסיבה שהיתה פשוט - מ ד ה י מ ה. אחלה מקום, אחלה מוסיקה, אחלה אלכוהול והכי חשוב אחלה אנשים !!! הדבר היחיד שחסר לי כרגע זה מישהי להתכרבל איתה לשינה עד הצהריים, אבל גם זה יגיע - סתם רציתי לשתף שיהיה לכולם אחלה שבת ושבוע חדש מקסים

romiki

New member
../images/Emo45.gifאחלה מסיבה

נהנתי מאוד.... תודה לענתי ורון...אין עליכם

../images/Emo140.gifלענתי ורון ../images/Emo24.gif

כרגיל היה מדהים
כל הכבוד על האירגון היה ממש כיף לפגוש את כל החבר'ה הישנים ו-WOW כמה חדשים (שלא הספקתי להכיר ונראה לי שחבל) מה יש כך כך הרבה גרושים בארץ?
ממש תודה על הכל

ענתי ורון ../images/Emo25.gif

המסיבה היתה
...סופנית לגמרי
כל הכבוד על הפקת הענק הזו.... כל הכבוד לכל מי שבא וטרם.. אתם חבר'ה מקסימים והכבוד לי הוא להכיר את חלקכם (אומנם קטן אך נכבד) אין עליכם...בשנה הבאה בירושלים
אוהבת מקסי

ניצן14

New member
לענתי ו TigerRon ../images/Emo24.gif

תודה ה מ ו ן על ארגון מסיבה מדהימההה!! היה נפלאא
(והארגון וההשקעה לא מובנים מאליהם בכלל) בשוליים, זו היתה היציאה הראשונה שלי והיה לי כיף לשאוף את האויר, אוירה, האנשים והכל. ישר כח ענתי ו TigerRon מאד נהניתי, להתראות במפגשים הבאים ניצן

מסיבת המסיבות-

ומי שלא בא=לא קיים. ומעכשיו אני משלמת לכם שכ"ד=העיקר תשארו שם. ואני אומרת לכם מעכשיו...פורים שנה הבאה=אתם לוקחים מקום ראשון שוב. ופעם הבאה אתם פשוט קוראים לזה=מסיבת אלכוהול. ופעם ראשונה שלי= "נפלתי". והיה טוב כ"כ- ומרגישים את זה!!! אבל...-למה התעוררתי ב-8 בבוקר??? אוהבת אותכם אנשים יקרים- היה טוב היה גדול היה כיף. ענתי ורון- נשיקות. גלית ואביחי-חיבוקים המון תודות.

shovalit35

New member
לענתי ורון ../images/Emo166.gif ../images/Emo165.gif ../images/Emo140.gif

המסיבה היתה אחלה המוסיקה היתה אחלה האנשים היו אחלה הארגון היה אחלה נהניתי מאוד

ויק1

New member
חבריי היקרים ענתי וטייגרון אתם פשוט

ע-נ-ק-י-י-ם - הקמתם הפקה לתפארת
היה פשוט מדהים
נהנתי מאוד מהכל, אין מילים לתאר את הצלחתו של הערב האדיר הזה השקעתם כל כך, והכל מהלב ובאהבה. המשיכו להיות מדהימים כמו שאתם יודעים אוהבת אתכם
מה קרה לרב למה הוא לא הגיע

שנטו

New member
קררררנ...בל../images/Emo166.gif../images/Emo102.gif../images/Emo166.gif

ומי שלא הגיע חבל, ומי שלא הגיע הפסיד, ענתי ורון היה מדהים תודה לכם מכול ה

galia1962

New member
../images/Emo51.gifלענתי ורון../images/Emo168.gif../images/Emo72.gif../images/Emo48.gif

על ה מ סי ב ה !!! היה אחלה ארגון המקום השתיה המוזיקה אבל מעל לכל- האנשים. כל החברים שהיה כל כך כייף להפגש, לרקוד, להשתטות ולהנות איתם. אהבתי

שלגיה 13

New member
לנוכח התגובות המדהימות...../images/Emo13.gif

ולאור העובדה שלא יכולנו לבוא... אני מציעה כזו מסיבה לרגל תחילת החופש הגדול... סיום החופש הגדול... וכל חג שאינו דתי! מה אתם אומרים ענת ורון? האמת, לא היה ספק שזה יצא גדול

למעלה