סכמ"ש כשר לפסח

נטע5909

New member
../images/Emo155.gifסכמ"ש כשר לפסח

שיר השבוע: שיר השבוע של אפרת: קליפ השבוע: הדבר הכי טוב שקרה השבוע: הדבר הפחות טוב: גאוות השבוע: הדבר שהכי טעים למרוח על מצה: המאכל הכשר לפסח האהוב עליך: מה כבר הספקתם לעשות בחופש: התחדשות השבוע: סמיילי שמאפיין את השבוע: שבת שלום וחג שמח לכולם

בר דותן

New member
החג הזה...

שיר השבוע:אביב גפן- ממנטו מורי 2 שיר השבוע של אפרת:אה אה אה קליפ השבוע:אהאהאה הדבר הכי טוב שקרה השבוע:אין הדבר הפחות טוב:אין גאוות השבוע:אין הדבר שהכי טעים למרוח על מצה:שוקולד אבל זה מתוק וזה מגעיל המאכל הכשר לפסח האהוב עליך:צ'יפס:S מה כבר הספקתם לעשות בחופש:חברים .. התחדשות השבוע:אין סמיילי שמאפיין את השבוע: :| שבת שלום וחג שמח לכולם - גם לך ::)

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר השבוע: Dancing with tears in my eyes - Ultravox http://www.youtube.com/watch?v=tKZEkOXomNo שיר השבוע של אפרת: - קליפ השבוע: - הדבר הכי טוב שקרה השבוע: ליל הסדר עם ההורים שלי הדבר הפחות טוב: המכונית שלי מקולקלת, תקועה במוסך
גאוות השבוע: ניחשתי שריאל תזכה בגביע המלך הדבר שהכי טעים למרוח על מצה: חרוסת המאכל הכשר לפסח האהוב עליך: עוגיות מצה עשירה מה כבר הספקתם לעשות בחופש: אני לא בחופש, אבל הלכתי השבוע הרבה באיזור דיזנגוף סנטר התחדשות השבוע: - סמיילי שמאפיין את השבוע:

נטע5909

New member
סיכום שבוע

שיר השבוע:count on you שיר השבוע של אפרת:בוא אלי קליפ השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=zzfQwXEqYaI&feature=player_embedded לא הפסקתי לצחוק, צריך לראות עד הסוף כדי להבין הדבר הכי טוב שקרה השבוע:חופש, פלאפון חדש :) ובכלל שבוע יותר טוב, התחלף המצב רוח לטובה :) הדבר הפחות טוב:קיבלתי לחג שמלה שנראתה לי ממש יפה אבל היא לא נראתה יפה עלי גאות השבוע: אין לי ממש הדבר שהכי טעים למרוח על מצה:קוטג' או חמאה או שוקולד הכל טעים לי העיקר לא לאכול אותה לבד המאכל הכשר לפסח האהוב עליך:קניידלך מה כבר הספקתם לעשות בחופש:הייתי בפעם הראשונה בכיכר דיזינגוף ובדיזינגוף סנטר התחדשות השבוע: ספר ובגדים לליל הסדר סמיילי שמאפיין את השבוע:

אריה31

Member
מנהל
לא הבנתי את הקליפ

כאילו מה הקשר בין הבחורה שמגרונה בוקע קול של גבר לבין זה שהיא נוהגת בגיל 13? קניידלך
(אפילו יותר מחרוסת שבחרתי חח) ונטע אני שמח שמצב הרוח שלך טוב

ליאן 162

New member
מסכמשת!

שיר השבוע: אוליביה ניוטון ג'ון -Hopelessly devoted to you שיר השבוע של אפרת: אמן קליפ השבוע: - הדבר הכי טוב שקרה השבוע: חג!! והנסיעה לים המלח=] וגם ביקרנו בקיבוץ עין גדי הדבר הפחות טוב: השרב גאוות השבוע: מממ אין ממש הדבר שהכי טעים למרוח על מצה: חרוסת של אמא=] המאכל הכשר לפסח האהוב עליך: עוגיות מצה מה כבר הספקתם לעשות בחופש: עבודה, ים המלח, ים, ללמוד ללמוד וללמוד, התחדשות השבוע: הדיסק האחרון של אפרת, חחחחח עכשיו יש לי את כולם! מעריצה גרועה שכמוני=P סמיילי שמאפיין את השבוע:

ady18

Well-known member
מסכמת

לראות את האור איתי הררי-בת של מלך הדבר הטוב טיול לצפון \הופעת מחווה לרחל שפירא הכי טעים על מצה:שוקולד המאכל לפסח קנידלך\מצה מטוגנת מתוקה עם סוכר הספקתי:טיול לצפון, הופעה,החלפתי חולצה התחדשות: במקום החולצה הספיק לשתי חולצות =שתי חולצות חדשות

ady18

Well-known member
תאטרון חולון

גלי עטרי אילנית ירדנה ארזי שלומית אהרון ולהקת הכול עובר חביבי רוחמה רז להקת ילדים של חולון מיטל טרבלסי ודין דין אביב וגם רחל קבלה את פרס מפעל חיים מטעם אקום במהלך הערב:)

Jottamme 20

New member
היי, חדש כאן וגם מסכם...:)../images/Emo83.gif

שיר השבוע: Rehab- Amy Winehouse שיר השבוע של אפרת: אה אה אה אהבה קליפ השבוע:
הדבר הכי טוב שקרה השבוע: הדממה. צריך להוסיף? הדבר הפחות טוב:
! גאוות השבוע: זה שלמרות החג לא אכלתי כ-זה הרבה
הדבר שהכי טעים למרוח על מצה: חמאה! המאכל הכשר לפסח האהוב עליך: בורמלוס...לא יודע אם מישהו מכיר P: זה מין לביבות מצות מטוגנות כאלה עם סירופ מתוק. מה כבר הספקתם לעשות בחופש: מממ שתי מסיבות, קעקוע חדש, מלא בתי-קפה, מסעדות וכאלה עם חברים, שלוש ארוחות משפחתיות, ראיתי את צעקה 4, ונחתי וציירתי ארבעה ציורים. התחדשות השבוע: אין לצערי הרב סמיילי שמאפיין את השבוע:
סתם מוסיף ציירתי אתמול את זה
פחם צבעוני. שבוע טוב :)

נטע5909

New member
ברוך הבא../images/Emo24.gif

מוזמן תמיד לסכם כאן, וואו ציור ממש יפה

אריה31

Member
מנהל
ברוך הבא יותם../images/Emo140.gif

אחלה סיכום, תהנה בפורום תוך זמן קצר תכיר אותנו ואנחנו אותך
אחלה איור!!

Francine1

New member
סכמ"ש באיחור קל ../images/Emo9.gif

שיר השבוע: Pieces - Sum41 [נוסטלגי קצת, שמעתי אותו פעם הרבה] שיר השבוע של אפרת: לראות את האור קליפ השבוע: חח תראו תראו! http://www.youtube.com/watch?v=kxhDB5cyGSg&feature=player_embedded הדבר הכי טוב שקרה השבוע: סופ"ש עם החבר
הלכנו לבית של דודה שלו ליום שלם של משחקי אסטרטגיה והיה ענק
הדבר הפחות טוב: לקלוט שביום רביעי יש לי מתכונת ועוד לא התחלתי ללמוד גאוות השבוע: צילומים מהופעה של חברות שלי
הדבר שהכי טעים למרוח על מצה: לא אוהבת מצה>< אבל אם כבר אז מטוגנת עם סוכר D: המאכל הכשר לפסח האהוב עליך: לחם כשר לפסח. זה ממש טעים *-* [חוץ מזה שמאז שאמא שלי הפסיקה לאכול גלוטן זה לאכול את זה ופריכיות אורז, אז..] מה כבר הספקתם לעשות בחופש: הרבה כלום, בעיקר. להיפגש עם חברים, להתמכר לסדרות חדשות חח, ללכת להופעות, ולא ללמוד בכלל
התחדשות השבוע: עגילים של ינשוף ^^ סמיילי שמאפיין את השבוע:
מצטערת על האיחור, לא הייתי על המחשב בימים האחרונים

למעלה