מפגש פורום חנוכה!

Exhibit R

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo87.gifמפגש פורום חנוכה!../images/Emo87.gif../images/Emo16.gif

[הכדורסל זה הדבר הכי דומה לסופגניה שמצאתי נוD:]
שרשרו
- מי בעד?

desegel

New member
חחחחחח

רק חסר ריבה וזה סופגניה אורגינל. אממ, אני בעיקרון בא רק אם זה יהיה בכפר סבא.. אבל אני מניח שזה לא יהיה שם, אז כנראה שלא :] סורי.. אבל אני בעד, כמובן.. למה לא

Itay3k

New member
../images/Emo31.gifאם אתה לא בא אני לא בא.

ראיתי את ההודעה ואמרתי "וואלה אולי", אבל פתאום אני נתקל בהודעה של החבר הבעייתי הזה מעלי:) לסיכום, תשכנעו את אותו החבר פורום לבוא ותרוויחו חבר נוסף מתנה.

desegel

New member
חמור!

חחח מה זה, מבצע של סלקום 1+1? =\ למה אתה כל כך נרגש לפגוש אותי?
חחחח דביל למה שלא תבוא למפגש בגלל שאני לא בא (like WTF)

Itay3k

New member
אני מנסה להפעיל עליך לחץ

חכה תיכף ישמעו הקולות המבואסים "אוווף איתי1 ו2 לא באים, מילא אם רק איתי2 אבל בלי איתי1 לא נוכל לקיים את המפגש", והכל יהיה על מצפונך ידידי!

Exhibit R

New member
../images/Emo45.gif קדימה אני רוצה לפחות 15 ידיים

*נשמעת כמו מורה:S*

../images/Emo110.gif../images/Emo110.gif

הנה, תרמתי 16.. אני אבוא אם תארגנו את זה על יום חופש "גלובלי", כלומר שגם באונ' לא לומדים... אם לא, אז מקסימום אני אנסה לקפוץ אחרי הלימודים בערב.

בנגלה

New member
תאלץ להגיד מתי לא לומדים..

וכנראה שנצטרך שוב לקבוע ברגע האחרון כי יכול להיות שלאלה שלומדים בתיכון יש השלמות בימים מסיימים..

אני חושב שיש איזה יום כזה...

ורוב הסיכויים שגם האוטובוסים לא עובדים בו..
אבל אני אבדוק ואפרסם כאן..

../images/Emo45.gif

למרות שאני לא פסנתרן אני אשמח לבוא. אני חושב שזה צריך להיות במקום שיש פסנתר ומקום למספיק אנשים. וכדאי שהפסנתרנים (יעני כולם חוץ ממני) ינגנו דברים שהם אוהבים. מה שאני מתכוון שיהיה לא רק דיבורים והכרות אלא גם שמיעה של נגינה.

aa100000

New member
../images/Emo45.gif

מותר לי לבוא גם אם אני לא מנגן כלכך טוב, נכון?

Itay3k

New member
לא בדיוק

זהולך ככה: לפי הרמה שלך אתה מקבל שעות שהייה. עכשיו נגיד משהוא מחליט שהוא לא בה לדוגמה איתי, אתה צריך להיות נכמד אליו ולנסות לשכנע אותו ששעות השהייה שלו מגיעות דווקא לך. כמובן שמצב זה הינו אלא מצב היפוטטי שכן ברור לכולנו שאם יש משהו שבתוח מגיע זה כנראה יהיה הוא.

Itay3k

New member
זה בסדר

יהיו לך הרבה. אפשר לראות את האדישות של איתי, למרות כמות הקולות הבילתי ספורים שמביעים את צערם. אני כבר מתחייב להביא לך משלי, ביחד כבר יצא לך זמן שהייה מכובד:)

aa100000

New member
אתם גורמים לי להרגיש לא נוח

אני לא מכיר אף אחד במציאות.....חחחחח למישהו יש כאן מסנג'ר?

למעלה