שבת שלום

../images/Emo16.gifשבת שלום../images/Emo16.gif

השבת שוב הגיעה אחרי שבוע עמוס ודחוס בהמון דברים. מאחלת לכולנו שבת שלום וחג שמח. זה חג של שמחת תודה (שמיני עצרת) ופרשת השבוע היא "בראשית" מחר מתחילים לקרוא מההתחלה את התורה וכשספר התורה יוצא מארון הקדוש זאת ההזדמנות שלנו להביע משאלות. לכבוד השבת הזו הבאתי לכם סיפור טיפה עצוב אך מלא באופטימיות לגבינו (אם תקראו עד הסוף תבינו). מאחלת לכולנו שבת שלום וחג שמח.
הפרפר
"יום אחד, הופיע פתח קטן בגולם.אדם ישב והביט כמה שעות על הפרפר: איך הוא מתאמץ לדחוף את גופו דרך אותו פתח קטן. לפתע, הפרפר הפסיק להתקדם. נראה היה שהוא התקדם ככל יכולתו ואינו יכול יותר. אז האדם החליט לעזור לפרפר. הוא לקח זוג מספריים ופתח את הגולם. הפרפר יצא בקלות, אבל גופו היה מנוון והכנפיים שלו מכווצות. האיש המשיך להתבונן בציפיה, שכל רגע כנפיו של הפרפר יפתחו, יגדלו ויפרסו- ובכך יתמכו ויעצבו את גוף הפרפר. אבל זה לא קרה! למעשה, הפרפר בילה את שארית חייו בזחילה עם גוף מנוון וכנפיים מכווצות, הוא אף פעם לא הצליח לעוף. האיש בחסדו וטוב ליבו לא הבין שהגולם הדחוס ומאבק הפרפר לצאת ממנו, היו דרך האלוהים לדחוף נוזלים מגוף הפרפר לתוך כנפיו כדי שיוכל לעוף אחרי שיצא לחופשי מן הגולם." לפעמים מאבקים הם בדיוק הדבר הנחוץ בחיינו. אם האלוהים היה מאפשר לנו לעבור את חיינו ללא מכשולים, זה היה גורם לנו נכות. לא היינו חזקים כמו שיכולנו להיות. לא היינו יכולים לעולם לעוף. בקשתי כח... ואלוהים נתן לי קשיים לחלשני. בקשתי חכמה... ואלוהים נתן לי בעיות לפתור. בקשתי שפע... ואלוהים נתן לי מוח וכוח לעבוד. בקשתי אומץ... ואלוהים נתן לי מכשולים להתגבר עליהם. בקשתי אהבה... ואלוהים נתן לי אנשים עם בעיות לעזור להם. בקשתי טובות... ואלוהים נתן לי הזדמנויות. "לא קיבלתי שום דבר ממה שביקשתי... אבל קיבלתי כל הנחוץ לי." תחיה ללא פחד, תתמודד עם כל המכשולים בחייך ותווכח שתוכל להתגבר עליהם.
אוהבת
המקורית- פו הדב

סופ"ש מהנה לכולם

מאיוש היקרה כמה כייף לפתוח את הפורום בבוקר ולקרוא את מה שאת כותבת אני מאחלת לכולם שבת שלום ומהנה וכמובן חג שמח והרבה אושר ומי היה מאמין שעבר כבר שבוע מהיום שעברתי דירה את לא חושבת שזה אומר משהו יקירה , את חייבת לי ביקור

אמרתי סופ"ש של בשורות טובות!?

קיבלתי!!!!! חברים וחברות ממש לפני זמן קצר רוני הכונא בתפוז "ברי ההומלס קופא מחום" הציע נישואים לחברת הפורום היקרה והאהובה שלנו קרן המכונא בשם "קרנוש טיקה" לולולולולולולולוללולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולו..... מברוק אריס יא אריס מברוק!!!! לולולולולולולולולולולולולולולולולולולולוללולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולולו..... אני כ"כ מאושרת עבורם שרועדות לי הידיים מלהקליד, אז את השאר ניתן לקרנוש לספר.
אוהבת אותך אחותי היקרה ומאחלת לשניכם חיים מאושרים וטובים יחדיו. צריך להתחיל לחסוך...

emerge1232000

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif ../images/Emo6.gif

יאאאא איזה מרגש....
פשוט זוג מקסים זה היה רק עניין של זמן, המון המון המון מזל טוב
רק בקשה אחת ילד ראשון אתם קוראים על שמי (יאיר לפיד)
בקרוב אצלי

דריה27

New member
שבת שלום לכולם

היי אנשים, חזרתי אתמול בלילה מסוג של חופשה באילת, ביקרתי את אבא שלי אחרי די הרבה זמן שלא נפגשנו והיה מאוד מרגש וכייף. חזרתי עם כוחות מחודשים הביתה. מאיוש תודה על הסיפור הנפלא חג שמח לכולכם דריה.

matyc

New member
מאיוש מותק

איזה כיף לפתוח אתץ השבת עם הסיפורים שלך שיהיה לכולם שבת שלום ושבת של מנוחה

lizush

New member
../images/Emo24.gif איזה סיפור מרגש

ובדיוק בזמן הנכון בשבילי
גדול, כי שוב עשית לי את הערב..

../images/Emo99.gif איזה כיף לקרא

הכל נתון לנו כאן מתחת לאף אנו רק צריכים לראות ולהחזיק . שבת נהדרת

../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif כל כך נכון מאיוש

פשוט נהנית לקרוא את הסיפורים האלו והם כל כך נכונים כמה חכמה יש בהם. נשיקות וחיבוקים שבת שלום לכולם אני בעוד שעתיים שלוש מסיימת את השבוע הארוך והכייפי שהיה לי עם איוששלי המתוקה , ההורים שלה חוזרים מחו"ל ואני נוסעת הביתה אחרי שבוע ארוך שבילינו יחד אני אפרת ואיוש או כמו שאיה קוראת לאפרתי (תתי) חחחח לילה טוב נשיוקת ללי

../images/Emo24.gifהגיע הזמן לנוח../images/Emo13.gif

שמחה לשמוע שנהנת. אין דבר יותר מהנה ומאושר מילדים. הם האושר והאהבה של כולנו
אפרתי עוד אצלך?

למעלה