קטע לזיכרו של אדם גדול

../images/Emo16.gifקטע לזיכרו של אדם גדול../images/Emo10.gif

צבי, היית המורה שלי למוסיקה במשך 5 שנים קסומות שבהן לימדת אותי אהבת מוסיקה ישראלית מהי, זכיתי בזכות הגדולה להיות במקהלת ביה"ס שאת הרכבה קבעת בעצמך, אני הייתי גאה להיות בהרכב הזה, ולייצג את ביה"ס בכבוד. התרגשתי בכל פעם שהיה שיעור שלך ונתתי את כל הנשמה כדי שאוכל לשיר כמו שצריך. ויותר מזה:הקב"ה זיכה אותי בזכות הנהדרת הזו להיות התלמידה האהובה שלך, וזה בא לידי ביטוי כששאלת את החבר'ה למה אני לא נמצאת, (זה היה בתקופת ההתמודדות עם אחד מהתקפי הפירכוסים הרבים). מה שיישאר לי בלב ממך זו אהבת המוסיקה הישראלית שהנחלת לי, דאגתך הרבה, והזכויות להשתתף במקהלת ביה"ס שהקמת ובשיעורי המוסיקה הרגילים שהיו בכל יום רביעי, והיו מקנות לנו זמן איכות איתך, זמן שהיה מקסים. משפחת ביה"ס "יובלים" הגדולה ומשפחת כיתת "כרכום" הקטנה איבדו בן אדם גדול, בן אדם שהנחיל את המוסיקה ל-11 תלמידים ולפחות אחת מהם תישא את כל זה איתה לאורך כל חייה. היה שלום מורה יקר ואהוב, אשא אותך תמיד איתי בלב, יהי זיכרך ברוך, מליאת התלמידה שכבר מתגעגעת ואוהבת.

tipid

New member
ליאת יקרה!../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

תבורכי על פרי עטך , יהי זכרו של צבי ברוך! ותהי נשמתו צרורה בצרור החיים! והלוואי ויירבו כמותו ביננו, וישמש דוגמה באישיותו בידע וביחסו לזולת!

תמר יקרה../images/Emo24.gif

בס"ד תודה על מה שאמרת, בדברייך את נוגעת במיתרי הלב והנשמה שלי ותודה לך על כך, ליאת.

../images/Emo24.gifליאתי יקרה שלי../images/Emo25.gif

ב"ה יישר כח על המילים החמות והמרגשות שנכתבו מכל הלב החם שלך, בכישרון מדהים כרגיל, אין ספק גם בלי שזכיתי להכיר את המורה היקר ז"ל שהוא היה אדם מדהים משכמו ומעלה ועליו צריך להגיד שהוא היה מסוג ה"אנשים טובים באמצע הדרך" והטביע בך את האהבה למוזיקה בכלל וישראלית בפרט וזה נכס ברזל לכל אדם, שבלי מוזיקה אין שמחה וחיות בעולם. אני בטוחה שכל השירים והאהבה שלו יזכרו אצלך לעולמים ומי ייתן ותהיי תמיד שמחה ותשתמשי בהם רק למטרות טובות ת.נ.צ.ב.ה
מאחלת המון בריאות לך יקרה באהבת נפש ענבל

ענבלי יקרה שלי../images/Emo24.gif

בס"ד את צודקת במה שאמרת, המכתב על צבי ז"ל
באמת נכתבו מכל הלב והנשמה, כי בשבילי הוא היה יותר ממורה, אלא גם חבר שבאמצעותו למדתי לשיר, ואני חושבת שאני שרה די יפה,
בהזדמנות הזו, אני מודה לאבא הגדול שבשמיים שזיכה אותי להכיר אדם כמוהו, ששאל תמיד מה שלומי ובחידוני המוסיקה,
תמיד הייתי מרימה את היד כמו תלמידה טובה, ועונה גם תשובה נכונה (ברוב המקרים
). ומה שיישאר לי בלב זה הזיכרונות מהשיעורים, הדאגה שלו אליי בתקופות הקשות, והטעם של עוד, טעם של עוד מוסיקה טובה, עוד חזרות במקהלה, ועוד זמן איכות איתו. בכל פעם שאשיר (ולא משנה כרגע באיזה שיר מדובר), דמותו תהיה לנגד עיני. היה שלום מורה יקר ואהוב, ואיש יקר ואהוב אזכור ואשא אותך איתי לנצח, הטבעת בי חותם חשוב:אהבת המוסיקה
ועל כך אני מודה לך מקרב לב. לעולם לא אשכח את השירים שלימדת אותי, (מזל שיש טכנולוגיה), ובכל פעם שיהיה לי עצוב, אשמע אותם ואסתכל בחוברת המרשימה של מילות השירים שמבחינתי היא אוצר יקר ביותר
, ובכלל תודה על 5 שנים מקסימות ומאושרות שזכיתי לחלוק איתך, אוהבת תאהב, ולא תשכח אותך לעולם, תלמידתך שכבר מתגעגעת ואוהבת, וכך יהיה תמיד, ליאת.

|חיבאני יודעת שזה קשה לאבד אדם יקר

ליאת יקרה אני מכירה את ההרגשה הזאת שמאבדים אדם יקר אני חוותי את זה המון אבדתי הרבה חברים וכל פעם שזה קורה אני חושבת שאני מספיק חזקה כדי לעבור את זה שוב ובעצם אני מגלה שאני לא מספיק חזקה ושכל מוות זה אחרת אני יודעת שעכשיו זה נירא לך סוף העולם ושעכשיו קשה לך אבל תחשבי על המשפחה שלו חשוב לי להגיד לך שאני יעבור את זה איתך את לא תעברי את זה לבד למרות שלא הכרתי אץ הבן אדם אבל בשיבילך אני מוכנה לעבור את זה איתך אז את יכולה לדבר איתי על זה תמיד שאת מרגישה צורך אני מבטיחה תמיד להקשיב תהיי חזקה אני יעזור לך להתחזק ליטל

ליאת שלנו../images/Emo25.gif

כותבת מקסים אני לצידך תמיד ]ברכעים טובים /קשים אוהבת תמיד שיהיה לך רק שמחה ובריאות הגוף והינפש תמיד תהיי חזקה
יהיי זיכרו ברוך

נשמה הפצועה היקרה../images/Emo24.gif

בס"ד תודה על תמיכתך, וברשותך אצרף את הקטע הפותח את השירשור בפורמט של מאמר, ואני מדליקה נר נוסף לזכר האדם הענקי הזה,
, ליאת.

ליטל יקרה../images/Emo24.gif

בס"ד תודה לך על מה שכתבת לי, את חברה טובה ומצויינת, ואני בהחלט איעזר בך, כי נראה לי שאצטרך את זה בתקופה הקרובה. אתמול בכיתי הרבה כששרתי את השירים שהוא לימד אותנו, ליאת.

../images/Emo23.gifאשמח לעזור לך

היי ליאת אני באמת אשמח לעזור לך את תמיד יכולה גם להתקשר לפלאפון שלי תמיד בכל שעה באמת אני באמת יודעת מה את מרגישה באמת תהיי חזקה ליטל

ליאתי יקירתי קודם כל קבלי ../images/Emo24.gif

קשה מאוד לאבד אדם שהיינו קרובים אליו, שהיינו קשורים אליו. קשה לנו להפרד ממישהו שאנחנו אוהבים. זה מובן, זה טבעי. אבל מה לעשות, אנחנו בסה"כ בשר ודם ככאלה אנחנו לא חיים לעד. אבל הזכרון שלנו, המעשים הטובים שלו. הזכרון שיש לנו מהאדם שהסתלק לבית עולמו ממשיך לחיות באמצעות החיים. ליאתי, נפרדת מהגוף אבל לא מהזכרונות הטובים שהוא השאיר לך. הזכרונות הטובים נשארו איתך. זכרונות טובים זה לא דבר של מה בכך, אין מה לזלזל בזה
ליאתי יקירתי, אם תצטרכי משהו ולו רק אוזן קשבת - אני תמיד לרשותך.

אריאלה יקרה

בס"ד תודה לך על המילים החמות ועל כל מה שכתבת, אני מסכימה עם כל מה שאמרת ומודה לך על הנכונות לעזור ולתת מעצמך, ליאת.

למעלה