יזכור יום הזיכרון לחללי צה"ל והאיבה

אליס241

New member
../images/Emo16.gifיזכור יום הזיכרון לחללי צה"ל והאיבה../images/Emo7.gif

יום עצוב היום שכולנו כל מדינת ישראל זוכרת את הנופלים את חללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה. ליבי מדמם ולא שוכח את חבריי שנפלו מעיין נעים ז"ל , אביב חקאני ז"ל , יגאל גאני ז"ל . חבריי היקירים שנרצחו בדם קר בפיגוע ואביב שנפל בהגנת על מולדת ישראל , רציתי להגיד לכם השנים עוברות והכאב חד מתמיד הגעגועים החזקים החלום שתחזרו בשלום! אוהבת אותכם כל כך מתגעגעת כל כך לא שוכחת אותכם ואפילו לא שנייה אתם תמיד בחיי ונשבעתי לא לסלוח! אוהבים שלי מודה לאלוקים שזכיתי להכיר אותכם ולהיות חלק מהחיים שלכם :( ליבי מדמם ליבי נקרע ליבי כואב ואין תרופה לכאב, אמרו שהזמן והשיגרה ממשיכים, אומרת לכם שלא אתם חלק מחיי הזיכרון שלכם נמצא בליבי והזמן הזמן נעצר ביום שלכם. אוהבת אותכם מאוד אוהבת אוהבת אוהבת ותפלתי היא שתשמרו על ההמשפחות שלכם שכואבים ואוהבים אותכם. מעיין ,אביב ויגאל אוהבים שלי יקירים שלי סליחה שהלכתם בטרם עת. למשפחות השכולות לחברים ולחברות לאהובים ואהובות ולכל אלו ששילמו מחיר כבד, את היקר מכל . לכם אנחנו חייבים חוב שלעולם לא נוכל להשיבו היום המדינה תעצור נשימתה תרכין ראש - ותזכור את מה שאתם זוכרים כל רגע שניה ופעימה ובכל ימות השנה היום נעמוד לצידכם בדומיה נחבק את דמעות השכול והגעגוע . שולחת לכם מכאן משפחות וחברים חיבוק של נחמה והקשבה נלטף נחבק את דמעות כאבכם ונזכור לתמיד שבמותם זיכו לנו חיים יקירכם ויקירותיכן שמורים בליבנו ,לעד. "..הנער הזה - עכשיו הוא מלאך. לא עוד יברכוהו, לא עוד יבורך. אלהים, אלהים, אלהים - לו אך ברכת לו חיים." ישמור אלוהים את נשמותיהם בכנפי החסד והרחמים יהי זכרם ברוך

aya19560

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo104.gif יהיה זכרם ברוך לעולם ועד ../images/Emo16.gif|ד

../images/Emo16.gif

כאן בקוריאה נכנסנו לאוירה עם רדיו מישראל. תנחומי למשפחות הנופלים

למעלה