המלצות לאנגלית ראשונה היום

Anfi3ld

New member
יופי שגרת באנגליה..

זה לא אומר שום דבר..תאמין לי זה לא בעיה להיכנס לאתר של הקבוצה ולקחת מידע. אני לא אומר שזה לא טוב, אבל אין מה להתלהב ממש.

רוי קין

New member
מה הקשר לקחת מידע

אני לא סתם לוקח מידע אני עוקב אחרי המשחקים שם כל מחזור. גם אני מנוי לכל מיני עיתוני אינטרנט של קבוצות מהליגה הזאת ועוקב אחריהם בעקביות מוחלטת. אני לא התלהבתי אני המלצתי אתה לא רוצה אל תקשיב להמלצות שלי הפסד שלך לא הכרחתי אותך אתה סתם חושב שאני ממציא דברים אז אל תהמר על מה שאני ממליץ ביי

Anfi3ld

New member
לא אמרתי שאני לא מקשיב

רק אמרתי מה דעתי במשחקים שהמלצת..והסכמתי עם פרסטון..ביי

Kill The Arabs

New member
שתקו כבר חאלס הוא נתן המלצות...

כמו גבר ואתם מתנפלים עליו!!! שבו בשקט יא יצורים תגידו תודה! גם את זה כבר אין פה הרבה! חסר אנשים שיתנו המלצות! וההמלצות שלו טובות... יאללה תודה רוי! ואני צריך לדבר איתך באייסיקיו - 7666276 תוסיף אותי!

Anfi3ld

New member
יצור עשה אותך...

אמרתי לו תודה, מה הבעיה שלך? אל תכניס ת'תחת שלך לכל מקום.

Anfi3ld

New member
ד"א הוא זה שהתחיל

הוא אמר שאני לא מבין כלום, רציתי רק לדעת מה הוא מבין, זה הכל.

lurie

New member
וויגאן לוקחים(באנקר),לגבי :השאר

פרסטון לא מנצחת את רידינג בבית ולדעתי אף תפסיד(לגוון עם תיקו ו-2). וימבלדון ונוטינגהאם יכול להתפתח לשני הכיוונים וטני ממליץ פשוט לא לגעת בו. ווסטהאם בחוץ זה 2 וכך גם מילוול ואיפסוויץ. בקיצור ,לדעתי הקבוצות הביתיות לא ינצחו היום(חוץ מוימבלדון שהכל יכול להיות שם). בהצלחה לכולם!!!!!

רוי יא חתיכת הומו כנס !

למי שלא יודע רוי הוא הילד הכי חרשן בבצפר יש לו משקפיים!! וכולם מרביצים לו !! אפילו החברה שלו מרביצה לו !!! רוי הוא ילד מכור שכל החיים שלו זה ווינר וכל הזמן הוא מפסיד אז רוי אל תעצבן אותי שאני לא ירביץ לך !! חתיכת הומו !

רוי קין

New member
ניל אתה ממש עלוב

1. אין לי משקפיים בשקל- יש לי ראייה 6/6 2. אם אני כזה חרשן איך יש לי 6 נכשלים בתעודה מתוך 8 מקצועות 3. לא מרביצים לי כל הזמן בכלל 4. אני משתדל לעשות ווינר פעם בשבוע לא יותר ככה שאני לא מכור קיצר שתוק

למעלה