|חמוס| שרשור חיובי

Mrs Bloom

New member
../images/Emo153.gif|חמוס| שרשור חיובי ../images/Emo42.gif

שירשור חיובי זה שירשור שיפתח בכך סוף שבוע ובו תצטרכו לכתוב את כל הדברים החיוביים והמשמחים שהולכים לקראות לכם השבוע וכל זה במטרה לראות את השבוע הקרוב בצורה חיובית
*כל הזכויות לשירשור החיובי שמורות ליעלע
הילדה החיובית והורודה P: השבוע שלי: [מנסה למצוא דברים חיוביים אחרי הכל :X] יום ראשון- חופש. אורזת דברים. הולכת לנקות בבית החדש. אירוח של פיטר רוט
בוואלה. יום שני- חופש. ידיד שלי בא אליי. יום שלישי- חופש. יוני בלוך מתארח בפורום. יום רביעי- חופש. מעגל הקשבה ב"הפוך על הפוך" :X אולי אני אפתור מתמטיקה. יום חמישי- חופש. "מין-ערב" ב"הפוך על הפוך"- משהו חדש במקום ^^ יום שישי- חופש. אולי אולי אולי אולי אולי אולי [רק אולי
] הופעה של נעם רותם
ורואה את יעלע אהובתי
יום שבת- חופש. פותרת מתמטיקה.

MikeY fReAk

New member
נמ.../images/Emo79.gif

ראשון- בטלה שני- שירני באה שלישי- בטלה רביעי- מפגשכפרות:] חמישי- סרט [סלקום^^] שישי- חצי יום נשרף שבת- יום נשרף

cowgirl Ms

New member
רעיון מעניין.../images/Emo80.gif

*פותחת יומן* יום ראשון כנראה תות אהובי, רוב הסיכויים שהחברה [
]. יום שני מקווה שתות אהובי והחברה. אההה... טוב, זה ככה עד יום שישי... למרות שאולי תהיה לי הקפצה לכינרת [עוד לא התגייסתי, וכבר אני מדברת בשפת צה"ל... :<] עם כמה חברים- להשתכר להיזרק ולשחק ב "לא לטבוע". ^^ יום שישי - שבת מפגש צפייה ושינה אצל איש נחמד בקריית חיים!!! ה-מון חברים טובים שלא ראיתי יותר מדיי זמן. ^^

קשה לי..

בלאט אני לא חיובית בכלל.. ננסה יום ראשון- יומולדת לאמא (חיובי לא?!) יום שני- בגרות אחרונה (אני אכשל בה ואעשה אותה שוב אבל בגרות אחרונה לפני מועדי ב'), בטח אצא לעיר לשתות (זה מאוד חיובי..) יום שלישי+רביעי- אין לי שמץ מה יהיה בימים האלו יום חמישי- מסיבת סיום (בעע אני שונאת דברים כאלו) יום שישי+שבת- אין לי מושג...

למעלה