בנות מה אם פורים?כבר יש תחפושות לי

פרח94

New member
../images/Emo154.gif../images/Emo148.gifבנות מה אם פורים?כבר יש תחפושות לי

לילדים??
. הבנות שלי השנה מתחפשות ל........ מכשפה-בתי הגדולה בראץ כסופה-בתי האמצעית(השוקולד
נכון נטע?) הנסיכה יסמין-בתי הקטנה ושלכן??...............

הבת שלי החיילת, כנראה לא תתחפש יותר

והקטנה (בת 15) תתחפש לנסיכה עם שמלה יפה שיש לה ונקנה לה כתר נוצץ.

rulios

New member
אני רוצה להתחפש לרקדנית בטן../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif

אבל לא מוצאת תחפושת במידה שלי

shlulit16

New member
אני מתחפשת לקליאופטרה

מצאתי תחפושת מהממת ,שמלה בצבע זהב, קניתי מלא אקססוריז -פאה וצמידים ומין תוספת של חרוזים לשיער בצבע זהב. אחרי שנה קודמת שלא התחפשתי -השנהש פיציתי את עצמי, ואפילו יש לי נשף תחפושות -הולך להיות ממש כיף

חנהמיכל

New member
חג נהדר וכייפי ../images/Emo9.gif זוכרת בגעגועים

את ימי ההתרגשות לפני החג כשהילדים בחרו את נושאי התחפושות וישבנו - הם ואני להכין אותן. היה כיף! אמי ז"ל היתה תופרת ובכל פורים תפרה לי תחפושת חדשה תפורה לדוגמא ומיוחדת, רציתי משהו דומה לילדי. למזלי, הם זרמו איתי
חוץ מזה, לא הייתי מוכנה לקנות. לא יודעת איך זה היום, אבל לפני 20-25 שנים התחפושות הקנויות היו ממש זבל ויקרות להחריד. העיקר שיהנו כולם - גדולים וקטנים

פרח94

New member
../images/Emo154.gif../images/Emo148.gifיודעות למה אני מתחפשת??

אני מתחפשת לברון רוטשילד! אמא איזו הוצאה זה תחפושות??!! החור בכיס מתחיל עוד לפני שיתחיל פורים............. ועוד יומיים חופש שבהם צריך לעשות להן את ההכי כייף בעולם. אבל מה לעשות-פורים זה חג של ילדים

pazitguy

New member
אצלנו....

ליהי מתחפשת לספרדיה, עם תוספת של כתר, הרי היא מלכת הספרדיות
ושני מתחפשת למלכת ה|כוכב|ים..

איזה כיף לכם שפורים בארץ

אנחנו חגגנו את התחליף המקומי בחודש נומבמבר שעבר... אמא של בעלי הבטיחה להכין אוזמני המן ולשלוח לנו...ממממ... אני מחכה שהחבילה כבר תגיע.. כל מה שמקרב אותנו לארץ (דרך הלב או דרך הפה...
)

לפני כמה שנים שכן שלנו התחפש לסיימון בעלי

שהוא רומני והיה לו כובע כמו נהג מונית וסיגריה בפה והדביק לעצמו שפם כמו סיימון, ואנחנו נשכבנו מצחוק על הרצפה מרוב שהשכן חיקה את סיימון כל כך טוב בהתנהגות שלו!

oritik

New member
אז עכשיו אם אני אראה את סיימון ברחוב אני אוכל

לזהות אותו?

למעלה