סכמ"ש נוסף בפורום רמי

ענת 19

New member
../images/Emo156.gifסכמ"ש נוסף בפורום רמי../images/Emo17.gif

שלום שלום
איך היה לכם השבוע האחרון? יאללה תנו בתשובות...
שיר/י השבוע שלכם (של רמי):
שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי):
תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:
ציטוט/י השבוע:
איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח:
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא:
האם פגשתם את רמי השבוע? ואיך היה?
סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:
שאלת בונוס : מה הדבר הכי אמיץ שעשיתם עד היום? שיהיה אחלה סוף שבוע לכולם!!!!

ענת 19

New member
עונה ראשונה ../images/Emo23.gif

שיר/י השבוע שלכם (של רמי): "על הגשר הישן" אבל בגרסא הישנה והטובה של האלבום השני שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי): I see you - מפסקול הסרט אווטר שהוא בכלליות סרט מדהים! שווה לראות תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: לחלוטין סרוגים שחזרה לעונה שנייה וריגשה אותי כבר בפרק הראשון ציטוט/י השבוע: לפעמים אתה לא מתגעגע באמת לאדם אלא לתחושה שהוא נתן לך איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: שייט ביאכטה עם אחד האנשים ההורסים שיש ... משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: הרבה עבודה ואנשים מרגיזים משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: אמרו שירד גשם
וחוץ מזה בקרוב מאוד אני הולכת לשיר עם רמי דואט.. עדיין לא החלטתי איזה שיר האם פגשתם את רמי השבוע? ואיך היה? לא יצא השבוע סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: מ-ע-י-י-ף שאלת בונוס : מה הדבר הכי אמיץ שעשיתם עד היום? שרתי על במה מול 2000 איש... זה די אמיץ לדעתי אני מקווה שיהיו יותר בעתיד...

nizzan

New member
מתי../images/Emo35.gif מתי../images/Emo35.gif

מתי הדואט? איזה מגניב לך... ואיפה יצא לך לשיר מול 2000 איש? ספרי פרטים...

ענת 19

New member
בעיקרון אני צריכה לקבוע איתו לאחת ההופעות

הקרובות... הוא אמר לי לבחור שיר ואני חושבת שאלך על "על הגשר הישן" , מה דעתך? הופעתי מול 2000 איש עם ההרכב שהייתי מופיעה איתו לפני שנה וחצי בערך , זה היה ביום העצמאות ברעננה והיה מדליק

nizzan

New member
אני אומרת שתבואי למופע התרמה בחיפה

זה לא היה אמור להיות במסגרת ערב של עינת שרוף? יצא לך לשיר את זה איתו לפני או רק בלייב על הבמה?

ענת 19

New member
האמת שבלי קשר חשבתי לבוא לחיפה להופעה...

אבל אין סיכוי שאני אשיר שם כי זו הופעת התרמה. נכון שזה היה צריך להיות בגנקי אבל זה סיפור ארוך בכל מקרה זה כבר לא, זה יהיה באחת מההופעות שלו. את באה לחיפה?

nizzan

New member
כנראה שכן

אמור להיות לי מבחן באותו יום בצהריים אבל אם לא (מועד ב'..) אז את מוזמנת להגיע מוקדם יותר ונשב לקפה או משהו. מה את אומרת?

ענת 19

New member
נשמע טוב...

אני צריכה לוודא שגם לי אין איזשהו מבחן באותו יום אבל אם לא יש מצב גדול

nizzan

New member
../images/Emo230.gif שבת שלום

שיר/י השבוע שלכם (של רמי): "האם אהבתי" שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי): "רמזים" - שזה גם קצת של רמי אם אני לא טועה.. תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם: מגרש ביתי עונה 6 ציטוט/י השבוע: איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: ראשון, הודעה שקיבלתי אתמול. משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע: התחילה תקופת מבחנים
משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: בעיקר שיגמר ולא רק הוא גם זה שאחריו.. האם פגשתם את רמי השבוע? ואיך היה? סכמו את השבוע שלכם במילה אחת: מרגש/מלחיץ שאלת בונוס : מה הדבר הכי אמיץ שעשיתם עד היום? החלטתי ללכת על החלום שלי ולהשקיע בו בגדול.

עונה

שיר/י השבוע שלכם (של רמי): "ערב כחול עמוק" (גם של רמי) שיר/י השבוע שלכם (לא של רמי): "I don't wanna be" של Gavin DeGraw (-: תחנת רדיו/תוכנית/סרט/סדרת השבוע שלכם:"מגרש ביתי" (עונה שלישית - משלימה פערים ב-HOT) וכמובן "בנות גילמור" איזה יום היה הכי מוצלח? דבר אחד שהרים לכם את מפלס המצב רוח: יום רביעי, אחי נסע לחו"ל וקבלתי אוטו צמוד ושווה ל-10 ימים כתוצאה מכך....
משהו שהוריד לכם את מפלס המצב רוח השבוע:השעמום משהו שאתם מצפים לו בשבוע הבא: קונצרט של ורדי בטכניון סכמו את השבוע שלכם במילה אחת:בלאחס שבוע טוב שיהיה לכולם.

למעלה