jud1001

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif ../images/Emo41.gif

נרות לי שמונה.. מאירים בשמחה.. מרצדות להבות קטנות.. באלפי ניצוצות.. חג חורפי חנוכה.. חג של סופגניה.. של ריח שמן חם.. ולביבה גם.. חג שמזכיר ילדות.. שקית מטבעות מוזהבות.. סביבון של עץ שמסתובב.. ולידי יושב.. jud אדם ניכר בכוסו צלחתו ואופי כתיבתו

vera2

New member
ג'וד החנוכיה נפלאה והחרוזים עוד

יותא יישר כוח.

orlu

New member
VERA2 הכנת כבר סופגגניות?אל

תשכחי לשים גזר בשמן הוראה חדשה של אגף התזונה הגזר סופח שמן ורעלים אני עושה היום 50 ניראה איך ילך ביי

עב

New member
מי יושב לידך?

תיארת פחות או יותר את חג החנוכה של ילדותי. מה זה היה? באמת מטבעות שוקולד במקרה הטוב (לא שסבלנו רעב, החיים היו שונים), נרות וסביבון תמיד! וריח נפלא של סופגניות שלא ישוב לעולם... אמא כבר לא מתעסקת במטבח יותר.

vera2

New member
אורלוקם עוד לא הכנתי השנה אני

עצלנית. ביום ראשון המשפחה מוזמנים לערב סופגניות. בינתיים אני מאמצת את כל העצות החכמות של חברי כולל הגזר. ידעתי על הפטנט רק לא ידעתי את הסיבה. תודה ,עכשיו אקפיד יותר. בשעה זאת אתם כבר בטח אוכלים את הסופגניות הנה אני באה....

orlu

New member
ממש ממש לא בשעה זו אני בביתי

עם שפעת בדרך על כל פנים חום הולך ועולה מקווה שמחר יעזוב אותי ביי

טומי*

New member
תרגישי בטוב......./images/Emo101.gif

אולי הכל בגלל הסופגניות? בכל אופן אושר ובריאות טובה!

orlu

New member
תודה טומי,,,זהו נשברתי קיויתי

לעבוד קצת על המחשב אבל לא הולך ניזרקת למיטה עעם חום צמרמורות ואחללה שיעול יאללה ביי

ברק 188

New member
"ברוחה" המצטרפת לה...שפעת פה

אני כבר שם מיום ג'(בדד) אורלו, תרגשי טוב ואחלה'מה מהירה

vera2

New member
../images/Emo185.gifאורלוקם חבל, הלכו התוכניות

לסוף שבוע.תישתי הרבהרפואה שלימה.

orlu

New member
תודה תודה,,,,בנתיים מקווה להתאוששות

אבל כניראה הנדמות הטובות צודקות צריך איזה כמה ימים טובים בבית ואני אחרי כמה ימים של מלחמה עם כניראה שפעת שחשבתי שהיא התכווצות שרירים נו שוייןןןןןן

evike

Active member
מנהל
החלמה מהירה

ופרוטק לקחת כבר? כדאי לנסות.

evike

Active member
מנהל
תרגישי טוב

ותנסי לקחת פרוטק. מנסיון, זה עוזר.

evike

Active member
מנהל
אוף, ההודעה לא עברה, ובנסיון השני

שניהם עברו. טוב, אם כבר, אז החלמה במהירות כפולה.

למעלה