Duck AllMighty

New member
עבודה באירופה

שלום חבר'ס, אני מחפש עבודה באירופה, עדיפות לבריטניה (בגלל שמדברים אנגלית) ועוד יותר עדיפות לסקוטלנד כי אני מת על האנשים והמקום שם. אני עכשיו משתחרר מהצבא (עוד חודש ככה) ויש לי אזרחות כפולה, ישראלית ובריטית. אני רוצה ת'כלס לעשות טיול-עבודה.. משהו בשביל החוויה ועדיף גם בשביל כסף טוב.. שמעתי שיש כל מיני קבוצות מאורגנות מהארץ שעושים שם מכירה בשיטת מבית לבית וכו'.. נשמע לי ממש מגניב ובמקרה הכי גרוע שאני ארצה לעזוב אני תמיד יכול ללכת לשטוף כלים באיזה מסעדה בשביל 4.5 פאונד שכר מינימום
אני אהיה אסיר תודה אם מישהו מכיר או יכול לקשר אותי לאתרים בנושא, לאנשים שמכירים עבודות כאלה ואחרות - ובכלל לשפוך קצת אור על כל הנושא. שלכם, נדב.

offir666

New member
מה עלות המחייהבאירלנד

שלום אנשים, אני שוקל לעבור לאירלנד לשנה (עבודה). רציתי לשאול כמה עולים כמה דברים מרכזיים בארילנד (בקורק): א. מגורים. ב. אוכל (קניות). ג. האם יש הוצאות מהותיות אחרות כמו חימום, טלפון וכאלה... מקוה שיש למישהו תשובות.... תודה וביי אופיר

איילנד1

New member
הולדת ילדים באירופה...??

שלום , רציתי לדעת אם אני יולדת באירופה במדינות כגון : אנגליה , ספרד האם זה אפשרי ? האם עושים זאת באופן פרטי ?( מבחינה כלכלית) האם זה מקנה לי ולאבא אישורי שהייה למינהם ?ומה מקבל הילד? אשמח אם תענו לי על כך בהקדם .תודה ויום טוב לכולם.

noa scotland

New member
לגבי בריטניה

אין שום "הטבות" מבחינת אישורי שהיה ו/או אזרחות. אם תעברו בצורה חוקית לבריטניה (דרך ויזת עבודה, למשל) ותשהו בה מספיק שנים כדי לקבל מעמד של תושב קבע, וכל זאת יקרה לפני יום הולדתו ה-18 של הילד שנולד לכם בבריטניה - או אז תוכלו להגיש עבורו בקשה להתאזרחות.

אמממ

ללדת אפשר בכל מקום. לפי הידוע לי יש באנגליה ובספרד מיילדים ורופאי נשים, וגם שם נולדים ילדים כל יום. אז זה אפשרי. לגבי מי משלם על זה - כדאי שתבררי עם חברת הביטוח שלך בישראל, אם הם משלמים על לידה במדינה זרה. כי לידה רגילה בזמן המשוער שלה היא לא בהכרח חירום. כל חדר מיון יקבל אותך עם צירים ויילד אותך. על חשבונך (פרטי) או לא - זה עניין של ביטוח בריאות. זכויות - לא יודעת אם בריטניה או ספרד מעניקות זכויות (כגון אזרחות) לתינוק שנולד בתחומן, אבל ככל הידוע לי - ההורים לא מקבלים שום זכויות.

בגלל מה בדיוק?

אמרתי שאני לא יודעת אם נותנים אזרחות לתינוק (ואני בספק גדול שהתינוק יקבל משהו חוץ ממקום לידה "מיוחד" בתעודת הלידה שלו)

איילנד1

New member
תודה אבל....

תודה על התגובות ... מטרתי בהולדת ילד במדינות שרשמתי על מנת שהוא יוכל לקבל ויזה \ת"ז של אותה מדינה ואולי גם הוריו?????? לתגובתכם המדוייקת ...

chti

New member
נדמה לי שהיית יכול להוסיף עוד כמה

סימני קריאה! ה'לא' שלך די אמביוולנטי ככה.

ronnl

New member
רצית ברור עם סימני קריאה? אז בבקשה

!!!!!!!!! ! _ !_____ !! !! !! !! !! !! !!!!!!!!! !!!!!!!!! ! _ !_____ !! !! ____!! !! !! | ______ ! ! ! ! ! מקווה רק שזה יעבור בלי שגיאות

ronnl

New member
רצית ברור עם סימני קריאה? אז בבקשה

!!!!!!!!! ! _ !_____ !! !! !! !! !! !! !!!!!!!!! !!!!!!!!! ! _ !_____ !! !! ____!! !! !! | ______ ! ! ! ! ! מקווה רק שזה יעבור בלי שגיאות

ronnl

New member
../images/Emo6.gif

לחצתי פעם אחת רק שניסיתי לתקן את השגיאות כי כשעשיתי את ההודעה זה היה בסדר וכששלחתי הכל השתבש כרגיל עם התפוז

noa scotland

New member
התגובה שלי לא מספיק מדוייקת? ../images/Emo4.gif

אז אולי זה ישכנע אותך. שימי לב לסעיף 9.

למעלה