השרשור החברתי השבועי ב"העולם החרדי"

אזזזזזז

מה שלומכם? קפצתי כדי לשאול מי עשה היום מעשה טוב
אנשים צריכים יום כדי לעשות מעשה טוב..

מגניבה17

New member
ההיייושש... מאיתכם??

שיווהו אני לא מוצאת טיפת זמן לנט.. אז נכנסתי בשביל לאמר שיהיה המשך חודש טוב.. וערב נעים לכולנו..!

הקמבצית

New member
היום משום מה...

הפורום יששששששן.......איפה אתם?על הסולמות?על התריסים? יש סקר קטן,את מי אתם יותר מעריצים.פריד? או מ.בד.?

קטנטiנת1

New member
מכירים את זה?!

את כל המכירות חיסול למיניהם שקשורים באוכל? יש הרבה וופלים תוכלו, יש מלא מלאווחים מה יהיה?! וכל מיני כאלה.. ואז פתאום מתחשק לך משהו פותח ת`ארון סוגר פותח ת`מקרר סוגר והמסקנה היא שאין מה לאכול בבית הזה!.. (לא משנה שהכל מלא)

lאביחיl

New member
לא לא זה לא קורההה...

יש פה זוג פריקיות (אני בת``א) עגילים.. כובע על הראש, נעלי ברזל.. הכל היה סבבי, עד הרגע שהן התחילו להתמזמז לי מול העיניים... אוי תל אביב מה יהיה עליך.. איזה דברים יש פה, אינלך מושג.. כל נשיקה בניהן הורגת אותי /tapuzforum/images/Emo99.gif/tapuzforum/images/Emo3.gif ערב טוב ולילה מהנה לכולםםםם....

רודיוס

New member
‏&‏ & בוקר טוב לכולם & &

מה שלומכם שמתם לב שיש קריסה בתפוז אז אני גולש מאופרה ב. אם דמינתם שהחורפ הלך אז זה חזר בגדול הקיצור שיהיה לכם אחלה יום

מגניבה17

New member
בבוקר מקסיםםם לכולנוווו...

משלומכם הבוקר?? טוב תודה בסדר.. אזז להתראות.. להתראות.. חחח סתםם צוחקת.. מה מצב? איך הולך עם הניקיונות? אצלנו עובדיםםם מצאת החמה עד צאת הנשמה... חח.. טוב חברי`ה.. אז שיהיה לכולנו יום שמיייחחח ועליז במיוחד.. עם מלא מרץ לעבוד.. בהצלחחחחההה....!!! /tapuzforum/images/Emo13.gif

מיטל! לאיזה ניק החלפת ?

ולאיזה פורום או קומונה? וכי כיצד אפשר לשכוח את חני חרדית החוזרת לאבא שהודיעה על פרישתה מהנט וכאילו חזרה בתשוקה והכריזה קבל עם ועדה שהיא טעתה. וזאת בעקבות סימינריון שהשתתפה. וכפי המסתבר יש דברים בגו לכל הטררם שעשתה.

הילה134

New member
נראלי..

שלגולשים מהפון יש בעיה להכנס..משו לא נראה לי ביובש כאן.

הקמבצית

New member
צהריים טובים חברימוס.....!

משלומכם? אז איך עובר אצלכם היום?אני בדילמה קטנה ..למה תמיד ניזכרים לעשות הופעות בזמן הכי לחוץ...? באמצע הנקיונות לעזוב הכל וללכת...אוווף,ואני אחת שאוהבת מאודד הופעות /tapuzforum/images/Emo99.gifלא יכולה לוותר על זה.....

למעלה