יום עצמאות שמח לכולם

veredmp

New member
../images/Emo165.gif יום עצמאות שמח לכולם ../images/Emo165.gif

צאו, תהנו, ואל תרססו בשלג. זה מעצבן
כל מי שהולך לגדרה/קריית אונו/עפולה, תהנו שבעתיים ואל תשכחו לספר איך היה

וואו וואו וואו וואו וואו היה מדהים!!../images/Emo42.gif

הייתי בגדרה והיה מדהים!!! היה כיף חיים הכי כיף שאפשר, אני וסתיו הלכנו וגם חברה לי הייתה איתי וצרחנו בלי סוף... והיה ממש כיף ובאיזשהו שלב די בהתחלה מירי זיהתה אותנו, ככה זה היה נראה, והיא חייכה אלינו כל ההופעה בלי סוף ושרה לנו והיה ממש מדהים... אין היא פשוט מהממת!! אני מתה עליה!! והצלחתי להעביר לה מכתב... דרך חברה שלי שהייתה כנראה חלק מההפקה או משו כזה והיא נתנה לה את המכתב...! סתיו מצטערת על הבמבה.. אני בהרגשה לא משהו עכשיו.. ואין לי כוח לפרט, זה לא בגלל מירי כי אין סיכוי שהיא תגרום לי להרגיש רע אם כבר היא זאת שתמחוק אותה... , ובגלל זה גם אין חפירה כל כך ארוכה... דרך אגב יש לי תמונות אני אעלה מחר... עכשיו אני עולה לישון להעביר את התחושה הרעה... ואני מקווה שהיא תעבור מהר כי היה ממש מדהים הערב...!!!

טוב עכשיו שאני מרגישה יותר טוב...../images/Emo42.gif

החפירה!! סתם... סתיו אמרה כבר כמעט הכל אני רק אוסיף... כבר מההתחלה השומרים המעצבנים האלו כל הזמן דחפו אותנו אחורה, 5 שומרים נראלי באו וניסו להעיף ולהרחיק אותנו בטענה שאנחנו מסתירים ולכל אחד מהם הסברנו שמאחורינו אין כיסאות ושאנחנו לא מסתירות לאף אחד וחוץ מהאחרון כולם הסכימו לעזוב אותנו בשקט אבל האחרון היה כזה מעצבן
כמו שסתיו אמרה היה את ככה זה וקצת הופתענו... ת'אמת לא ידענו איך זה נשמע... כאילו איך זה מתחיל ורק כשמירי התחילה לשיר הבנו שזה השיר ונכנסנו לאטרף... בברכת המלך עמדו לידינו שני ילדים שלא הבינו באיזה שפה היא שרה אז אמרתי להם ערבית והם הסתכלו עליי כאילו נפלתי מהירח... סתיו דייקת בשירים... אלה היו השירים שהיא שרה... היא לא סיפרה סיפורים אבל גם בלעדיהם היה מהמם!! ומירי הייתה כזו חמודה!!! אה וגם היה שם ממש מפוצץ!! אני הופתעתי שבאתי זה היה כזה מפחיד וכשמירי התחילה לשיר אז מלא התאספו לידינו ליד הגדרות וזה היה מצחיק... שרתי את כל השירים מזה בקול רם שכל מי שעמד לידינו נראה לי התסכל עליי ממש מוזר...
יש לי פחות תמונות מסתיו אבל יש... אני אעלה אותן יותר מאוחר כי חוגגים לסבא שלי היום יומולדת 70 ואני צריכה להתארגן אז יותר מאוחר!! נשיקות לכולם!! (לפי מה שחברה שלי אמרה לי זה מה שמירי שלחה לי אחרי שהיא קיבלה את המכתב) חג שמחחחח

בק. אונו היא לא שרה את ככה זה../images/Emo7.gif

חיכיתי וחיכיתי ציפיתי וציפיתי ואף השתוקקתי ולא היה

סתיוי15

New member
היה כל כך מדהים!!!../images/Emo99.gif

וואו.. פגשתי את רביד וחברה שלה ספיר, היינו ממש צמודות לגדרות ולמחסומים. ה'הופעה התחילה בתשע. וואו...היה כל כך מדהים! צרחנווווווווווווו בטירוף את כל השירים, קפצנו והתחרפנו ובעיקר עשינו הרבה רעש
ומירי אכן קלטה אותנו בשלב מסוים, עשתה שלום וחייכה..קשה לשכוח את הג'ינג'ית הזאת
אני אנסה להיזכר בכל השירים שהיו.. בשיר לשירה היא העלתה ילדה מתוקה בשם הדר, והילדה נראתה כלכך מבסוטה
אגב, בשלב מסוים היתה תקלה טכנית ומירי ירדה מהבמה, חשבנו שזהו
אבל אז היא חזרה וכדי להעביר את הזמן עד שיסתדר היא פתחה בשירה בציבור
היא שאלה מה אנחנו רוצים לשמוע, זרקנו בהתחלה "תמונה" אבל וויתרנו, אחר כך רביד ואני צרחנו "ברכת המלך" והיא הלכה על זה. איזה ביצוע משגע! היה כל כך כיף..כמה אנרגיותתתתת השירים: (לא זוכרת את הקצב) באה אליכם (נדמה לי שעם זה היא פתחה..) ברכת המלך ככה זה (
רביד ואני הי'ינו בשוק
איזו הפתעה נעימה זו היתה..) לשם מאמי נובמבר עכשיו אתה חוזר בחזרה שיר לשירה שלום לאמונות נדמה לי שזהו.. וואו. היה כל כך כיף ומדהים..נהניתי כלכך...ואני די צרודה. עשתה לי את החג. מקווה שהיה לכם חג טוב לפחות כמו של רביד, ספיר ושלי!
מתחילה להעלות תמונות!

למעלה