פינת השבוע

everynormal

New member
../images/Emo157.gifפינת השבוע../images/Emo157.gif

שיר חרוש של אליס השבוע: שיר חרוש לא של אליס השבוע: אלבום ששמעתם השבוע: סרט/סדרת/תוכנית: ספר: אמן: מאכל: ציטוט: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: בילוי השבוע: המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): תמונה: השאלה השבועית - הולכים להופעה של דרים תיאט'ר ב-16/06?

f r e e l o v e

New member
פעם ראשונה שלי, תהיו סלחנים!

שיר חרוש של אליס השבוע: God am שיר חרוש לא של אליס השבוע: Wake up של מד סיזן, וthank you של זפלין בביצוע של קורנל אלבום ששמעתם השבוע: החדש של קורנל, נחנקתי מדמעות
מה עבר על הבחור? סרט/סדרת/תוכנית: אני ובן זוגי עדיין עובדים במרץ על סיום כל הפרקים של heros ו70' שואו ספר: "הפולשים" של מייקל מרשל (הכוונה היא לספר השבועי, כן?) אמן: מאכל: הכל מהכל
ציטוט: משהו רע שקרה השבוע: לא הלכתי בכלל ללימודים, מה שמאוד מעקב את ההגשות של הפרוייקטים שלי.. משהו טוב שקרה השבוע: זמן איכות נהדר עם הבחור בזכות ההברזה מהלימודים! בילוי השבוע: בילוי בערב אצל חברים והכנה לשיר שבן הזוג ישיר בחתונה שלהם. המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: "אנשי הקש" של מייקל מרשל תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): בתקווה אסיים את הפרוייקטים הקרובים ואשלים את כל מה שהחסרתי מהלימודים, וגם חוגגים לאחיי התאומים יום הולדת תמונה: מצרפת
השאלה השבועית - הולכים להופעה של דרים תיאט'ר ב-16/06? לא.

everynormal

New member
כריס קורנל בא לארץ ב-17/6!!!

מי בא? שיר חרוש של אליס השבוע: סאנשיין שיר חרוש לא של אליס השבוע: דירטי דיאנה בביצוע של אלכסיס מאמריקן איידול [חבל שהיא עפה כל כך מהר..] אלבום ששמעתם השבוע: לא שמעתי אלבום סרט/סדרת/תוכנית: אמריקן איידול! למרות שהרבה יותר העדפתי את העונה הקודמת...והאח הגדול VIP אחד המשעשעים ספר: ספר מתמטיקה, וחשמל ומגנטיות בפיזיקה...[מבחנים :(] אמן: אין ספציפי השבוע מאכל: אורז ציטוט: שכחתי כמו תמיד משהו טוב שקרה השבוע: שהוא נגמר משהו רע שקרה השבוע: שהוא התחיל חח בילוי השבוע: בית קפה המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: וואו לא עולה לי כלום תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): לנוח טיפה תמונה: אין לי כוח... השאלה השבועית - הולכים להופעה של דרים תיאט'ר ב-16/06? למי אכפת מדרים כריס בא יום אחרי!!

לשם שינוי. ../images/Emo13.gif

שיר חרוש של אליס השבוע: וואו, אממ, לא נראה לי שיש כזה. שיר חרוש לא של אליס השבוע: פלאסיבו ואסף אבידן, כרגיל משהו. אלבום ששמעתם השבוע: פלאסיבו\אסף אבידן. סרט/סדרת/תוכנית: תוכנית, הממ, כל מיני. אני רואה הרבה יותר מדיי, זה בטוח. ספר: קציצות, למרות שלצערי מזמן סיימתי אותו חח. אמן: אסף אבידן חמוד ומוכשר.
ציטוט: ברגע כזה כל הציטוטים הטובים פשוט עפים מהחלון חח. משהו טוב שקרה השבוע: הפסקתי ללמוד כימיה, חלומי. משהו רע שקרה השבוע: מבחן במתמט'- מאחד לשני. בילוי השבוע: סידור החדר אחרי חודשים של מחסור ברצפה. המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: הממ, המלצה אחרת- בואו להופעה של כריס קורנל, למרות שלא ברור מה נהיה ממנו. מה שהיה פעם- שווה את זה בהחלט. תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): ללמוד, ללמוד ועוד ללמוד. אה, ולעבוד. השאלה השבועית - הולכים להופעה של דרים תיאט'ר ב-16/06? פחח, הומואים. לא, ממש לא. גם מסיבת סיום וגם למחרת כריס קורנל, אם הקטע של ההומואים לא מספיק.

למעלה