ג'ייייייי D: יומולדת שמח

• פותח הנושא LPMCR
  • פורסם בתאריך

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif ג'ייייייי D: יומולדת שמח ../images/Emo99.gif../images/Emo65.gif

מה אפשר לאחל לבנאדם שבאמת יש לו כבר הכל ? D: הממ שימשיך ככה, ויבוא לישראל ויזכה לפגוש אותנו [ז"א, שאנחנו נזכה לפגוש אותו
] ולא להיות יותר מוטרד ממעריצים
ושיהיה לו טוב ויהיה בריא וכל הדברים של הטווח הארוך
ויהנה מהחיים שלו D: [או שיתחלף איתי ואני יהנה מהם אני בטוחה] אני פשוט ידמיין שהוא איכשהו יקרא את זה ויבין מה כתוב
שימשיך לשיר עד סוף החיים, [ולאונן זה לא לשיר, אבל זה גם תוספת] ושימשיך לתמוך בכל מה שהוא איי פעם אמר, כל המשפטים החכמים שתמיד מדברים עליהם, וכל המשפטים שאנשים מתכוונים אליהם במשפט "MCR SAVED MY LIFE" כי בתכלס, הוא השפיע פה המון על רובנו, (עלי לפחות), לא הוא לבד, אבל כסולן אני חושבת שיש לו השפעה ענקית כי הוא זה ששר את המילים (יש לי חולשה לסולנים
). באמת שהוא אחת הסיבות שהתחלתי לשמוע את MCR בתקופה של TC, ויש לי מיליון תודות אליו בגלל זה 3> :) בקיצור, מזל טוב ואושר ועושר
http://youtube.com/watch?v=EVBA3ql9B8c
- התקופה הכי טובה שלו מבחינת מוזיקה והופעות (נראה שלא, מבחינת חיים אישיים), לדעתי לפחות
.
3>
3>
3>
3>
3>
3>

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif + תמונה

שלתפוז לא היה כוח לעלות ממקודם

../images/Emo23.gif!HAPPY BIRTHDAY GERARD

LPMCR אמרה כבר את הכל, אבל אני ישמח להוסיף
נמממ...שתמשיך להיות כזה סקסי
אפילו כשאתה תהיה בן 40, שתמשיך ללבוש צעיפים מפונחים ורודים כאלה בהופעות כמו שאתה אוהב
, שתמשיך לזיין את פראנק בתחת, למרות שהוא חש הדומיננטי
ושתמשיך להיות כזה מוכשר!!!
הסיכויים שהוא יקרא את זה קלושים ביותר, אבל יש לי תקווה XD יאיייייי גדלנו בשנה!!! D=

A Kiss To Kill

New member
ואו! עברה שנה!../images/Emo25.gif

כמה מהר הזמן עובר
בכל אופן, אנ'לא אשקיע בברכה מסיבה אחת. הוא לא יקרא אתזה
אבל... מזלטוב!!!!!!!!!!!!!!!!1 ס'זקן הואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא בן 31_)@#%_@# עוד מעט מפחלצים אותו מרוב שהוא זקן
|

NoAmItA ChAn

New member
שיהיה לו במזל טוב D:

ושירזה. סתם, ושימשיך להנות בדרך הבטוחה של החיים, ושימשיך לעשות מה שבא לו ^___^

שירזה. ../images/Emo122.gif../images/Emo219.gif

הוא כבר לא -כזה- שמן,יו נואו. מה שהוא היה בגיל 16-זה שמן!

../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo223.gif

אח, כמה שאני אוהבת את הבנאדם הזה.
אין לי יותר מה לכתוב, באמת כל מה שכתבת זה כל מה שאני חושבת ומאחלת לו.
המון מזל טוב ושתמיד יהיה מאושר.
אוף, אם הם רק היו יודעים כמה אנחנו אוהבים אותם...

מזל טוב לאדם ששינה את חיי

ועשה אותם הרבה יותר טובים ומאושרים!!!!!!!1 ג'רארד שיהיה לך מזל טוב

R o c k t

New member
מזל טוב ג'יי../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo23.gif../images/Emo213.gif../images/Emo49.gif../images/Emo218.gif

Happy Birthday
|

GUILTY

New member
../images/Emo187.gifwow omg!!! 31

אז ... מזל טוב עושר ואושר ואממממ ..... ושימשיך להיות כזה מוזיקאי מדהים ובן אדם יפה מדהים!

מזל טוב! ../images/Emo65.gif

שימשיך להיות טמבל, שיפגוש את MCR ויזכה להגיד להם (להם? לפראנק) עד כמה שהוא אוהב אותם. מגיל 30 כבר הפסקתי לספור, הוא זקן מדי.

למעלה