שרשור ליל סדר

../images/Emo162.gif שרשור ליל סדר ../images/Emo162.gif

חג שמח לכולם
אז איפה אתם בליל הסדר? נשארים בבית? מוזמנים? מארחים? עושים סדר מצומצם? כל אחד מוזמן לספר לנו איפה הוא/היא יבלו את ליל הסדר מחר בערב אני רוצה לאחל לכל חברי הפורום, הקבועים והלא קבועים, חג אביב שמח ממני ומבית אקים ישראל אורית

חג שמח !!!!

אנחנו ועוד 5 משפחות אחים ואחיות של בעלי עושים סדר פסח בבית ההורים של בעלי שנפטרו .חמותי-לפני 3 שנים וחמי לפני 10 חדשים.יהייה קצת עצוב אבל כולם ביחד תמיד מביאים שמחה, בטוח שיהייה חג שמח.מאחלת לכל משפחות הפורום הנהדר והתומך , חג פסח שמח ,בריאות ונחת בלי תקלות ורק בשורות טובות. רחל

OK מישהו צריך להתחיל../images/Emo157.gif

אז אנחנו נוסעים להורים שלי בתל-אביב, נהייה 13 14 איש בערך (כולל ילדים) בד"כ אנחנו קוראים את ההגדה באופן חלקי (עד הקטע של האוכל ואח"כ לא ממשיכים) ואז מגיע החלק המרכזי של הערב...ארוחת שחיתות .....
כל אחת קיבל משהו להכין אני עדיין לא יודעת מה יהייה ממש התפריט רק יודעת שיהייה הרבה... ההורים שלי אחראים על המנות הראשונות, הדגים והמרקים, חמותה של אחותי על בשרים משהו מתוספות וירקות מבושלים, אחותי וגיסי אחראים על סלטים וקינוחיםםםםם, אני קיבלתי להכין משהו מתפו"א אז הכנתי חצאים של תפו"א, בטטות, בצלים סגולים ובצלים זהובים כשקודם קיבלו אפייה קלה כשהם מרוחים בשמן זית ומלח גס כדי שהקליפה תצא קריספית ואח"כ מרחתי אותם ב"משחה" שהכנתי מעשבי תיבול (בזיליקום ורוזמרין) +שמן זית, מלח ים ומעט סוכר והם הוחזרו אחר כבוד לתנור - זה נראה נפלא וציבעוני אין לי מושג אם אחי וגיסתה של אחותי מכינים גם משהו... זהו מתחיל "עקרות בית" אז אני רצה.......

חג שמח !!!!

אתמול דפנה (אשתו של ארז ) והילדים , הגיעו לחיפה ברכבת - ולקחתי אותם עם כל הילדים שלי (היינו 8 באוטו, אל תגלו) ישר לבקר את אבא שלי בבית חולים. היה מפגש מאוד מרגש. הם לא ראו אותו מאז שהוא בבית חולים (שזה כבר 3 חודשים). זהו. עצוב, אבל ממשיכים. משתדלים לשמוח ולשמח אותם. איזה מקסימים הם. הם יהיו בחג בחיפה , אצל קרובי משפחה חרדיים, כך שהיה הרבה יחד , נטייל בחול המועד יחד, וכו'. אנחנו אצל חמותי בעכו. שיהיה חג שמח, ומעכשיו - רק בשורות טובות. אוהבת, אורלי

touti

New member
פסח כשר ושמח:)

אצל ההורים ואחותי וילדיה גם:)

נתתי לנריה להחליט היכן לעשות את החג

ברוך-ה' יש לנו משפחה גדולה, משני הצדדים לכן היו כמה הזמנות, והקטנציק בחר להיות אצל אחותי בקרית-חיים. כבר שנתיים הוא בוחר אצל אחותי
חופשיה מהכנות אחותי מכינה בעזרת בעלה הכל, לאורית, לעמיקם, ולכל משפחת הפורום היקרים. מאחלת לכם,
ח ג - ש מ ח
זהבה שתהיה לך טיסה נעימה ושתהנו. שושי
אורלי
וריבקי
יקרות! הלוואי ויבואו עליכם רק ימים טובים ושמחים אמן ואמן.
מימי.

דנוש11

New member
היי לכולם הישר מבוליביה

היי לכל היקרים שלי רציתי לאחל לכולם חד שמח נשיקות לכל המלאכים המקסימים שלנו מותקית אני יודעת שלא תאהבי את זה אבל אני רחוקה אז אני חייבת לאחל לך מזל טוב ענקיייי אוהבת אותך המון ומאושרת עד הגג בשבילך זהו אני בבולביה מחר אחגוג את ליל הסדר עם עוד 600 ישראלים מקווה שזו תהיה חוויה שלא אשכח לעולם אני עושה חיים וחוץ מרגל נקועה הכל נפלאאאאא אוהבת את כולם ומתגעגעת המון חג שמח נשיקות וגעגועים

מימי, קרית חיים!?

ממש לידינו. גם אחותי גרה בקרית חיים ובעוד כשעה אנו מצפינים. לצערי רק עד מחר בבוקר . וכן גם גיסי מכין את הכל בעזרת אחותי (הפוך...) .גיא יגיע ישירות לשם , אבל הוא חייב להיות בבית להפגש עם החברים , לראות את האבא - שעובד הלילה ...ולא יהיה איתנו.

../images/Emo161.gifבוקר-טוב../images/Emo23.gifחג-שמח לכולם../images/Emo140.gif

איריס איפה ה-
?? חיה כן ברחוב יצחק בן צבי, את מוזמנת. דנה אוהבת ומתגעגעת
מימי.

אמא שלו2

New member
ואנחנו בטבריה .

נתארח אצל אחותי ביחד עם אמא . אנחנו לא מכינים כלום ! אחותי היא "מיני שף" , ואני לא מנסה אפילו להציע עזרה בבישול וכדו' . אוהבת מאוד מאוד את החג הזה . מטבריה נמשיך אי"ה לקרית שמונה . למשפחה היקרה של דוד . ובהזדמנות זאת מאחלת בשמי ובשם דוד : " חג כשר ושמח " ושנצא כולנו מעבדות לחירות: ברוחני, ובגשמי, בפרטי, ובכללי. והרבה הרבה נחת מילדינו כולם !

פרפרית 4

New member
מימי זו אני חיה....

אני קרובה אליך מאוד , אחותי אומרת שמרחק הליכה של 10 דק,. אך כמו שאמרתי מחר בבוקר אנחנו חוזרים כבר לביתנו, אז שיהיה חג שמח ולא להגזים בשתיה...רק ארבע כוסות.....

חג שמח מימי../images/Emo140.gifזו הלצה של 1/4../images/Emo6.gif...

אנחנו נשארים בארץ
. חוגגת ב
עם הילדים. חג אביב שמח לכולם
זהבה

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifשיחקת אותה../images/Emo45.gifואני בכלל שכחתי

את האחד באפריל. איפה שתהיו שיהיה לך ולבני משפחתך ח ג
ש מ ח הרבה בריאות אמן ואמן.
מימי.

בוקר טוב חמודיםשלי!!!

אני ניסים והילדים מוזמנים להורים של ניסים. אני לא מכינה כלום. מוזר לי מאוד.החופש הזה מהמטבח זר לי, אך אני סומכת על כישוריה הקולינריים של "מאמי" אמו של ניסים". היא ה- מרוקאית האולטימטיבית, ומטעמים לא יחסרו בשולחן. פרט לכך שהסטיות הקולינריות שלי בדמות גפילטעפיש וכו...יבואו על סיפוקן בצאת החג... צריך להתפשר. גם אנחנו נצפין בחול המועד לצפון לטיולון קצרצר, אם ארגיש טוב, ונראה מה בהמשך.הרי הכל מתחיל ונגמר ב"אם" אצלי... זהבה- פריס היא פחחח.... במיוחד בפסח... כל עם ישראל שם... ושיחקת אותה, שכחתי ש-1 באפריל... מאחלת לכולכם חג שמח, כשר, טעים, ממש לא משמין, והכי חשוב...חג החירות. משפט אחרון: לכן אחיותי היקרות שושי, רבקי ואורלי: חג ראשון בהרכב חסר, זה אמנם כאב שצורב בנשמה ובלב, אבל הם אתנו. בכל רגע שלב. חג ומועד. כמו שפותחים דלת לאליהו הנביא, בפסח, שימו עוד מערכת כלים קטנה על השולחן, ותרגישו אותם אתכם. זה בדוק. נסו. אצלי זה עובד.

שגיב23

New member
../images/Emo155.gif חג שמח לכולם ../images/Emo161.gif

אחרי חופשה חזרתי בכוחות מחודשים מלא וחזק להתחיל דרך חדשה . אנחנו (אני ואישתי,,,איזה מוזר לי להגיד את זה אני עוד לא רגיל) עושים את הסדר אצל ההורים שלי רק אנחנו וההורים השנה יצא ששני האחים שלי כל אחד אצל הצד השני . אז נעשה השנה פעם ראשונה סדר מצומצם אבל שמח ובחג השני נחגוג בצפון אצל הצד של אישתי . עד אז מאחל לכולם חג שמח וכשר ,תהנו תאכלו ושיהיה לכולנו רק טוב וכייף כל אחד בחוג החוגגים שלו . חג חירות שמח , שגיב

למעלה