מתקפת המלשבים בעיצומה

LONA3

New member
שאלה על גיוס

מישהו יודע מה זה גיוס מרץ לבנים? תודה לעונים..
 

pitria

New member
לגבי בסיס סגור

שלום, אני מתגייסת עוד שבועייםוזה כנראה יהיה בסיס סגור אין לי בעיה לא לראות את המשפחה שבוע, אבל אני מאוד קנאית לפרטיות שלי. זה נכון שאין פרטיות בבסיס סגור? אני כל הזמן אצטרך לאכול ארוחת ערב עם הבנות שאיתי בחדר? מאוד חשוב לי להיות לבד לפעמים..אני לא רוצה שמישהו יהיה "תקוע לי" כל היום אז זה נכון שבבסיס סגור אין פרטיות?
 

LiRi LoVe YaRiN

New member
שאלה דיי דחופה בקשר למיונים/:..!!

אז ככה יש לי עוד שבוע מהיום זימון לבקרית שליטה ימית ואלחוטנית חוף ב27.12 עכשיו כמה ימימם אחרי יש לי לימיאת גוררת ב1.1 היום צלצלו אליי מחיל הים כדי לוודא שאני מגיעה עכשיו ארתי לה תאמת אמרתי לה שיש מצב שאני אבוא אבל אחתום ויתור על הראשון..(בקרית..) שאלתי אותה אם אני אלך לזימון זה יחסום לי את השני והיא אמרה שיש מצב שכן שהיא תברר ותחזור אליי היום או ביום ראשון ואם לא אז שאני אצלצל עכשיו אני לא רוצה בוודאות תתפקיד הזה אבל את הזימון השני אני ממש רוצה את הימאית..אני עכשיו מפחדת שיגידו לי שהכול יהיה בסדר ואני אלך ובסוף יגידו לי את לא יכולה ללכת גם לימאית או שאם אני לא אלך לבקרית אז לא ישלחו לי יותר זימונים.. מה לעשות?!
 

ashk1a

New member
זה דברים שתלמדי במשך השירות שלך אבל

תמיד יש פרטיות בשירותים!
 
לא רק לאכול עם הבנות בחדר,

יהייה בסדר, את לא הראשונה שיש לה "אובר רצון לפרטיות", בטוח שאחרי חודש או קצת יותר, תתגברי על עצמך ותמצאי לך חברות שאיתן תסדרי ולא יפריע לך שהן נוכחות...
 

ענבאך

New member
../images/Emo45.gif

לי האמת, מההתחלה זה לא מאוד הפריע, ויש בזה דווקא משהו נחמד. זה יוצר קשר נורא טבעי. רק לפעמים ממש בא להיות קצת לבד ואי אפשר ממש, אבל גם לזה יש פתרונות...
 

Chomby

New member
למה שתאכלי עם הבנות בחדר?

את תאכלי עם כל האנשים שבבסיס שלך ! בכל אופן בטירונות\קורס לא תהיה לך אפילו שניה אחת של פרטיות, אבל כשמגיעים לסדיר (בסגור) יהיה לך הרבה זמן ומרחב להיות לבדך (אבל תראי שרוב הזמן תעדיפי שלא להיות לבד)
 
../images/Emo45.gif

ובטירונות באמת שלא שמים לב לחוסר הפרטיות, אין מספיק זמן לזה.. בקורס אני לא יודעת, אני הייתי בקורס צפוף ודחוס ככה שהרבה פרטיות גם שם לא הייתה לי... ובסדיר כבר מתרגלים:)
 
../images/Emo153.gif../images/Emo188.gifמתקפת המלשבים בעיצומה../images/Emo70.gif

מלשבים יקרים, אם אתם מחליטים לכתוב בפורום הזה [ולא בפורום מתגייסים
] אז נא לשרשר את השאלות/טענות/מענות/הצעות/קיטורים/עצבים שלכם לשרשור הזה. הודעה שלא תשורשר-תמחק
שיהיה אחלה סופש
 

חמדונה

New member
שאלתי בעבר אם יש פה לוחמות ולא היו,

אני שואלת שוב. אם יש כאן מישהי קרבית, אם היא תוכל ליצור איתי קשר במסרים זה יהיה מעולה.
 

mAAyAn 1

New member
מה התאריך בדיוק ?

בעקרון במרץ יש גיוסים קרביים לבנים. כך שאם אתה בעל פרופיל 72+, אתה תגויס לקרבי ככל הנראה...
 
למעלה