כל שנה בפורום בעצמאות

../images/Emo165.gif כל שנה בפורום בעצמאות ../images/Emo165.gif

-טכס הדלקת המשואות !!!! (למי ששכח כל ניק/גולש מעלה את מה שהוא היה אומר לו היה מדליק משואה בפורום). יאללה תתחילו....

../images/Emo102.gif אני..ירחמיאל תרנגול ../images/Emo166.gif

מדליק משואה זו...בשם כל התרנגולים באשר הם..במישור החוף בצפון,בדרום ובשפלה...כל התרנגולים שהופיעו לתחרויות ואלה שנשארו בלול כי ראו עלייה ניצבת לה בגאון בסופו של סינגל... ...ולתפארת מדינת ישראל...

F650

New member
../images/Emo165.gif אני איףף ששמאות חמישים

מדליק משואה זו בשם כל מיטיבי הלסת ונהגי המשאיות באשר הם. אשר סינגל הוא ברוחב חמש מטר לפחות. אשר נסיעת שטח בשבילם היא בשיפוע שלא יעלה על 10 מעלות אשר סלעים בשבילם הוא שביל בחיספוס של נייר אפס אשר מתהדרים ב"נסיעת שטח" בכבישי מע"ץ המפוארים אשר העגלה שאיתם הם מגיעים לשטח משמשת גם לנסיעת שטח אשר ממשיכים לחלום על קוביות בצמיגים ובבטן (אבל בפועל -צמיגים בבטן) ולתפארת מהלך המתלים

../images/Emo96.gif אני !!!!

מזליף הקינמון...מדליק משואה זו .. בשם כל יושבי בית הקפה באשר הם...בבזל...ברח' הארבעה ובכביש 6... שותי הקפה השחור...הלטה...והמקיאטו... ...ולתפארת מדינת ישראל !!!

yoe66

New member
אני מדליק את את נ(אח)ס הקרטיב

ואת נס הדובי הנעלם ואת שלא נס ליחו

odigo

New member
אני אודיגו מדליק את כל הגנבים למינה

אני אודיגו מדליק את כל הגנבים למינהם שגרמו סבל ועצב לעשרות אם לא מאות יהודים טובים שעמלו וחסכו בזיעת אפם כל גרוש לגרוש להגשמת חלומם. וכל הכבוד למשטרה שלנו שלא עושה דבר לתפארת מדינת ישראל !

Ready to Race

New member
אני RTR

מדליק משואה זו בשם כל מוהלי השמן בדלק באשר הם... צהובים, אדומים, קטומים, ירוקים, כחולים... העיקר שנזכה למהול 1:50 כל ימי חיינו... תחי מדינת ישראל
("סרג'ו זורק רימון")

STIVENZ 426

New member
אני סטיבנס לבית 426

מדליק! בשם כל מעריצי דליק ווליניץ. כל הכבוד לצה"ל (שישחרר אותי כבר...)

I, Mr kor's queen

Light up this candle, for a long night of torture Long days of spankings And afternoons of nipple biting And for the Tifferet of Israel

אני פוכי בן הפוכי מתכבד להדליק../images/Emo42.gif

בשם חבורת ג'אסר.. שנזכה לראות את הקולרגולת עולה את מעלה חורשן
ולתפארת ג'אסר א זארקא
..

yules

New member
אני, יו לבית לס, מדליק משואה זו

כדי לעשות על האש... ולתפארת מדינת ישראל המזד$#נת!!!!!1

פרגיתי

New member
אני פרגיתי לבית - על האש.

מדליק מנגל זה כדי לנפנף ולשים עליו פרגיות בשביל הכיף. ולתפארת מדינת ישראל

פרגיתי

New member
../images/Emo5.gif

טוב שיידעת אותי. מחר (במיוחד) אני שומר על פרופיל נמוך... מה יש לאנשים ? סטייקים לא טוב לכם

שאול DR650

New member
אני, שאול לבית 650 לבית DR, מדליק

משואה זו על מנת להדליק את המנגל הצמחוני ולבשל לי טבעול אחלה-בחלה! |איקון של אנשי הפורום בצורת המון זועם עם קלשונים ולפידים מחוץ לביתו של שאול| ולתפארת בלה בלה בלה כן כן...

TShavit

New member
אני, T לבית Shove-it,

מדליק משואה זו למען כל הגברים הגרושים באשר הם, אלו שהפכו את חגביהם למזונות, ואת סופרמוטואיהם לצ'קים לאקסיות. טל קצת מריר על הבוקר, אבל יעבור לו

Simcha Exc

New member
אני Simcha EXC

מדליק משואה זו לזכר יוכבד, TT600 Belgrada ששימש אותי שנים רבות ואחרי עבר שנים של התעללות.

דמיקולו

New member
אני דמיקולו

לבית משפחת-8 ,עם גיחות קטנות גם ל-363 ול-1045 מדליק משואה זו לזכר מחירי הדלק של לפני שנה ולזכר תעריפי הביטוח של לפני שנתיים. יש למישהו גפרור ? מה זה ,אף אחד לא מעשן פה ? תודה
מה ? כבר עבר יום העצמאות ? הההפפפפפפפוווווו.....הההפפפפפפפוווווו.......לא נכבה
הההפפפפפפפפפפפפפפפווווווווווווווווווו
מטף
הלכו הגבות

למעלה