יום העצמאות ה-57

Rוני

New member
../images/Emo165.gif יום העצמאות ה-57 ../images/Emo165.gif

בעוד שעות ספורות נמצא מקום בלב גם לשמחה על ארצנו על עצמאותנו על שהגענו למקום בו לא רודפים אותנו (לא כל יום, לפחות) מאחלת לכם חג שמח, שקט ורגוע

סולה 1

New member
ליום העצמאות ברכות

נשלח אלי במייל ברכת חג עצמאות שמח מהו השלום האמיתי? כשיגידו "שיריון" ויתכוונו לצב, כשיגידו "גיזרה" ויתכוונו לדיאטה, כשיגידו "מגב" ויתכוונו לספונג'ה, כש"תרגיל" יהיה בחשבון "אפס-שלוש" תהיה רק קידומת "קו" יהיה באוטובוס ו"סוללה" תהייה בדיסקמן כש"פקודות" יקבלו רק מחשבים וכשבשק"ם נקנה מוצרי חשמל "רימון וערבה" יהיו בסוכות ו"דובדבן וחרוב" יהיו רק פירות טעימים כש"לפתוח אש" יהיה בשביל להדליק סיגריה כשיגידו "פצצות" וכולן יהיו בלונדיניות כש"פגז" יהיה מישהו חתיך כש"כדור" יהיה אקמול וכש"ניצחון" ו"הפסד" - יהיו בכדורגל כש"חטיבה" תהייה בין היסודי לתיכון כש"גדוד" יהיה בצופים "כיתה" תהיה בבית הספר ו"מחלקה" רק בבנק "בסיס" יהיה לעוגה ו"מחנה" על העצים הנח"ל רק להקה והצוללת צהובה ומלחמה תהיה רק בקלפים וכשיגידו "חלל", יתכוונו רק לנאס"א... רק אז נדע שהשלום האמיתי הגיע. חג עצמאות שמח לכולם

הליויתן

New member
ברכה עם קריצה גם ממני../images/Emo8.gif

נרים ידיים השמיימה ונתפלל נתפלל לחיים ולא למוות לתענוגות,ולא למלחמה ושכול............... חג שמח

רוּפֵן

New member
אם ../images/Emo8.gif..., אז עוד אחת...../images/Emo8.gif...!

יומולדת מ " ז למדינה..! מ.. ז.... בטח היומולדת שלך לפי תאריך עברי, או משהו... חקשמייח !

Rebeccan

New member
../images/Emo11.gif רופן כנס לחדר המנהל

מה מ"ז
אופו אתה חי
57 זה .... . . . נו, חישבת כבר
. . נכון, נ.ז. פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

רוּפֵן

New member
לא מדוייק..!

השנה היתה שנה מעוברת..! אז....
חחחח, עזבי..! בדיחה פרטית ביני לבין "הלויתן"..! חקשמייח

../images/Emo165.gifיום עצמאות 57 שמח.../images/Emo165.gif

"כל שנבקש לו יהי" לו יהי (נעמי שמר, נעמי שמר) מבצע : חוה אלברשטיין עוד יש מפרש לבן באופק מול ענן שחור כבד כל שנבקש לו יהי. ואם בחלונות הערב אור נרות החג רועד כל שנבקש לו יהי. לו יהיה לו יהיה אנא לו יהיה כל שנבקש לו יהי. בתוך שכונה קטנה מוצלת בית קט עם גג אדום כל שנבקש לו יהי. זה סוף הקיץ סוף הדרך תן להם לשוב הלום כל שנבקש לו יהי. לו יהיה לו יהיה אנא לו יהיה כל שנבקש לו יהי. ואם פתאום יזרח מאופל על ראשנו אור כוכב כל שנבקש לו יהי. אז תן שלווה ותן גם כוח לכל אלה שנאהב כל שנבקש לו יהי. לו יהיה לו יהיה אנא לו יהיה כל שנבקש לו יהי. חג שמח

גננימוס

New member
יום עצמאות שמח

שנשמע רק בשורות טובות ולעולם לא ינבלו לנו הפרחים בטרם עת.....

רוּפֵן

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo165.gifולתפארת ישראל../images/Emo104.gif../images/Emo165.gif

...מעבר לא קל.. מיום הזיכרון.., לחגיגות ה 57...!

r66

New member
בהחלט../images/Emo10.gif

לבעל שלי נהרגו 2 אחים במלחמות ישראל. יום הזכרון הוא יום קשה לנו, למרות שמגיעים חברים רבים ומשפחה...... קשה-קשה. זהו, ועכשיו חוגגים את החג בשמחה
. היתה שירה וריקודים ומדרחוב עם כל מיני מתקנים לשעשע את הילדים.
חג
שמח

רוּפֵן

New member
חג שמייח גיברת.. ../images/Emo39.gif

איפה נעלמת לנו..?! זה המקום, לספר על אחיו.., על ה"אי גרין" וכו'..

r66

New member
חג-שמח ../images/Emo24.gif

חצי חודש ראשון הוא החצי האפל שלי, כלומר - לא רואה אור יום ולא אור פורום. אני עמוסה. יש לי עבודה ועוד עבודה שאני מבצעת בלילות, לצערי. אז אין לי זמן. בנוסף האזכרה והארגון - פשוט עסוקה עד מעל-מעל הראש. נכון, אחד האחים נהרג בקרב על האי-גרין. האחר נפל ביום כיפור. הילדה הגדולה שלי מכינה עבודת גמר על הקרב וכיוון שכולם (כמעט) יצאו אנשים בעלי שם, אז אנחנו מנסים להעזר בהכי-הכי כדי שזאת תהיה עבודה הכי-הכי. כל פעם שהחבריא מגיעים הם מעלים זכרונות וזה כל-כך מרתק. אתמול, למשל, שמענו איך אמרו ברדיו שהותר לפרסום שמו של ההרוג החמישי בקרב על האי-גרין כשהאח (זה שנהרג ביום כיפור) שומע את החדשות יחד עם כולם מבלי שידע שאחיו נהרג. הייתי המומה (כולנו), אבל שאלתי איך הגיב...אז הבחור סיפר שלא זע שריר בפניו. קשוחים! הוא קורא לאחים האלה...כן...

רוּפֵן

New member
לא בכדי נזכרתי בזה...

בפסח, התארחנו אצל חברים ומצאתי לי ספר לקרוא, בצהריים. הספר היה על 'היחידה'.. ושם היו כמה סיפורים.., וגם על האחים..!

Rוני

New member
בעוד רגע הזיקוקים מהר הרצל

מהמרפסת שלי זו התצפית הכי טובה חבל שאין אייקון של זיקוקים

Rוני

New member
הזיקוקין אצלנו היו הפעם מאד

מיוחדים עננות קלה שנמצאת באזור הפכה את המחזה למחזה מהאגדות: ראינו את הזיקוק עולה ואז נעלם ושוב מופיע מעל הענן ומתפוצץ וחלק מהזיקוקין הגיחו מתוך הענן אני, כחובבת מושבעת של זיקוקין שבוחרת את הבתים שלי לפי זוית הזיקוקין ביום העצמאות בהחלט אהבתי את המחזה הערטילאי משהו

סאקרה

New member
מאשרת את דברי Rוני

מופע הזיקוקים השנה היה מצועף ורמנטי אבל לא פוטוגני. כמו אלה שבתמונה.. (באדיבות צלמנית גוגל) עיקר שכחתי: יום עצמאות שמח!

למעלה