שוב צירונים...

../images/Emo153.gifשוב צירונים...

שלום, כבר כתבתי בתחילת הריון זה כבקשה לידע כללי... העניין שאני בהריון שלישי (עכשיו שבוע 19+), ובהריון שני היו לי צירים מוקדמים משבוע 22 (אם אני לא טועה) שהובילו לפתיחה של 2, מחיקה חלקית, אשפוז בשכיבה לחודשיים ופרסולט רק בזמן הצירים על המוניטור. ואז... לידה בשבוע 39 עם זירוז
. גם בהריון ההוא הרופא שלי (דר' קיס, אני במעקב מכון סכרת הריון) טען שאין מה לדאוג כיוון שהריון ראשון הסתיים טוב עם זירוז (שוב, בגלל הסכרת). גם בהריון הראשון היו לי ברוקסטון היקס, שנתנו לי פרסולט "למקרה ש..." הפעם שוב בתחילו לי צירונים: בקימה מישיבה, עליה במדרגות, הליכה ממושכת... כבר בשבוע 18. דר' קיס אמר שבגלל ההיסטוריה שלי אין מה לדאוג, ובשבוע כזה מוקדם לא עושים כלום (גם רמז שאם מתפתחת לידה - לא עושים כלום...) מה עושים? לאן פונים? אני עכשיו מחליפה רופא כי סוגרים מכון סכרת הריון באסותא השלום. יש המלצות בגוש דן עם מכון סכרת+סיכון? (אני במכבי) תודה.

בקשר להמלצה למרפאה בסיכון וסכרת

בבני ברק מרפאה מעולהההה, יש שם הכל , הרופאה שם מקסימה בר לוי פני, יש שם דיאטנית , מוקד של מכבי אולטרסאונד מוניטור וכל מה שצריך , מקום חם שהעברתי בו את ההריון שלי משבוע 22
גם לי היתה סכרת הריון ועוד כמה דברים קטנים העיקר שיעבור הריון משעמם ומוצלח

קיבלתי בעיטה בת... מהמקום חם זה!

אין לי מילים שעוברות צנזורה, אני כואסת נורא! במקום חם זה אמרו שהם מטפלים במבוטחות בני ברק בלבד! זו הפליה, עבירה על חוק הבריאות ותקנון מכבי!

מוזר נורא,אותי שלחו לשם מרמת גן

ולא היתה לי בעיה בכלל איתם כל התקופה הזו אני מצטערת שזה קרה לך, וזה מכעיס ובצדק, היו שם בנות מכל מיני מקומות חוץ מבני ברק, כך שאני לא יודעת מתי זה ואיך זה היה מקווה שזה לא יחזור לאף אחד ולא יהיה

אני מאזור מודיעין ומטופלת שם

כשניסיתי להזמין תור בפעם הראשונה הם באמת ניסו להגיד לי שזה רחוק לי וכו והיו די לא נחמדים, אמרתי להם שזה לא ענינם ושאני עובדת במרכז וזה מה שנוח לי. ואז אחרי קצת אסרטביות פתאום הפקידה נהייתה נחמדה ושינתה גישה ונתנה לי תור וכו. שווה לך לנסות לדבר איתם שוב , ותהיי אסרטיבית, אח"כ באמת שלא משנה להם מאיפה את. בהצלחה.

פרימי1

New member
גם אני באסותא

ועוברת בעזרת ה' לרעננה למרפאת הריון בסיגון. יש שם (לפי מה שבררתי) רופאים מעולים... אישית קבעתי תור שם לד"ר יסכה לנדסברג. שהיא רופאה בכירה בהריון בסיכון באיכילוב והבנתי שהיא מקצועית ונחמדה

למעלה