כתבה על רוני

Sapir Danker

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo204.gifתוודה ! ,

דווקא פירגנו לה ;) . יש שם אחת , בשם נטלי אם אני לא טועה , שכתבה שם באחת התגובות משהו . היא צודקת בכל מילה שלה לדעתי : הינה - מה יש לכם אנשים? מה יש לכם נגדה? אני אישית אוהבת אותה. ואת כל כך צודקת. אני שמחה שיש פה סוף סוף פאקינג בן אדם אחד שמסוגל לפרגן. אני חושבת שהבגדים שהיא לבשה ממש יפים. היא כל כך חמודה. אנשים.. מה הבעיות שלכם?! לא, אני לא מאלו שאומרת ''איזה מושלמת!! איזה כוסית!!איזה זה וזה וזה..'' אני בכלל לא באה מהגישה הזאת. אני אוהבת את רוני בגלל מי שהיא. ואתם?!! בחיים שלכם לא פגשתם אותה. אני כבר פגשתי אותה 3 פעמים והיא בנאדם מקסים. אתם שופטים אותה לפי זה שהיא בלונדינית ולפי זה שהיא לא אנורקסית כמו דוגמניות מגעילות אחרות. זה מגעיל לדעתי להיות דוגמנית אנורקסית. קחו גוגמה מרוני... במקום אנורקסיה - שרירים. רונקה שלי, עצה ממני. באמת שכדאי לך לשקול קריירה מעבר לים. אנשים כאן לא משלימים עם פופ טוב. הם לא מעריכים את זה. אבל במקום להיות פאקינג אנשים טובים ונורמלים הם יורדים עליך, מלכלכים עליך ומה לא. מה לעשות - אנחנו מדינה מסריחה. אנחנו לא יודעים לפרגן. אנשים לא קולטים שאת פה כבר 5 שנים.. הם עדיין חושבים שאת ''תופעה חולפת'' מה שנקרא. יודעים מה?! תתבישו לכם. רוני היא בנאדם. היא לא בובה שאתם יכולים לרדת עליה. ותאמינו לו צריך להעריץ אותה רק על זה שהיא סופגת וסופגת וסופגת את כל ההעלבות המסריחות שלכם. רוני - חזקי ואמצי. לכי לעשות סינגלים וקליפים ועוד אלבומים ושימי פס על כל האנשים המטומטמים שחושבים שהם יותר טובים ממך. נקודה. המעריצים של תמיד אבל תמיד מאחורייך. היא כ"כ צוודקת ! .

Sapir Danker

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo204.gifלאן נעלמתי ?

לפורום הרשמי של רן דנקר . xD סססתם אני באה לבקר פפה :) חג שמח [ ;

למעלה