שרשור ליל סדר

כוכבה48

New member
חג שמח ומהנה לכולם../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

מאחלת לכולם חג שמח רגוע ומהנה
המון בריאות ונחת מילדנו המקסימים
כוכבה ושלום

חג שמח לכולם

לא שכחתי אותכם אוהבת חולה עליכם מקווה שניפגש במהלך החג הרבה אושר ועושר בריאות שמחה ואהבה יאללה ביי ריקי

חני ח

New member
חג שמח לכולם ../images/Emo23.gif

חג פסח כשר ושמח לכולנו. אנחנו אצל ההורים שלי כמו כל חג (אני בת יחידה) במהלך החג בעלי בתורנות עבודה ואני בבית עם הילדים נקווה שיהיה מה לעשות ושיעבור מהההההההההההר. חיה לא שכחתי הבטחת ביקור...... אנחנו מחכים. חג שמח ושנהיה רק בריאים והרבה נחת.

פרפרית 4

New member
חני אהיה איתך בקשר

הבטחתי ואקיים. שיהיה לך ולכל משפחתך חג שמח . חיה

amihaye

New member
חג פסח ניפלא לכולם

כמובן כמו כל שנה הסדר אצלנו במושב אצלי בבית . היינו 14 אנשים שרק נועם ושירה ילדים שירה היתה איתנו עד אמצע הסדר ,קורנת מאושר ומתמוגגת משמחה במיוחד בשירים (מה שריגש אותנו במיוחד) בשעה 10 פשוט נחתה למיטה. מאחלת לכולם חג אביב שמח טליה

חג אביב פורח ../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif../images/Emo142.gif

לכל האנשים היקרים שכאן, שיהיה לכם חג אביב פורח ושמח וחג פסח מאושר. אני נהנית לי מחופשת הלידה, נולד לנו גילעד, אח לגל ויעל. להתראות לכולכם.

smo

New member
ואנחנו בפלורידה../images/Emo155.gif

אצל אחותי. לא מזמן סיימנו. היינו בערך 20 איש. משפחה וחברים קרובים חג שמח!

מיריאל1

New member
../images/Emo24.gifחג שמח יקרים שלי

חג שמח לכולם. אני מארחת את משפחתו של איציק ואת משפחתי שלי. עשינו את ליל הסדר בקלילות - לא קראנו את כל האגדה- אבל שרנו שירים- רום כמובן נהנה!!! היום מגיעים כל האחים של איציק ואנחנו ממנגלים בגינה- מקווה שיהיה חם. המשך חג מקסים ואלפיי נשיקות למלאכים. אה ודבר חשוב- אתמול טילפנה אלי דנוש מבוליביה לאחל לכולנו חג שמח ומאוד התרגשתי. שלכם מירי

למעלה