הסיכום החודשי
(הראשון
)

../images/Emo165.gifהסיכום החודשי../images/Emo165.gif (הראשון../images/Emo70.gif)

מה שלומכם
איך עובר השבוע
נהנים בחופשים שנותנים לנו
מקווה שכן
כמו שבהטחתי, בכל סוף חודש יעלה סיכום חודשי שיסכם את כל מה שעברנו פה במהלך בחודש + לינקים לכל המצעדים שהיו החודש, בשביל כל אילו שלא עוקבים,ולא עומדים בקצב כי אין להם זמן.. אז אני מקווה שזה יפתור את הבעיה ושתמשיכו לעקוב ולהנות מהשירים
חשוב לציין שכל הסיכומים החודשיים ישמרו בדף הקישורים של הפורום תחת הקטגורייה: "סיכומים חודשיים" ולסיכום
שרשורים ודיונים שבלטו במהלך החודש בפורום:
היו לנו כמה שרשורים על הסלסה בחוף אכדיה (הפתיחה הייתה בתחילת החודש)
היה לנו פה אחד שביקש שנייעץ לו יותר בקטע של רומנטיקה מאשר סלסה אבל חפיף.. זה טוב לעזור
החודש היו לנו 2 אירועים חשובים: 1. פסטיבל הסלסה 2. הקונגרס ה-2 ועל כל אחד מהאירועים היה לנו שרשור.. ואני מקווה שכל מי שהיה נהנה:)
היה לנו החודש כמה שרשורי אוף טופיק נחמדים שהעירו את הפורום - אחד מהם היה דיון דיי גדול על הסקר שהיה - "רואים טלנובלות
"
החודש היה לשירה יומהולדת אז בואו נגיד לה ביחד-
שירה שלנו פתחה מן שרשור קטן שכל אחד היה אמור לכתוב מועדונים שהוא\היא ממליצים\אוהבים\רוקדים. ודווקא היה שיתוף פעולה
היה לנו שרשורון על המוזיקה שיניב ילון התחיל לשלב במועדונים שלו
היה לנו דיון על כמה סרטים שקשורים למוזיקה ולריקודים הלטיניים
אלכס סיפר לנו לפני כמה ימים על הפסטיבל שיהיה בקרוב בקובה - הוא ניסה לגרות אותנו והוא גם הצליח -
היה לנו עוד משחק אוף טופיק שכבר עשינו בעבר והוא נורא הצליח גם הפעם.. "פנטזיה,שקר ואמת"
היה לנו פה דיון ארוך על קהל היעד במועדונים ילדים מבוגרים לא מרגישים בנוח וכו'.....
עדכונים:
סקר חדש שלא מזמן עלה, בקשר לסרטים שקשורים למוזיקה וריקודים לטיניים (לא מזמן היה לנו שרשור\דיון על הנושא הזה) כולם מוזמנים להצביע ולהשפיע
ביקרות על הדיסק "cuba mi amor" - אוסף ראשון
מאמר שתורגם ע"י אלכס על רמון "מונגו" סנטמריה
ביקורת שאלכס כתב על הדיסק של לוס ואן ואן: Lo Ultimo En
המלצות מיוחדות של חברי הפורום:
רננה הביאה לנו אתר שמדגים את הלטינוס בצורה משעשעת..
(קישור בתחתית ההודעה)
ענבר הביאה לנו כתובת שניתן למצוא שם את כל הפסקול מהסרט 'ריקוד מושחת' -
ענבר גם המליצה לנו על השיר החדש של לס קטשופ - krapuleo
המליצו לנו גם על השיר המדהים -Son By Four- A puro Dolor ואלכס המליץ לנו על הגרסת בצ'אטה של השיר הזה.. אגב - מי שהמליץ לנו על השיר זה 'TheBlueOne' -
אני, אלכס ואריה המלצנו על כמה אתרים עם סרטונים טובים
מצעדים שהיו לנו החודש:
המצעד - 1.4
המצעד - 7.4
המצעד - 14.4
המצעד - 21.4 (קישור נמצא בתחתית ההודעה)
המצעד - 28.4 (קישור נמצא בתחתית ההודעה) וזה הסיכום החודשי לחודש הזה....
לקח לי הרבה זמן לכתוב אותו ואני מקווה שמישהו יקרא אותו..
אז סופשבוע נעים
טל

טנקס../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

אגב - שכחתי להוסיף בעדכונים שתשימו לב שהדף הראשי של הפורום מתעדכן לפעמים אז תעקבו מדי פעם ותתעדכנו..
ו...מי בא היום לאכדיה

למעלה