סיכום שבוע

adii1201

New member
../images/Emo162.gifסיכום שבוע

איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
התחדשות השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע?
השאלה השבועית- איך היה בליל הסדר?

adii1201

New member
מסכמת

איך עבר עליי השבוע?ארוך, מתיש ומייגע
סרט השבוע?לא ראיתי שום סרט אבל הקלטתי את "רצח ממדרגה ראשונה" ואולי בערב אני אראה
ספר השבוע?ההגדה של פסח?
לא סתם, אני עדיין ב- Plain Truth
שיר השבוע?קבצי ה-MP3 של האות א'
נמנמנמ I don't wanna miss a thing בביצוע של אנסטסיה
תוכנית\סדרת השבוע?לא ראיתי כלום
אבל זה תמיד דספרט
התחדשות השבוע?הספרים המפוצצים של קידום
ציטוט \ פתגם השבוע?קראתי עכשיו משהו שמצאתי אותו טיפה דוחה אבל אני אשתף
"Friendship is like peeing. everyone can see it but only you can feel the warmth of the liquid" אל תשאלו לא אני כתבתי
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?למדתי מילים, ניקיתי, אכלתי הרבה
עצבון \ ביאוס השבוע?הכאבי בטן מהמצות
והניקיונות ומישהו שממש עיצבן אותי
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?שהוא נגמר!!!!!!!
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?מישהי שאני מדברת איתה מגרמניה
תמונת השבוע?
השאלה השבועית- איך היה בליל הסדר?היה נחמד אני יודעת...

King Homer

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

תנחומיי על כל אחד ואחד מ"עצבון/ביאוס השבוע". והציטוט הרס אותי מצחוק

adii1201

New member
../images/Emo6.gif אני לא החלטתי אם זה יותר הצחיק אותי

או יותר הגעיל אותי
אבל שוטטתי לי לתומי בפורום של פליסיטי ושם בניגוד לתפוז יש חתימות ואוואטרים אז אנשים כותבים ועושים הרבה דברים יפים ואז פתאום נתפסתי לציטוט הזה ואני כזה "WTF?!?!?!?!" הו תודה

King Homer

New member
מסכם.

איך עבר עליי השבוע? נחמד מאד. שבוע די כיפי. סרט השבוע? ראיתי את סוויני טוד ונהניתי מאד (מומלץ!), וגם חלקים מ"עשרת הדברות" המדהים. ספר השבוע? אני כרגע די בתחילת "סחרור", שהוא ספר מעניין מאד ואם הוא ישמור על העניין ועל הטיב שלו עד לסיומו הוא יוגדר אצלי כ"מומלץ בחום רב". ספר טוב. שיר השבוע? ....... אולי "דונט ספיק" של "אין ספק" (תתרגמו בעצמכם
). שיר טוב. תוכנית\סדרת השבוע? עקרות... כי לא ראיתי השבוע שום דבר חוץ ממנה
התחדשות השבוע? קניתי שני כמה ספרים - את "האמנות של דיסקוורלד" של טרי פראצ'ט ופול קידבי, ואת שני הספרים הראשונים בסדרה של "יומנו של חנון" (במקור - ווימפי קיד
יותר מצחיק) ייאי. אני ממליץ המלצה רותחת על הווימפי קיד הזה - זה קורע. (הערה קטנה - אני ממש חובב וצרכן נלהב של הז'אנר הזה של בדיחות וסיפורים הומוריסטיים של ילדים בבית ספר, סטייל "ניקולא הקטן" הצרפתי המיושן והמקסים. זה אחד מהז'אנרים היותר חביבים עליי ומהבחינה הזאת קשה לי לא לאהוב יצירות שמשתייכות אליו (כמו "מדריך ההשרדות של נד", זאת בכלל סדרת טלוויזיה אבל שיהיה, וכו', וכו'....). לכן אל תתפסו אותי במילה - יכול להיות שהוא ספר על הפנים החנון השלומפי שלי. פשוט... אני אוהב אותו. לא יעזור
). ציטוט \ פתגם השבוע? לא מהשבוע אבל נזכרתי בזה הרגע וזה ממש הצחיק אותי בזמנו - ישבנו אני, אמא והבת דודה והסתכלנו באלבום תמונות ישן מהתקופה שאמא שליהיתה ממש קטנה, והיתה שמה תמונת מחזור מהגן שלה - בלי שמות
- ואז בת דודה שלי הצביעה על אחד הילדים בגן ואמרה כזה - "מי זה השלומפי הזה?", ואז התברר שזאת בכלל היתה אמא שלי בצעירותה
איזה פאדיחות. מצחיק שדבר כזה שנראה כמו בדיחה נדושה מסיטקום נדוש - קרה במציאות
זה הרבה יותר מצחיק אז, תאמינו לי. דבר מיוחד שעשיתי השבוע? ניקיתי, סדרתי, התגלחתי (שונא את זה
)(
)(...אני מתגעגע לזקנקקן שעיתר את פני עד לשלוש שעות לפני ליל הסדר
)... עצבון \ ביאוס השבוע? יש שניים: א. נשאר לי רק שבוע לחופש
ב. אבדתי מלא דברים שהיו ישנים ויקרים ללבי ואני כבר כמה שעות מחפש אותם בנרות. חרא. (עכשיו כבר נמאס לי לחפש אחרי הכמה שעות האלה. מספיק). הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? אמממ.... לא יודע... היה שבוע טוב בכללי. זה מספיק. אייקון \ סמיילי השבוע?
-- אהובי הנצחי
איש השבוע? הילד מ"יומנו של חנון"
אה... נזכרתי איך קראו לו - גרג!
תמונת השבוע? כרגיל - אין
השאלה השבועית- איך היה בליל הסדר? כיף חיים!=) עד שלא מצאתי את האפיקומן. ואז הכל התחרבן
(סתם, עדיין היה תענוג).

adii1201

New member
תן לי לספר לך סיפור

פעם הייתה לי חברה שאיבדה את הפלטה שלה באמצע הלילה... היא הלכה לישון עם זה בפה וקמה בבוקר בלי זה (זה לא משהו קטן שאתה יכול לבלוע ולא להרגיש
) בקיצור היא הפכה את כל החדר שלה ולא מצאה את זה ואחרי שבוע היא מצאה את זה מאחורי המיטה... אין לה מושג איך זה הגיע לשם
מוסר השכל: בסוף תמצא
ואני הייתי הכי קטנה בסדר (עצוב קצת לא?) ומצאתי את האפיקומן ושמתי אותו לאמא שלי על הצלחת ואמרתי לה "אמא אני רוצה אוטו. תודה" בסוף לא נראה לי שאני אקבל משהו... ככה זה כשאתה כבר בן 20

King Homer

New member
וואו....

היא אבדה את הפלטה
מזל שאת הגשר המסריח אני לא יכול לאבד... כי אני מאבד *הכל*. עכשיו למקרה שלי תעוף הפלטה לאלף עזאזל מתוך שינה - אני אדע איפה למצוא אותה

Robin Sparkles

New member
הסופשבוע הכי מצחיק שהיה!!!!

איך עבר עליי השבוע?מעולה
סרט השבוע?לא ראיתי משהו מיוחד ספר השבוע? שיר השבוע?AR Rahman Feat The Pussycat Dolls-Jai Ho (You Are My Destiny) Slumdog Millionaire- Paper Planes (DFA Remix) אני מכורה!!
תוכנית\סדרת השבוע?90210.לא היה משהו אחר... התחדשות השבוע?ג'ינס מדיזל וחולצה מלי קופר ציטוט \ פתגם השבוע? דבר מיוחד שעשיתי השבוע? עצבון \ ביאוס השבוע? הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?היום ואתמול בלילה...יותר טוב מזה לא יכול להיות אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע? תמונת השבוע? השאלה השבועית- איך היה בליל הסדר? טעים

למעלה