במשך כל חייכם

../images/Emo154.gif במשך כל חייכם ../images/Emo148.gif../images/Emo149.gif

איזו תחפושת אהבנו הכי הרבה
ובאיזה גיל זה היה? התחפושת היתה קנויה? עשיתם בעצמכם? עשו לכם? (אם כן מי?) מאיזה חג פורים יש לנו את הזכרונות הכי נפלאים...

DANDI 30

New member
וואלה שלושת המוסקיטרים

לא זוכרת בת כמה הייתי אבל זה היה כיף להיות אחת מתוך שלושת המוסקיטרים אמא שלי הכינה ולי ול-2 אחים שלי את התחפושת וזה היה מדליק

החורזת**

New member
מתקופת הילדות לא ממש זוכרת את

התחפושות, כי כמעט בכל פורים הייתי חולה ואז היו מחפשים אותי רק לצורך התמונה. בבגרות אחת התחפושות המוצלחות שלי היתה לתינוקת,עם חיתול והכל

../images/Emo152.gif

כשהייתי בגן חובה התחפושת הכי פופולרית היתה מלכת אסתר. התחפושת היתה יקרה ואמא שלי הטילה וטו. אני הטלתי וטו על הוטו ובכיתי למי שצריך ,כלומר לסבתא שלי. התוצאה - תחפושת מלכת אסתר הכי יפה בגן. אין כמוני...

עד היום

כשסבתא שלי שתהיה בריאה כבר בת 92, כשאני רוצה רחמים מכל הלב אני הולכת אליה. זה תמיד עובד.

a n a t i 3 2

New member
חג פורים, חג פורים... ../images/Emo151.gif

התחפשתי להמון דברים.. ליצן, ברבאבא, כושית, אבטיח, אינדיאנית, יפנית.. את רוב התחפושות אימי תפרה לי.. אני מחופשת לליצן בגיל שלוש (גרנו אז בכפר סילבר)

אל דופא

New member
יא, מי זה הילד החמוד הזה?../images/Emo6.gif

חשבתי שהבקבוקים שלך היו איתך מאז ומתמיד!

אני התחפשתי לגמד שיושב על פטריה....

יש לי תמונה.... רק שאין לי סורק... אחלה של דבר...וזכיתי במקום ראשון בתחרות התחפושות בכיתה
... (במשלוח מנות קצת יותר גדול מהרגיל...חחחחחחח חסר להם שלא
).

DREAM111

New member
פורים

כל שנה אהבתי את התחפושות. בעיקר אהבתי את התחפושות המושקעות את אלה שאימי היקרה היתה יושבת ותופרת לנו. אהבתי מאוד את התחפושת שנה שעברה של האלמנה השחורה ואני מאוד אוהבת את ההשקעה של התחפושת של השנה שאחותי עשתה וכמובן תראו ביום שישי.

Kesem_

New member
שמתם ../images/Emo23.gif ../images/Emo35.gif

שפעם - האמהות היו בעיקר תופרות ומכינות לבד את התחפושות... היום כל התחפושות זה 80% קנוי איזה באסה לילדים של היום
אני תמיד אהבתי להתחפש בפורים, אמא שלי היתה מכינה לי תחפושות סוף הדרך... כולל איפור ואביזרים והכל... אני זוכרת תחפושת אחת שאהבתי במיוחד, התחפשתי איתה שנתיים ברציפות מרוב שאהבתי אותה: זה היה משהו די מקורי של אמא שלי, והשם של זה היה: "פרפר לבנין הכרוב". למה ? אל תשאלו אותי. זה היה מעין פרפר לבן כזה, עם כנפיים ענקיות לבנות שאמא שלי הכינה בעצמה, והיא ציירה לי על הפנים פרפר לבן גדול, זה היה משגע.... והיו גם: משחת שיניים זברה, ליצנים למיניהם (עם כובעים בגובה מטר!) ודובי, והולנדית ו...מה לא ? היו המון, וכולם כולם מעי ידיה של אימי היקרה

יפעת*

New member
פעם

רוב האמהות לא עבדו, וגם אילו שכן, לרוב היו בבית לקבל את הילדים, היום רוב האמהות גם עובדות, מעט אנשים יחסית יודעים לתפור, ותחפושות זולות בעשרות אחוזים... לי היתה תחפושת שאני זוכרת במיוחד, תחפושת מהגן, הייתי מלכת הכלניות (פרח שלא רצה לוותר על הכתר
) אמא תפרה, גזרה, הדביקה וכו...

Kesem_

New member
פעם

אמא שלי גם עבדה, ולא תמיד היתה בבית לקבל אותנו (הילדים) ובכל זאת - היא זו שתפרה לנו את התחפושות והכל... מסכימה איתך עם זה שהיום יש פחות אנשים שיודעים לתפור אבל לא חושבת שזה קשור לעבודה בחוץ או בבית, כי זה (בינינו) סתם תירוץ. כשרוצים - אז הכל אפשר לעשות, ותסכימי איתי שהילדים הם לפני הכל אז עבודה מחוץ לבית היא לא תירוץ מספיק טוב כדי לא לעשות משהו עבור הילדים. ככה אני חושבת בכל מקרה.... לי זה נראה סתם יותר בגלל שהיום יש הכל מוכן (פעם לא היו כל כך הרבה תחפושות מוכנות כמו שיש היום), וזה כן קשור אולי גם לקבצ החיים המטורף, ולזה שגם אוכל קונים היום מוכן - אז למה לא תחפושת ??? אבל בכל זאת - אני חושבת שפעם היה יותר כיף להיות ילדים... מכל הבחינות

יפעת*

New member
גם אמא שלי

עבדה וחזרה מאוחר יותר ממני, אבל אני בטוחה, שאם היה זול יותר לקנות תחפושת מלתפור, היא היתה קונה

למעלה