התפקדות אוגוסט

../images/Emo163.gif התפקדות אוגוסט ../images/Emo163.gif

שם: גיל: ישוב: מסן: איסיקיו: מתמודד איידול: עונת איידול: צבע עיניים: צבע שיער: גובה: ספר: סרט: תוכנית: מוסיקה: מסר: תמונה: שונות:

nini18

New member
מתפקדת ../images/Emo23.gif../images/Emo26.gif

שם: לי גיל: באוקטובר, אני אהייה 23 ישוב: חיפה מסן: איסיקיו: מתמודד איידול: אדם פאקינג למברט
עונת איידול: 8 צבע עיניים: דבש צבע שיער: בלונדיני גובה: 1.64 ספר: העולם על פי גארפ (בהמלצת 2 מיקירותי מאיה
ומג'נטה
) סרט: עידן הקרח 3 תוכנית: מה שת'ה שומע מוסיקה: אדם למברט השירים מהטור
וזפלין
תמונה: הכי יפה שיש

מתפקד.

שם: רובין. גיל: ב4.8 אני בן 26 ישוב: ירושלים. מסן: וואלה אין. איסיקיו: אוי שכחתי שיש לי בכלל אחד. מתמודד איידול: מייגן. עונת איידול: 8 צבע עיניים: חום. צבע שיער: חום. גובה: 1.77 ספר: מלחמת העולמות מאת ה ג וולס. סרט: הארי פוטר 6. תוכנית: אני מחכה לאח הגדול. מוסיקה: מריה קארי - האלבום להיטים שלה. מסר: Brothers In Arms. תמונה: ראיתי אחת יפה בבלוג בתפוז. שונות: יש לי מחרתיים יומולדת!

MIDNIGHT SKY

New member
מתפקדת../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif../images/Emo26.gif

שם:רנטה גיל:16 ישוב:ראשון מסן: איסיקיו:נופ מתמודד איידול:אדם,קריס ואליסון ->קראדיסון ! עונת איידול:8 צבע עיניים:חום. צבע שיער:חום כהה גובה:אממ...פעם אחרונה הייתי מטר 70 ספר:וואו..הרבה זמן לא קראתי...נלך על סדרת ספרי אנגוס של לואיז רניבון. ספרים משעשעים. סרט:הארי פוטר ! תוכנית:גוסיפ גירל,אני בשוק שאני צופה בסדרה הזאת.זאת לא אני /= ashes to ashes מוסיקה:אדם,קווין. מסר:לא לשפוט אנשים בגלל המיניות שלהם.כמו אצלינו בבצפר /= תמונה:
שונות:להלהלהלהלה

../images/Emo195.gifמתפקד:)

שם: שוהם גיל:מתקרב ל-23 ישוב: בנימינה-זכרון יעקב מסן: [email protected] איסיקיו: יש, אבל לא בשימוש ממש... מתמודד איידול: רק אחד?! אז נלך על קלי קלארקסון עונת איידול: נראה לי שהכי אהבתי את 6 ו-7 צבע עיניים: טורקיז צבע שיער: שטני גובה: 1.84 ספר: אשתו של הנוסע בזמן סרט: המופע של טרומן תוכנית: הישרדות האמריקאית מוסיקה: הכול מהכול:)

Musical Abuse

New member
../images/Emo195.gifyes sir!

שם: אסתי. גיל: 26. ישוב:רחובות. מסן: איסיקיו: מתמודד איידול: the One and ONLY...Adam Fucking Lambert!!
, ואני חייבת להוסיף גם את דיוויד קוק, אין עליו
עונת איידול: 7+8. צבע עיניים: ירוק-חום. צבע שיער: צבוע לשחור,במקור שטני. גובה: 1.62 ספר: אממ לא קראתי כבר מאה שנה בערך, אבל הספר שהכי אהבתי היה Daddy's Little Girl..ספר מתח מעולה, לא זוכרת מי כתבה אותו, אבל מומלץ! סרט: האחרון שראיתי היה "סיפור גדול"...סרט מעניין ומרגש. תוכנית: אמריקן איידול, באט אופקורס! זו בערך התכנית היחידה שאני רואה
מוסיקה: רוק, ג'אז, אולדיז...כל הטוב
מסר: שנאת חינם זה ר-ע!
תמונה: אוח
שונות: יש לי סחרחורת, אז אני הולכת לישון...לילה טוב!

LeAnnDylan

Well-known member
מתפקדת :)

שם: דילן גיל: 22 ישוב: יער אודם מסן: [email protected] איסיקיו: לא משתמשת מתמודד איידול: קריסטן מקנמארה (וקרי, קריסטי, קלי,קלי, אליסון, קטרין, סקוטר גירל וטיילור) עונת איידול: שביעית מבחינת עונה, שמינית מבחינת מתמודדים צבע עיניים: חום צבע שיער: חום גובה: לא מדברים על זה ספר: דיו חיוור - הרלן קובן סרט: חטיפת הרכבת התחתית 123 תוכנית: בוורלי הילס עונה 5
וואלרי
מוסיקה: LeAnn Rimes - God Take Care Of Your Kind מסר: יאללה שייגמר כבר הקיץ!!!@!# רוצה חורף
תמונה: חתיך הורס!!!#@#$ שונות: היה אחלה חודש הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Bleed for Me

New member
מתפגרת

כבר לגמריי מהחום.. שם:דניאל גיל:20 ישוב:ר"ג מסן:[email protected] איסיקיו:אין מתמודד איידול:יש מלאאא קלי, קארי,דיוויד קוק, אדם, בלייק, קליי, אליסון..הממ אלו הנבחרים שעולים לי כרגע..חחחח עונת איידול:4,7,8 צבע עיניים:ירוק כחול צבע שיער:חום גובה:1.72 ספר:הממ בדיוק סיימתי את "אישתו של הנוסע בזמן"
פשוט מעולה.. סרט: האחרון שראיתי היה UP, חמוד ביותר.. תוכנית:איידול
,על טבעי,גוסיפ גירל, גריק, 90210,מגרש ביתי, הירוז, אבודים, מחשבות פליליות ועוד המווווון מוסיקה:כרגע בחרישות האלבומים החדשים של קלי וגרין דיי מסר:ד"ש =] תמונה:אין לי כח לשים משהו חחח.. שונות:

l TearDrop l

New member
../images/Emo219.gif../images/Emo203.gif

שם: נורית. גיל: 18. ישוב: כרמיאל. מתמודד איידול: קרלי ומייקל. עונת איידול: מתוך 6-8- 7. צבע עיניים: כחול. צבע שיער: שטני. גובה: 1.76. ספר: "אחרי השיר הזה אני הולך"/יהונתן גפן, ו"הצל של ההגמון"/אורסון סקוט קארד. סרט: מועדון קרב, שר המלחמה, דומינו ומישהו לרוץ איתו. תוכנית: האוס, בוסטון ליגל, רמזור וכוכב נולד למרות כל המאמצים שליO: מוסיקה: Silence- ממ"ב, Call Your Name- Daughtry, Falling Slowly- של כריס והמקור ומדברים- נינט. גם סדר יום ושאריות של החיים- מיי פיינגולד וכל דבר קט ושלח לי מלאך- פאולה מכוכב נולד. מסר: ארט דה קוקו הרס לי את הקיבה ואת החיים. תמונה: שונות: ב9 מרתון לונדון-סקוטלנד-אירלנד!!!

Black Stain

New member
:)

שם: דנה גיל: 19 ישוב: ערד מסן: מסר איסיקיו: לא בשימוש מתמודד איידול: קרלי עונת איידול: 7 צבע עיניים: חום צבע שיער: חום גובה: במבה ספר: יער נרווגי סרט: נערות בהפרעה תוכנית: בנות גילמור מוסיקה: איי וונט יו בביצוע של פיונה אפל מסר: חם לי!! תמונה: אני בתגובה המהירה שונות:

jess r

New member
../images/Emo195.gif

שם: ג'ס. גיל: 18. ישוב: ירושלים. מסן: איסיקיו: מתמודד איידול: קריס. עונת איידול: 8. צבע עיניים: חום. צבע שיער: חום. גובה: 160 ומשהו. ספר: פיטר פן. סרט: אני במצב רוח לקומדיה. תוכנית: עמוק באדמה, סקראבס, סקס והעיר הגדולה. מוסיקה: הכל.

מתפקדת באיחור

שם: מיכל גיל: 17 ישוב: חסוי מסן: [email protected] איסיקיו: ---- מתמודד איידול: קריס, דיוויד קוק, בלייק, אליסון עונת איידול: 7,8 צבע עיניים: חום כהה צבע שיער: כנ"ל גובה: 1.72 אני חושבת ספר: וואו... אני חולת ספרים! נלך על "אם יש גן עדן" ו"מפלצת" סרט: דאמט! כנ"ל לשורה למעלה... אממ אממ "קוראים לי סם", "גבעת חלפון אינה עונה", "מבצע סבתא", "בית ספר לרוק" ועוד המון! תוכנית: אמריקן איידול, גוסיפ גירל, גריק, האוס(
) מוסיקה: ביטלס, קווין, שלום חנוך, אריק איינשטיין, ביצועי איידול\ כוכב נולד למיניהם, ג'ון מאייר, The Calling מסר: חם בלב! תמונה: ----- שונות: לא הייתי שבוע כי יצאתי לסמינר של השומר הצעיר שנקרא "פרוייקט קייצות". יוצאים במשך שבוע למקום בארץ (אני יצאתי לקרית משה ברחובות) וגרים שם במשך השבוע. בבוקר עד הצהריים עושים פעילויות לילדים (ד'-ז') ומהצהריים עד הערב עוברים פעולות ופשוט גרים ביחד כמו קומונה. מומלץ ביותר למי שעולה לי"א!!! מי שרוצה לדעת עוד פרטים\סיפורים מוזמן לשאול

למעלה