firenogo

New member
למה שלא תמצא עבודה חוקית

ההמלצה שלי, אם יש לך אזרחות בריטית למה לך ללכת על עבודה שלרוה היא לא חוקית, קשה והכסף לא תמיד כל כך טוב כמו שהחברות האלו מפרסמות. בתור אחד שיש לו אזרחות בריטית, למה שלא תמצא עבודה חוקית שכנראה תכניס לך יותר כסף מהעבודה הסזיפית והקשה הזו. תעשה חיפוש בפורום הזה ובאתרים עבודות בחו"ל, מה שבטוח אל תחפש באתרים כמו מכה וג'ובניק שלרוה העבודות בהן הן המכירות האלה, אז תעשה לעצמך טובה ותעשה משהו חיובי עם האזרחות הזו, אני בטוח שיש פה כאלו בפורום שהיו הורגים בשביל אחת כזו. בהצלחה ושיחרור מוצלח. לירון

Duck AllMighty

New member
תגובה

תודה, האמת שהייתי בטוח שהעבודה הזאת חוקית... אבל ת'שמע איפה לדעתך אני יכול לחפש עבודה נורמלית? אני יודע שכמה שהשכר מינימום גבוה כך גם עלות המחיה...

Sparker

New member
אגב FF,

אתה מכיר פתרון לבעיית הקידוד של השועל עם הארץ? כל דף נפתח ב Hebrew Visual. אני גם אסתק בקיצור דרך להחלפה ידנית של הקידוד.

גלה24

New member
אזרחות צ'כית

שלום!! רציתי לדעת עם מישהו יודע אילו הטבות,זכויות וחובות יש לאנשים עם אזרחות ודרכון צ'כי!! כל מידע שהוא יתקבל בברכה תודה גלית

bulllli

New member
עם אזרחות צ'כית את מקבלת דרכון צ'כי

אבל איפה את רוצה לגור? צ'כיה חברה באיחוד אבל עדיין לא שוות זכויות כמו המדינות הוותיקות. בגרמניה למשל, ניתן לשהות ללא הגבלה ולקבל אשרת עבודה למשרה חלקית.

גלה24

New member
תודה אבל.....

תודה אבל רציתי לדעת באופן כללי לגביי הזכויות של בעל אזרחות ודרכון צ'כי- בצ'כיה וגם בשאר העולם( ויזות עבודה,לימודים)

bulllli

New member
אני אשאל שוב.

אבל איפה? בזימבבואה לא מעניין אותם איזה דרכון יש לך, כנ"ל בארה"ב. בצ'כיה ובמדינות האיחוד זה יותר פרקטי.

למעלה