ליבי עם הפצועים ועם משפחות ההרוגים

• פותח הנושא bitom
  • פורסם בתאריך

bjoe

New member
ימי בין המצרים נגמרו אבל שנאת החינם לעולם פה

אם מדובר באדם "יהודי" אורתודוקסי וכך ללא ספק יתגלה בסופו של דבר לדעתי , אז פשוט יהיה צריך להענישו בעונש שדומה לזה של יגאל עמיר - בידוד ועונש גרוע ממאסר "עולם" של 25 שנה. זהו רצח מדרגה אחרת של ילדים חמודים ותמימים שהשוני שלהם הרג אותם למרבה הטרגדיה. לדעתי ענפים שלמים בציבור החרדי ולא כולו יוצרים להם נזק עצום בתדמית החברה המיינסטרימית החילונית ושלא בצדק גורמים לנו החילונים וחובשי הכיפה הסרוגה לשנוא ציבור שלם בשל כך- אל תחזירו להם באותה מטבע! חייבים להחזיר את השפיות לחברה הישראלית כי אחרת סופנו יהי רע ומר. תזכרו שהאם המרעיבה , הפרחחים ששורפים פחים והרוצח הנתעב הם לא כל הציבור החרדי שברובו פרגמטי ולא שונא אותנו.

®Hada

New member
המעשה חמור לכשעצמו... ולא משנה מי גרם לו

אבל המשמעות של המעשה וההשלכות שלו משתנים זו האמת המרה.

bjoe

New member
מה זה משנה? השנאה עדיין פה..

אני חושב שיש השתלחות מוגזמת של כמה "נבחרי ציבור" בקהילה וכן, גם אם הרצח בוצע על הרקע שאתה מדבר עליו זה לא משנה הרבה. ראיתי כמה פוסטים מזעזעים של אנשים שממש לא עצובים על מותם של "סוטים". בכל מקרה אני חושב שסובלנות היא המפתח ולצערי עדיין חלק מהעם לא ממש מבין את זה: אתה יודע לאיזה חלק בדיוק אני מתכוון.

עצוב

כל כך עצוב. זה סוג של טרור בעיניי מהסוג המכוער שקיים :( כן קראתי על זה אתמול ואפילו דיברתי על זה עם ההוני בעוד הבת הבכורה שלי נכנסה לדברינו ואמרה לי "אמא הם כאלו אנשים טובים ההומואים, בלאג' הוא חבר הכי הכי טוב בעולם.." מתברר שאפילו לא ידעתי שלבתי יש חבר טוב הומו וכל כך רווח לי לשמוע את מה שאמרה. מה שמעניין שפה מקבלים את הקהילה הגאה בכל כך הרבה אהבה למרות שגם הנצרות לא מקבלת אותם, המדינה הזו עושה הפרד בין דת לאנושיות. חבל לי לשמוע על מה שקורה בארץ, לא רק חבל היה אלה עצוב מאוד :(
לזיכרם. רפואה שלמה ומלאה לפצועים. ומי יתן ולא נדע רוע כזה לעולם

G I R L P

New member
את ברת מזל

לגור במקום שמפריד דת מהמדינה שלו, ומהחוקים הכתובים, ומהנורמות החברתיות. פה הכל מעורבב ב"מישמש" דיי מכוער.

עוד יותר עצוב לי../images/Emo10.gif

היום (רק היום) התברר לי שאני מכירה חלק מבני משפחתו הקרובים של ניר כץ. פתאום זה הרבה יותר כואב.מתכוונת ללכת לנחם ולחזק את המשפחה,אם בכלל אפשר לנחם על אסון כזה.

סם 67

New member
יצאתי לחופש

לשבוע ימים, החלטתי שאני לא פותחת את הפלאפון ולא רואה טלויזיה פשוט נהנית מזמן איכות עם בעלי וילדי והנה אני חוזרת לחיים האמיתיים ונחרדת ממה שקרה בשבוע הזה, אני יודעת שכבר נאמר כאן רבות בנושא אבל אני חייבת להביע את השתתפותי בצער המשפחות.

למעלה