להתראות חברה

../images/Emo160.gifלהתראות חברה../images/Emo160.gif

ביום חמישי אני טס למקסיקו,אני יחזור שבוע הבא,נקווה שילך טוב.אני יביא הרבה תמונות וסירטונים משם,דרך אגב אולי אני גם ילך להופעה שלהם.אז תנו לכם פה התמונות בקרוב.

didalf

Well-known member
../images/Emo2.gif ../images/Emo109.gif

וואי תהנה, ואני מקווה שבאמת תפגוש את דולסה, כי יש להם מלא הופעות עכשיו.

וואי תהנה!!!../images/Emo192.gif

אמןן אמןן שתפגוש את דולסה ושתהיה לך טיסה נעימה ושהכי תהנה בעולם!!! מכל ה-

אני פוגש אותה בטוח,דוד שלי וחבר של

אבא שלי עובדים שם בשגרירות אז אני מסודר כבר עם עניין הפגישה.אני הולך לעשות טיפול עשרת אלפים לפני הפגישה חחח.

anahi4ever

New member
../images/Emo46.gif

טוב יאללה אני אכתוב עוד פעם...אז קיצר מאחלת לך טיסה נעימה, מקווה שתצליח לימצוא את דולסה חחח ואם אתה כבר רואה אותה חח אז תימסור לה ולא רק לה..אלא גם לכל RBD נשיקות מהארץ!חחח ויאללה שיבואו כבר.. ואם יוצא לך תישאל על השמועה אם היא באה.. נסיעה טובה:)

sapir1000

New member
חחחחחחחח שכל הלהקה

לא רק דולללללל אבל תגידדדדדדדדדדדדדד דייייייייי זה לא פייררררררררררררררררררררררר

../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif ../images/Emo104.gif../images/Emo163.gif

וואו יריב תהנה, איזה כיף לך! אני מקווה שהכל ילך כמו צשצריך בלי שום תקלות
תהנה

0firr

New member
אתה רציני,בואנה לאן אתה חושב שאתה

טס קח אותי איתך,יואו איך אני מת מת מקינאה,תצלם את דולסה מכל זוית אפשרית ותשאל אותה מתי היא מתכוונת להגיע לישראל.

0firr

New member
נשבע לך מה לא הייתי נותן להיות

במקומך ,ווואי לראות את דולסה
לגעת בה
להריח אותה
חלוםםםםםםםםם

כן אהה אני מת להסניף אותה,בטח יש

לה ריח מטריף חושים ,אני בעצמי לא מעקל את זה זה יותר מרגש ממרגש.אני מפחד לא לחזור משם נראה לי אני ימות ברגע שאני יראה אותה חח

0firr

New member
אני הייתי מת בטוח,וואו אתה הולך

לראות את דולסה ,כאילו זה בלתי מובן ,בחיאת תמסור לה שאופיר מישראל מת מת מת מת מת מת מת מת מת מת מת מת מת מת עלייה.

ברור שנמסור שיש פה הרבה בנים

שאוהבים אותה והמון בנות שמתות עלייה ומעריצים לא חסר לה פה.אני יביא לה גם קישור לקומונה כשישעמם לה שתכתוב לנו קצת חחח

למעלה