נו, מי מצא את האפיקומן?

kramerkaren

New member
../images/Emo155.gifנו, מי מצא את האפיקומן?../images/Emo155.gif

איך היה ליל הסדר אצליכם?

kramerkaren

New member
אני מודה לרינת ומימי

שלימדו את רוני את כל המלים של השירים וכל פעם ששרו היא צרחה בקולי קולות "זה חג פסח!!!". את הפירוט אני אתן אח"כ, אנחנו בדרך לעוד ארוחה......

kramerkaren

New member
יש לי עשר דקות לעצמי....

היה לנו ערב משגע, 35 אורחים אצל אמא שלי. רוני הייתה כוכב. אחרי שהתייאשתי להרדים אותה בבית בצהריים, לקחתי אותה לסיבוב באוטו, והיא ישנה 25 דקות. כלומר מ שש וחצי בבוקר היא ישנה 25 דקות והגענו הביתה בחצות וחצי. והיא לא הפסיקה לשיר, לרקוד, לצחוק ולאכול לשניה. הגדולים היו מדהימים כתמיד, קראו יפה, ישבו יפה והיו אצלינו גם חברים טובים אז בשלב מסויים כל הגדולים נעלמו ומצאנו אותם משחקים משחקים בחדר אחר, כל פעם הגיחו לעוד מנת אוכל. בקיצור - ערב מצוין עם אוכל נפלא, והיום היה צהריים עם השאריות. אני אוהבת את ליל הסדר, נהנית מהמשפחתיות ומהבלאגן המאורגנת וההמולה.

נ ת ו ש ה

New member
היה ממש כיף

היה שמח, היו האחיות שלי ובני הזוג שלהן (+ילדים של אחת מהן), אנחנו, אח של בעלי וסבתא שלי כמובן. אפילו שהתינוקי היה חולה, היה טעים ומצחיק והילדה ממש נהנתה לשחק עם בת הדודה שלה, לשיר ולרקוד. שיחקנו אח"כ משחקים מפגרים (פסיכולוג, אף פעם...) ורק בסוף נזכרנו ששכחנו לחפש את האפיקומן!!! (אבל כולם קיבלו מתנות בכל מקרה...) יצאנו מההורים שלי לקראת חצות עייפים אך מרוצים! חג שמח!

היה מוזר...

היינו אצל גיסתי, שזה בעקרון סבבה, היו בני משפחה שאנחנו מחבבים, הגור נפתח די מהר ו"אימץ" לעצמו איזה זוג סבים חביב, השוויץ וקשקש ונהנה. הקטנצ'יק היה אחרי מנת נורופן (מוציא ארבע שיניים בו-זמנית...
) אז גם הוא היה חייכן וזחלן ומבסוט. אבל הסדר עצמו היה מוזר, חפוז, בלי שירים וכל הקטעים שהגור חיכה להם... יצאנו עם קצת הרגשה של פספוס מכל הקטע הטקסי והתחזקה בנו (בעיקר בבן הזוג אבל גם בי) ההרגשה שצריך לעשות "והגדת לבנך" אמיתי. אפילו במחיר שינוי הטקסט, קיצורו והרחבתו היכן שמתאים. אז בתקווה בערבים הקרובים אנחנו נכין טקסט אלטרנטיבי וכיוון שאנחנו עורכים ארוחה משפחתית במתכונת מאוד דומה לסדר בחג השני נעשה הרצה גם לרעיון הזה. אם זה יתפוס, כנראה שמשמעות הדבר תהיה שבשנים הקרובות נעשה סדר אצלנו לפי החוקים שלנו ומי שרוצה מוזמן להצטרף. אז קצת מר-מתוק לנו.

פלגיה

New member
נשמע רעיון טוב מאוד

אנשים שוכחים שמי שהכי חשובים בכל הסדר הזה - הם הילדים.

אני התמוגגתי מגאווה!

זואי בת חודש ל 4, שרה את 'מה נשתנה' בצורה מקסימה, בקול חזק, בלי להתבייש או למצמץ, מחאתי לה כפיים איזה 5 דקות והיא הייתה כ"כ מרוצה מעצמה, היה מקסים. ובכלל היא התנהגה בצורה בוגרת וסבלנית, הביעה הרבה ידע בכל פעם שזהתה משהו שהיא מכירה. היא זכרה את כל המכות הע"פ, וצעקה אותם בקול. אני חייבת לזכור לפרגן גם לגננת. היה ליל סדר מקסים

היה מצוין!

חגגנו את הסדר בצד של המשפחה שלי, כולל ארבעה ילדים - בן 7, יובל בת 5, בת 4 ועומר הפיצקולית שלנו (חודש וחצי) שלמעט לפקוח עיניים כחולות וגדולות מדי פעם, לאכול ולישון בעגלה לא עשתה שום רעש
קראנו את ההגדה, שרנו שירים, אכלנו אוכל טעים, התבדחנו והיה כיף ומשובח ביותר! התמוגגתי מהבנות, אושר צרוף...

פלגיה

New member
אצלנו הילדים מחביאים אותו

היה מו"מ ארוך מלא קואליציות לאורך כל הסדר. בסוף החזירו כולם ביחד אפיקומן שנכתש והתפורר לשלל "אפיקומנים" קטנים. (היה סדר יפה, כל המשפחה של האיש, אצלנו בבית. היה בת שנתיים וחצי ששרה מה נשתנה, וילדה שלי שהחזיקה עד הסוף רק כדי לגלות ששרים חד גדיא במנגינה אחרת ממה שהיא למדה בגן)

want a baby

New member
היה מדהים! 7 ילדים בגילאים קרובים - שיחקו

כל כך יפה ביחד, במיוחד הבן שלי עם בת דודתו בת השש... וכשהגיע הזמן ללכת הם ממש לא רצו (נסענו הביתה באחת בלילה) וזה אחרי שלא ישנו צהריים והשינה היחידה לפני הייתה בפקקים של הלוך. כמובן שאיך שהגענו לכביש חשוך שניהם נרדמו, וישנו אתמול עד תשע וחצי (אריאל) ועשר וחצי (קרן) שזה לא קרה עד היום אף פעם! היה הרבה אוכל טעים, הרבה אנשים (17 לא כולל הילדים), ניסינו לקרוא אך היו הפרעות סדר... אז בעיקר שרנו את השירים וקראנו את ההיי לייטס (בעלי יצא מאוד מאוכזב כי הוא אוהב סדר כהלכתו....) מבחינתי היה מושלם!
פעם ראשונה שלא היו שום מתחים בחג
יש למשפחה של אבא שלי (אני עם ראשונה חגגתי איתם) מנהג - כל אחד מביא מתנות לכל הילדים ואז באמצע מתחילים לחלק את המתנות לילדים - זה מרגיש קצת כמו יום הולדת, חזרנו עם המון מתנות, ומצד שני הבאנו הרבה מתנות לילדים האחרים.. ובסופו של תהליך עכשיו יש לאריאל רובוט יורה דיסקיות (לפני שהספקתי לבקש מתנה ליום הולדת בשבילו - בדיוק שאלתי על זה לפני כמה ימים) שהוא לא נפרד ממנו ולקרן יש ברבי שהיא רקדנית בלט! (שאר המתנות פחות תפסו כרגע)

Devil il love

New member
לא היה

ביום של ליל הסדר היה לי יום הולדת, וכמו בכל שנה קפצנו להורים, אבל אמא שלי הרגישה ממש רע אז הלכנו ובעלי הציע שניסע לטייל על חוף הים כמו שרציתי, לחגוג את יום ההולדת שלי, לא עברו יותר מעשר דקות של נסיעה ואלדר נירדם באוטו אחרי שהוא לא ישן שנת צהריים, חזרנו הביתה.

היה נפלאאאא,פריאלי מצאה

אמנם עם עזרה שלנו, אבל היה מקסים פעם ראשונה שהיא מחפשת, בת שנתיים, והיא קיבלה מתנה כמובן ונורא התלהבה.... אני הייתי עייפה אך מרוצה ,כי השנה אני אירחתי, אבל היה כייף כן יירבו חגים נפלאים שכאלו חג שמח לכולם

בוליפלג

New member
רוני מצאה ו'קטפה' לכל הנערים את המתנה../images/Emo9.gif

אחכ היא גילתה לי בסוד ש'סבא' נתן לה רמז
הוא פשוט לא יכול היה לשאת את העבודה שמישהו מלבדה ימצא
....

למעלה