שב"ש ומבורכת

שבת שלום ../images/Emo16.gif ../images/Emo48.gif ../images/Emo16.gif

ריח של מטעמים.. נרות דולקים
ילדים משחקים (טפו טפו בלי עין הרע לא חסר...
) וברקע צליל מיתר שבת שלום לכולםםםם שקט ושלווה תהנו כי החיים יפים

יערית

New member
צודקת../images/Emo6.gif

ועכשיו מטיסים חלק מהמטעמים למשפחה המורחבת, את חושבת שתספיקי להגיע?:)) שבת שלום

אכילתי(טעות מובנת)לזניה

והיה מה זה טעים???? ובטחחחחח.......הידליקתי(עוד טעות מובנת)נרות שבת ואפילו קניתי פרחים לשבת(שושן צחור)(היה במבצע...שני זרים ענקיים ב20 ש"ח) אז עכשיו הולך להתרווח לי על הכורסא עם בירה טובה(אפס פילזן למי שמכיר) ועוד מעט נוציא את הפיצוחים(ללא דגש ב-פ) ואת שם מלמעלה.........מחכה עדיין לקישוא בלאדי הממולא!!!!!
(כל השבוע חשבתי עליו) אז שיהיה לכולם אחלה של שבת עם התכרבלויות והמון אהבה וחום והרתרחבות של הלב!!! אריק המתוק

בדד1

New member
אריקו אתה לא מרגיש טוב?

כתבת יותר משלוש מילים ברציפות
שבת שלום

שבת וברכה..

והילדים אצל אבא.. והמרק על הגז מתבשל לאט.. ועם הריח שמצף..עולים זכרונות מהשבוע.. כמו עוד שבוע שעבר.. איך המעבר הזה לגיל 18 הקפיץ את הנער בעוד כמה סנטימטרים בתחושה של "אני כבר גדול" כאילו רוחב הכתפיים שלו גובהו המרשים ויופיו המיוחד..שכשאני הולכת לצידו מתלווה אלי תחושה של "שומר ראש לצידי".. הנער הזה התברך בטובו של עולם.. ובעוד אני נרגעת לאט מהמסיבה שלו.. מתכננת לנערה משהו..הרי לא כל יום מגיעים לגיל 16...ונערה בת 16..זה טהור להפליא והאבא..הוא אומר.."יודעת דגנית יש לנו ילדה יפיפיה..".. לפעמים נדמה שהחים אוהבים אותה..כמו שהיא אוהבת אותם..היא מוכשרת להפליא עם יכולת להבין דברים בחוכמה..שבכל פעם חושבת..מאיפה הרגישות הזו שבתוכה.. והיא...שמוציאה בכל פעם עלה כותרת אחד..פורחת לאיטה.. חיוך אחד שלה....וכל העולם נכבש בידה... אז אני את הברכה שלי מהעולם קיבלתי.. והמרק..לי אין ספק שהכנתי אותו באהבה. עולם נפלא..

למעלה