סבון -
טוב...

../images/Emo155.gif סבון - ../images/Emo155.gif טוב...

(אי אפשר כבר להקפיץ, אז למי שפספס...) הייתי חייב לנוח קצת. גם הוא. "אולי נשב לאיזה כוס קפה?" הצעתי, כשבראשי ובראשו רצים כבר רעיונות להמשך שיבוא אחרי הקפה. לקינוח... "אני רוצה להתקלח קודם," אמר. הוא פתח את המים באמבטיה הגדולה, והחל להתכסות באדים. - "היי, זה לא פייר, אני לא רואה אותך ככה" - "אז תתקרב," הוא הציע. המשחק של המנורות באמבטיה - שהיו מכוונות בזוויות שונות בחדר - על טיפות המים שירדו על כל גופו, הפך אותו לזוהר ממש. התיישבתי בקצה האמבט, מתסכל על ידיו המסבנות את גופו, ומתעכבות על הזין הרפוי שלו. הוא קירצף היטב את הזין ואת הביצים, כאילו התלכלך נורא לאחרונה. האמת היא, שהוא באמת התלכלך נורא שם למטה. שוקולדים, ג'ל וזרע היו מעורבבים ומרוחים על כל הגוף כמעט, עד שהסבון התחיל להשיל אותם ממנו. בפינה השניה של האמבטיה, עמד בקבוק של סבון נוזלי. "אני אמשיך לנקות אותך," הצעתי, "אתה יכול לשבת". "חשבתי שנחים," אמר. "אתה תנוח"
. הוא התיישב על רצפת האמבט, רגליו מעט מכופפות, נוטות החוצה מן הגוף. לקחתי את בקבוק הסבון ומרחתי בנדיבות על ידיי. התחלתי לעסות את החזה שלו, עם מעט השיער שהיה שם, עם הסבון, והמשכתי בתנועות מעגליות ועדינות למטה, לעבר קו השיער שמוביל היישר למטה. ככל שהתקרבתי - ראיתי שהזין שלו מתחיל להזדקף שוב, ועיניו מתחילות לעפעף בקצב הולך וגובר. כשהגעתי לזין שלו, כבר היה צריך להוסיף עוד סבון... עם כמות הסבון ששמתי, כמעט ולא היה חיכוך, כך שיכולתי להמשיך הרבה זמן לסבן את האיבר הזקור שלו. סיבנתי וסיבנתי, מדי פעם יוצא קצת לשוטט מסביב, בין רגליו, אשר קיבלו כעת פישוק רחב ככל שניתן היה בתוך האמבטיה. התפתיתי להמשיך עם האצבעות בקו הביצים למטה, ולהכניס אותן, עטויות בכמות נדיבה של סבון מסוכך, לתוך החור שלו - אל התאפקתי. אחרי הכל, היינו באמת אמורים לנוח קצת... נכנסתי לתוך האמבט, כדי להיות בתנוחה נוחה יותר ולשפר עמדה. הוא התרומם קמעה, כדי לתת לי מקום לשבת, ואני ישבתי מולו, רגליי נחות זו על גבי זו, רואה את החיוך שמרוח לו על הפנים. גם אני חייכתי. הושטתי ידיי בחזרה לאיבר הזקור שלו, ממלא אותן בעוד ועוד סבון, ומגביר רק מעט את הקצב. התעכבתי על הכיפה, התעכבתי על הביצים, התעכבתי על המסביב. אפשר היה להרגיש שעכשיו הוא מחזיק מעמד יותר מאשר מקודם. נו, טוב, זהו היתרון הגדול של הסיבוב השני. תהיתי אם כדאי לקחת את הסיכון שלא יהיה לו כוח לסיבוב שלישי, או שמא עליי להפסיק. המבט שלו נתן את התשובה. הוא רכן אחורה, מתקרב קצת לכיווני, דוחק אותי אל קצה האמבטיה. - "היי, אין לי כמעט מקום" - "טוב, אני יוצא" איתי לא משחקים. או שאתה רוצה את זה או שלא. יצאתי, למרות הפצרותיו, ואמרתי לו שאם הוא רוצה לגמור - שיגמור לבד. "אני בטח לא איעלב מזה," אמרתי, "להיפך, אני אוכל לראות אותך במבט על". ואיזה מבט זה היה. הזין הזקור שלו עמד להתפוצץ כבר, היד שלו תפסה את הזין והתחילה לשפשף. הוא שכב שם על גבו, רגליו קדימה (עכשיו היה לו מספיק מקום
), וידו משפשפת. כעבור כמה שניות (טוב, עשיתי עבודה טובה עד עכשיו
), עצם עיניו והתחיל להשמיע קולות של הנאה. עוד שניות אחדות עברו, וראיתי מטח של זרע-מעורבב-בסבון עף לעבר בטנו ופניו, נוחת בשקע בחלקו העליו של החזה. הוא המשיך לשפשף את הזין וממש סחט אותו, עוד שניים או שלושה מיני-מטחונים יצאו, ובכל אחד מהם - פלט עוד אנחה קטנה. לי עמד בטירוף, אבל הייתי חייב לשמור את זה לסיבוב הבא. - "אז מי עושה קפה?" שאלתי...

ooziwh

New member
תגיד

תגיד סורי שאני שואל ככה בפורום אבל תבין! אתה הומו באמת???

ממש לא... פשוט מפנטז על הרגע הזה

שבו זה יקרה. אשמח לשמוע מגברים סטרייטים נוספים על פנטזיות גבריות שלהם. אולי אנחנו מיעוט בפורום הזה, אבל אני בטוח שאני לא לבד...

bugbuster

New member
אתה לא לבד,

תלוי באיזה דרגות. הכתיבה לאונרד כהן מבוססת על ארוע מלפני שנה. לא לחדירה אבל למגע באבר מין גברי. אוננות ומציצה. זה חדש לי, ובתור סטראייט כל ימיו לגלות את המשיכה או לפחות סקרנות לפינוס זוהי בפרוש חוויה מיוחדת. אחרי הפעם הראשונה, (שלא הייתה מי יודע מה, בהמעטה,) עצם ההכרה עשיתי את זה היא כבר חופש מסויים. לפני כשלושה שבועות נכנסתי לצ'אט בכינוי כמו "מת למצוץ לגבר," והקשר נוצר מיידית. (גם המציצה.)

למעלה