חג שמח פורום

חף מפשע

New member
../images/Emo156.gifחג שמח פורום../images/Emo161.gif../images/Emo48.gif

בשם אגודת הטרולים וועד הבית אני רוצה לאחל חג פסח שמח לכל חברי הפורום.......לאילו שמכירים אותי (בחפיף) ולאילו שלא (
). תאכלו הרבה מצות עם שוקולד,ריבה,גבינה לבנה,קוטג',ממרח כבד,לבנה דרוזית,ממרח תמרים,דבש....שכחתי משהו ??? (סקר....עם מה את/ה אוהב/ת את המצה שלך ? ) תצאו להרבה טיולים בארץ (מישהו הצליח לקמבן טיול לחו"ל ?). תשתו הרבה יין תשתו הרבה מים אחרי המצות (יבש לי בגרון
) תכינו את כל השיעורים שנתנו לכם המורים (NOT) . תעשו מפגש פורום אצל ved/dens girl שפעם הצקתי לה ( veds gril
). תראו פרקים חוזרים של השבט (שבחיים לא ראיתי אפילו פרק אחד
). וזהו......נגמרו לי השטויות לרשום.....
חג פסח שמח !!!!!
חף מפשע

2 Mיכל

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo162.gifפסח שמח!../images/Emo155.gif../images/Emo42.gif

תהנו
והרבה
ולכל מי שמודאג משיעורים
, אל תשימו עליהם
לי יש פחות או יותר 2 קילו תרגילים במתמטיקה
, לא התחלתי
, ואני לא מתכוונת להתחיל בקרוב

../images/Emo157.gifחג שמח../images/Emo70.gif../images/Emo162.gif../images/Emo66.gif

(אתם לא יודעים איזה כיף זה לראות עכשיו את ההודעה שלו. בדיוק אתמול שלומי התחיל לשאול אותי על המתקפה של הטרולים על הפורום שלנו, ולמה היא קרתה
) אז חג שמח לכם פורום יקר
וכמו שאמר חפי, מי שבא לדפי שיהנה, תטיילו, ותאכלו הרבה דם של נוצרים

TribeGili

New member
*../images/Emo24.gif../images/Emo70.gifחג פסח שמייח../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif*

S p R i n T

New member
כה../images/Emo7.gif חג כשר ו"שמח" ממש../images/Emo56.gif

כל המלון המפואר עם המסעדות
והבארים למיניהם וכולם לוקחים חתכת עוגה לקינוח כלמיני דברים טעימים כאלה ואני
מצה עם שוקולד
ממש שמח
סתם, חפיף.

jack 1

New member
חג שמח לכל הפורום המאממם...........

זה הפסח הכי שמח שהיה לי... יודעים למה??? כי מריל ענתההההההההההההההההההההההההההההה תחזיקו אותי!!! Hi there All is well here in the heart of NZ, although I am missing filming terribly. I have been keeping myself occupied with loads of singing gigs and been busy in our family braiding business. I hope you're all staying tuned to the Tribe and of course keeping the dream alive. We should be back in action soon. Thanks so much for all your birthday wishes Much love to you all. Meryl AKA Ebony

S p R i n T

New member
לעעע Meryl aka trudy

we have a lot in common skin color?
מזניב, רק חבל
במופע שנות השבעים אתה שולח מכתב לסוכנות אנא עארף והם "עונים לך", אבל זה לא הם, זה המפיקים או אנשים שאחראים עונים על מכתבים בשם השחקנים, והשחקנים יודעים אתזה לך תדע אם זו באמת היא אני בכלל לא נכנס לזה היא בת אדם כמוני, אני לא מבין מה יש לעשות מזה סערה אבל לעומת זאת אם זו הייתה איימי לי גאאאאאאאאאאאאאד שמישהו יחזיק אותי אמרו פה איימילי *מעתלף*

מורן 1986

New member
יאאאאאאאא איזה כיף לךךךךךךךךךךך

אני מאושרת
בשבילךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
איזה יופיייייייייי

TziMHoNoa

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif

גמלי היא ענתה את אותה התשובה... פעמיים
וכן.. זו היא.. נראה לי.. אחרת היו כותבים שהיא עסוקה ולא יכולה לענות...
שלומי

ח1לת נ9ש

New member
שלומיייייייייי../images/Emo24.gif../images/Emo121.gif

רואה
רואה
רואה
אני חייבת להגיד את זה.. אמרתי לך
זו לא היא זה המחשבבבבבבב
אבל עדיין מזל"ט על שקיבלת אותו סופסופ..

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gifחפייייייע!! כמה זמן לא שמענו ממךךךך!! ממצב!?!? חג שמייח גם לך../images/Emo13.gif../images/Emo161.gif../images/Emo157.gif ואל תציק לי יותר אני סתם ילדע מסכנה וחסרת ישע../images/Emo6.gif חג שמייח דפי../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif

TziMHoNoa

New member
חג שמייח../images/Emo9.gif../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif

ליל סדר מאושר

קרניjack

New member
חחחח חג שמייח../images/Emo157.gif../images/Emo116.gif../images/Emo104.gif

חג שמיחח
למרות שאתה מבקר בפורום מדיי פעם] ומתקצץ, זה מביא קצת עניין לפורום
, אז תמשיך לבקר...

למעלה