מבצע פורים
זקוק לעזרתך

מסיבה אורגנית

איזה כיף!! פורים מגיע!! מסיבה אורגנית מס' 5 במוצ"ש הזה באזור השרון לכל אוהבי האהבה, החושים, הקצב, הריקוד מסיבה שונה, מלאת נשמה ושמחה עם מלא מקום לרקוד ומוזיקה מדהימה מכל העולם הקהל: נסיכים ונסיכות מוצ"ש, 19/3/05, החל מ- 20:00 בנטאשה. פרטים ומפה בקובץ מצורף... לשאלות: אמיר 052-6681700 , [email protected] עפרי 050-7958676 , [email protected]

Talia E

New member
מישהו מכם הלך אליה? ../images/Emo13.gif

אם כן - אשמח לשמוע איך היה

Hypnotic Purim Party

משנכנס אדר מרבים בשמחה והשנה יש לנו הרבה סיבות לשמוח soul nights presents : כמיטב המסורת רוביק בועז מזמינים ל-נשף תחפושות אתם מתחפשים ואנחנו אחראים על החגיגה... בתוכנית: Dj's ID - israel & diana הופעות ואלכוהול חופשי 25.3.05 יום שישי 22:00 תאטרון נוצר, בנין אלהמברה, שד' ירושלים 39 יפו כרטיסים בהנחה, במכירה מוקדמת אצלנו רוביק ובועז: 0544730011 , 0523203742

Dance Meditation Party - MoonSoon

יום שישי 25/3 נשף תחפושות MoonSoon מזמינה אתכם לנשף תחפושות חגיגי במיוחד הנשף יתחיל במדיטציות אקטיביות וימשיך למסיבת MoonSoon מרגשת... 22:00 מדיטציה חברתית מיוחדת ברוח היומניברסיטי- "Love In Action" עם עוטסב ושמטה – מומלץ מאוד להגיע! מדיטצית Kundalini- רהסיה 01:30 Dj Bog Visual Paradocs Dj x noiZe Dj OM מס' הכרטיסים מוגבל מומלץ לרכוש כרטיסים מוזלים במכירה מוקדמת. 300 כרטיסים ראשונים ב-80 ש"ח. בת"א: בקפה 'משוגעת' רח' אבן גבירול 12. בכפר ויתקין: DVD RUN CAF בית חרות. בימים ד, ה 18:00-22:00 יום ו 14:00-18:00 (בשבוע של המסיבה). האירוע יתקיים בכל מזג אויר! מיקום: 30 דקות צפונית לת"א - מיקום מדוייק בערב הארוע, במספר טלפון : 054-3115100

o fri

New member
פלאפל

חברה שלי התחפשה לפלאפל פעם וזכתה בכרטיס זוגי ללונדון

who is in

New member
../images/Emo154.gifמבצע פורים../images/Emo148.gifזקוק לעזרתך../images/Emo70.gif

האמת היא, שאנחנו פשוט לא ממש יודעים מה מצבנו בממתקים. בגלל הנטייה לדחות דברים לרגע האחרון, המון אנשים בטח יביאו ממתקים ביום האחרון (ואחריו !), זה מנסיון שנים קודמות. התחייבנו לחלוקת 1,300 משלוחי מנות (מעט פחות משעשינו בשנתיים הקודמות), כל כולם מובטחים לילדים ונוער במצבי סיכון. מדובר בילדים אשר הוצא צו בית משפט שמרחיק אותם מביתם, מכיוון שצפונה להם סכנה ממשית אם יהיו שם. הם גרים במוסדות ומפתנים, בפועל, אין להם משפחה. אין להם לרדת למכולת, לקנות ממתק, סתם כי בא להם. אין להם עוד הרבה דברים שאני אישית לקחתי כמובן מאליו, כל חיי. בא לך לעשות משהו
מגניב

who is in

New member
../images/Emo135.gif ממתקים ממתקים או... ../images/Emo154.gif

ממתקים
כאלו שלא יתפוררו בתוך המשלוח, ממתקים עטופים באריזות אישיות (למשל במבה למיניה, קטנה ולא גדולה, למשל חטיפים מתוקים ארוזים, חפיסות שוקולד, מסטיקים וסוכריות - עטופות, חטיפי בריאות, מה שעולה על דעתכם
כל זאת עד יום ראשון הקרוב, ה-20.3

who is in

New member
אין לך זמן לקנות ממתקים ?

שמעתי ש... מתארגנת רכישה מסודרת מטעם שמבאלה, בשוק הסיטונאי בלוינסקי. מדובר במחירים ממש זולים, כך שכל תרומה לרכישה זו, תהייה בעלת ערך ממתקי רב. אפשר להעביר את הכסף בהקדם (בשיעור של שבת למשל), לקארו, עמית, יהל, דלית, בן ועוד, כך שנוכל לבצע את הרכישה
כבר ביום ראשון.

who is in

New member
מה פתאום ממתקים ../images/Emo35.gif

עלו בך מחשבות של... מה פתאום ממתקים ? זה מה שהילדים האלו צריכים ? אין משהו יותר בעל ערך שאפשר לעשות
בהודעה הבאה תמצא תגובה שכתבתי למישהו שהביע עמדה מסויימת - שבעצם זה חסר ערך, כי הילדים האלה הכי צריכים מישהו שיהיה חבר שלהם, יעזור להם במתימטיקה, יאפשר להם להתקדם בחיים. אז... משרשרת
(אשמח לתגובות
)

who is in

New member
פנימיות ../images/Emo42.gif

פנימיות קיימת בכל דבר שנעשה. גם חיצוניות. איסוף ממתקים זו העשייה החיצונית כאן. בוא נדבר על העשייה הפנימית: אדם רץ, אתה יודע איך זה, מה שרובנו מכנים "חיים". מהבית לעבודה, מהעבודה ללימודים, אולי אחר כך לילדים, משפחה, חברים. מספיק בקושי לעבור בסופר, נזכר... רגע, מה זה הייה ? משלוחי מנות לילדים נזקקים ? אוסף אריזת חיסכון של במבות, כמה חטיפי בריאות, גם שוקולד, שיהיה. בבוקר, בדרך לעבודה, מוריד את זה בנקודת האיסוף – כן, זה מרגיש טוב. וואלה מרגיש טוב  אדם אחר לוקח את הזמן להדפיס שלט, לאפשר לממתקים להגיע אליו מהסביבה הקרובה שלו. אולי מביא ארגז שלם, אולי בא לעזור באריזה. גם מרגיש טוב... זה נגיש, זה קל, זה פשוט. ככה אלפי אנשים, מוצאים דרך פשוטה, לאפשר לכוונתם הטובה לעבור. הרגע הזה בסופר, ההחלטה לקנות, לאסוף, לעשות. שם נוצקת אהבה אל העשייה, אשר עוברת הלאה, אל הסביבה, אל הגוף, אל הילדים. מדובר באנשים שאולי לא היו מוצאים את הזמן או הקשב, לשבת עם ילד על בסיס מתמשך, לתת לו עזרה ארוכת טווח, בעלת משמעות עמוקה. המהות של מה שבחרנו לעשות, הוא שדרך עשייה פשוטה ויומיומית, שנגישה להמון אנשים (לא משנה כמה הם עסוקים וכמה הם קצרים החודש...), אפשר להגיע להמוני ילדים. רק ליום אחד, להראות להם, שלמישהו איכפת, שמישהו חשב ממש עליהם, והביא ממש בשבילם שפע ממתקים ארוז באהבה. כל ממתק שנמצא בשקית הזו, נקנה או נתרם על ידי מישהו, מהמקום הגבוה שלו, תוך כדי חיוך, מכוונתו ורצונו לתת. כל שקית נארזה על ידי ידיים חרוצות, בשמחה וכיף גדול של עשייה (האווירה בחדר בימי האריזה, היא משהו בין אקסטזה להרמוניה צרופה
). אז זה לא יביא אותו לאוניברסיטה, כנראה. אבל אולי הוא רק לכמה שעות, יחייך יותר ? אולי חלק ממנו יגלה שכוונה טובה של המון אנשים, יכולה לעזור אף ברגעים הקשים ? אולי חלק ממנו ידע, שאם קבוצה של אנשים מתאספת, כל אחד עושה משהו קטן קטן, יחד אפשר ליצור שינוי ? אולי חלק ממנו יזכור שגם הוא יכול לעשות הבדל ? ואולי הפעם, תהייה לו שקית צבעונית שהיא לגמרי שלו, עם שפע ממתקים שווים. הוא זה שיחליט מתי לאכול אותם ואיזה לאכול קודם . אולי זה פעם ראשונה שזה קורה לו ? אולי כל זה יקרה השנה, לאלפיים ילדים ? אולי להרבה יותר ? מה שניסינו ליצור כאן, היא אפשרות לאנרגיה של עשייה לזרום, בקלות. להראות שאפשר. אפשר להביא חפיסת שוקולד אחת, אפשר לאסוף ממתקים בעבודה, אפשר לעזור לארוז, לחלק, להעביר את המסר. אפשר להתכוון לעזור, להתחבר לתחושה הנעימה שבתוכנו ולתת לה להניע אותנו אל עבר העשייה הנכונה עבורנו  מה באמת הכי נכון לילדים מבאר שבע, משדרות? וואלה, לא יודעת. למען האמת, פחות מעניין אותי. מהסיבה הפשוטה, שפחות מעניין אותי מה אני לא יכולה לעשות, אלא מה כן... אין לי אפשרות כרגע להיות חברה של ילד מבאר שבע. גם לא ללמד מתימטיקה ילד משדרות. יש לי אפשרות לקדם משהו שנוגע בי. לא מתוך חיבור גדול לממתקים, אתה יודע שאני לא חסידה גדולה. מה שמעניין אותי, זה האפקט המדהים שיש ליוזמה הזאת על אנשים. איך אנשים יוצאים מגדרם, להתנדב ולעזור, חלקם הגדול לראשונה בחייהם. מעניין איך כל שנה זה הולך וגודל, נוגע ביותר ויותר לבבות, משנה יותר חיים של אנשים. והילדים... יש תמונות משנים קודמות, שיישארו איתי תמיד. עיניים בורקות. ידיים קטנות אוחזות במשהו חשוב חשוב. משהו פנימי. הרבה מעבר לשקית ממתקים.

למעלה