אם תסכמו- אין זו אגדה

לגמרי.

אגב, למה אתה לא מעדכן בטוויטר?, דווקא נחמד שמה
טוב, אני מודה- משעמם לאללה. אבל זו אחלה תעסוקה. חחח

בר יעקב

New member
כי לא ראיתי שהכנסת אותי, אז התייאשתי!

חיכיתי וחיכיתי... בסוף התייאשתי. גם יש לי קטע כזה שאני חושב 3489573894573 פעם מה לכתוב ושזה יהיה נקי ולא... עזבי. כבר הבהרתי את זה שאני בתהליכי אובדן שפיות.
.

היי, אני הוספתי אותך!. חח

ותכתוב שמה כל מה שעולה לך בראש.
הגעתי כבר לרמה שכתבתי למה אני שונאת צימוקים, אין יותר נמוך מזה

ב ן 0 0 0 0

New member
לא ,הוא גידל זקן כי כך היה בברלין באופנה

זה היה מראה על מראה מכובד! ואם שכחת בתחילת דרכו הוא היה עיתונאי והוא חקר את פרשת דרייפוס.... בלאקפילד חוסר בקיאות יפגע בבגרות.....

ב ן 0 0 0 0

New member
סליחה, שכחת לציין גם....

את תוכנית אוגנדה ואת פולמוס אוגנדה, ואת עמדת המזרחי
האמנציפציה נכשלה מכמה סיבות:(והכוונה לתחילת האנטישמיות המודרנית) 1)השתלבות היהודים בארצות האמנציפציה בכל תחומי החיים: החברתי, הפוליטי, הכלכלי, והתרבותי....... 2)המרת דת והתבוללות 3)הרפורמים 4)דארווניזם חברתי- הגזע כגורם יציב שלא ניתן לשינוי או לתיקון וכ'ו אבל האמנציפציה נכשלה בעיקר בגלל שהיה מדובר באמנציפציה חוקית- משפטית אך לא באמנציפציה חברתית-פסיכולוגית. היהודים היו צריכים לדרוש "אוטו-אמנציפציה"- שחרור עצמי , טריטוריה(ע"פ ספרו של פינסקר שהיה מראשי תנועת חיבת ציון) וחוץ מזה הנושא של הרצל והציונות ירד במיקוד השנה, נכנסו רק הזרמים בציונות והמתנגדים לציונות(דרך אגב הציונות הסינתטית הכי טובים) זה ממש חומר מעניין, בנתייים היתה לנו מתכונת ראשונה וקיבלתי 94. שיהיה לך בהצלחה ולחרוש את החומר

ב ן 0 0 0 0

New member
ואיך קשורה קרן פלס המהממת בכל העניין.......

היא הוציאה 92 סופי בבגרות בהסטוריה, לא רק שיש לה קול מהממם והיא דוגמנית, היא גם הכי חכמה......

I מ י ר ב I

New member
מאיפה אתה יודע כמה קרן קיבלה בהיסטוריה?

או שהיא אמרה פעם ואני פשוט שכחתי?

ב ן 0 0 0 0

New member
בלאקפילד באמת........

אני מקווה שאת לפחות אוהבת מתמטיקה... הסטוריה זה כזה כיף חבל, ונכון שזה כיף לדקלם את המושגים ולקשר זאת לכל מילה שנייה של אנשים(כגון: בשעה 2, "מערכת הבריתות":הברית המשולשת והברית המאוחדת, לפני מלחמת העולם הראשונה התחלקו מעצמות אירופה לשני בריתות) בהצלחה

בא לי להשקיע../images/Emo3.gif../images/Emo103.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): הוא מתקשר אליי
מה שכן, גיליתי שאני לא מסוגלת לשמוע את הגרסה שבדיסק. אני חייבת את הפסנתר בהתחלה, ישר אחרי שקרן עולה לבמה
שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): כל האלבום של עידן רייכל - בין קירות ביתי
במיוחד cada dia המרגש תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: אין לי כוח להקטין.. משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: היום צילמנו צילומי רחוב בת"א.. היה חווייתי!
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/תור במשרד הפנים/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: המבצע של סטימצקי ולאומי קארד! קניתי את "בשבילה גיבורים עפים" ו"מובי דיק" ב-98 ש"ח בלבד
מאכל השבוע שלכם: פתיתים
בילוי השבוע שלכם: אתמול קניון אחרי שנים שלא הייתי, עם חברה שלא ראיתי כמעט חודש
פאדיחת השבוע שלכם: שתיתי מיץ גזר והפכתי כתומה
סקופ השבוע שלכם: מיץ גזר הופך אותך לכתום? ציטוט השבוע שלכם: "שבוע! מירב! רוקדים עכשיו. להבריג מנורה, חצי ניגוב, סיבוב. אחורה, גל, בהלה טלטלה! שבוע! מירב! שבוע! מירב! שבוע! מירב! להפסיק, עכשיו." וזה כולל את הכוראוגרפיה,כמובן
דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: לא עולה לי.. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: חתונה של קרוב משפחה
משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי תות שובב/ אפרסק מאוהב/ קיווי נעלב: מקודם אכלתי אפרסק מאוהב
טעים. שבת שלום
הודגש באמצעות מדגישומטיק

סוף של אחלה שבוע

שיר של קרן-אל אישך שתיקתך שיר לא של קרן-לילה עיר של מאור כהן עשה את השבוע-דן תורן+מאור כהן+חבר שלי בילוי-נסיעה לב"ש+הופעה של דן תורן ומאור כהן+חבר

../images/Emo42.gifשבת חלום../images/Emo24.gif

שיר/י השבוע שלכם (של קרן): פיז'ו92, על הכתף של ת"א שיר/י השבוע שלכם (לא של קרן): רציתי, ביום הכי בהיר
תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: החברה הכי טובה והמשפחה שלי
עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/תור במשרד הפנים/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו: טקס השבעה, שברת דיסטאנס, קבלת סיכות
, קיבלתי הצטיינות, יומולדת של החברה הכי טובה מאכל השבוע שלכם: קוראסון עם שוקולדP: בילוי השבוע שלכם: אתמול היינו בחמי געש כמה חברות לכבוד יומולדת
פאדיחת השבוע שלכם: X סקופ השבוע שלכם: יש מצב שאני באה להופעה של סקעת בזאפה כשהוא מארח את קרן
ציטוט השבוע שלכם: 'צריך לשים לך רב"ט עם סמיילי" דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: אתמול חברה שלי נעלה ל12 שעות..אחד המלחיצים. העיקר שהסוף טוב(:) משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: ר ג י ל ה ! משהו שיש לכם להוסיף ואתם חושבים שזה לגמרי תות שובב/ אפרסק מאוהב/ קיווי נעלב:
אתם מוזמנים להעניק את ה- השובב מהשורה למעלה (כן, מיחזרתי...) לכל מי שבא לכם: לורד ולקסם 3>

למעלה