שלום אני חדש בפורום....

zmir2003

New member
../images/Emo153.gifשלום אני חדש בפורום....

לפחות ככה אני מרגיש.
טוב אז אני לא ממש חדש,דווקא שועל פורום ותיק ומנוסה. והחלטתי לחזור בקאמבק שהיה מבייש אפילו את צביקה פיק. אז מה חדש? מה נשמע אנשים? טוב אני קורא פה ושם הודעות בפורום ומכיר יותר את החברה מתקופתי אבל את רובכם אני עדיין לא מכיר. אז שלום שמי איתן ואני ADHD. רגע זה לא APADHD פה (Anonymous people with attention deficit hyperactivity dissorder). טוב אולי לא. בכל אופן עידכון קצר לכל מי שתהה או תוהה מה קורה איתי בזמן האחרון. את הלימודים מזמן עזבתי (לא מתאים לי כרגע) ונכון לשבוע האחרון גם חזרתי לצייר [אייקון של איתן גאה]. הספקתי כבר לעבור דירה וכנראה אני יעבור עוד פעם ממש בקרוב
בתקווה שאני ימצא דירת סטודיו באזור ובתקציב שלי [אייקון של איתן מתפלל] והאמתי שחוץ מזה הכל כרגיל..איך דחסתי תקופה של כמה חודשים לכמה משפטים מפליא אותי..אבל הכי חשוב זה שאני מצייר עוד פעם. ציור זה כמו אוויר לנשימה ובלי מכחול ביד אני מרגיש גידם (מישהו הזכיר את טרומפלדור?). בקיצר תנו לי קצת זמן ואני גם יתחיל להגיב על הודעות. אבל עכשיו אני צריך כבר לסיים..הציור קורא לי והיד כבר מגרדת לי. היו שלום ותודה על הדגים.(דאגלאס אדאמס-יהיה זכרו ברוך
)

טוב שחזרת

מ"בלי פאניקה" אחת לשני ... יש לי שאלה שחשבתי עליה ורצתי להפנות לכולם אבל אתה בתור אדם יוצר אלי גם תוכל לענות אז קודם כל כייף לך וכל הכבוד שאתה יוצר שנית אני עכשיו כותבת עבודה ואני מרגישה שעם רטלין אני סוף סוף מצליחהלסכם ולקרוא מאמרים להוציא את העיקר אבל בשביל לכתוב יפה מנוסח מוצלח ומקורי אני צריכה לעבוד בלי רטלין ????????????????????????????????

zmir2003

New member
קודם כל תודה.

דבר שני אני ינסה לענות אפילו שאני לא בטוח שאני האדם הנכון למשימה. אני אף פעם לא לקחתי ריטאלין ואני לא יודע איך אמורים להרגיש אם ריטלין. את אומרת כשאת לוקחת ריטאלין את מרגישה שאת יותר מרוכזת,מסוגלת לסכם מאמרים לבצע עבודות ובעצם לבצע פעולות שמצריכות רמת קשב גבוהה. הגיוני כי זהו תפקידם של הפסיכוסטימיולנטים למיניהם. מצד שני את מרגישה יותר זורמת,מקורית,ומנוסחת בסגנון יותר "מוצלח"? כשאת ללא ריטאלין. אולי תשלבי בין השניים? במידה ואת לוקחת ריטאלין רגיל (המשפיע ל4 שעות אם אני לא טועה)את יכולה לקרוא,לסכם,להפנים ולהוציא את העיקר על דף. ובתום סיום השפעת הריטאלין לחזור שוב ולקרוא את מה שכתבת ולנסות "להעביר" את הכתוב לנוסח שיהיה יותר זורם ונטול השפעות ריטאליניות למיניהן. או את יכולה בהשפעת הריטאלין לקרוא,לסכם,ולהפנים ובאופן מודע לנסות להעביר את הכתוב לנוסח יותר נעים למשתמש. אלו רק הצעות והאמתי אין לי שמץ של מושג אם הן יעבדו כי כמו שאמרתי אני "אנטי" ריטאלינסקי וריכוז אני מצליח להשיג רק כשאני מצייר. אבל זה כנראה בגלל שהתחום הוויזואלי הרבה יותר פשוט וקל בישבילי וכנראה לא מצריך רמת קשב כל כך גבוהה או שפשוט למדתי לעקוף את קשיי הקשב שלי בעזרת אימון מתמיד בציור ורישום (יותר הגיוני). מה שעוד את יכולה לנסות זה כשאת יוצרת ללא ריטאלין להיות מודעת עד כמה שאפשר למחשבות שלך ולתחושות שלך באותו רגע ולנסות לשחזר אותן גם כשאת לוקחת ריטאלין. באופן תיאורטי (לפחות ככה אני חושב ותקנו אותי אם אני טועה..) לא צריכה להיות סתירה בין העלת הקשב לבין חוסר היצירתיות כפי שאת טוענת..אנשים "נורמלים" ללא הפרעות קשב הם לא פחות יצירתיים מאנשים עם הפרעות קשב באופן כללי. נוטים לשייך יצירתיות לADHD כנראה בגלל שאנשים עם ADHD הם ללא "מחסומים" ויכולים יותר לזרום עם המחשבות שלהם ולא להתקבע על חוט מחשבה אחד. נראה לי שבעזרת אימון קוגנטיבי נכון תוכלי לשלב בין היצירתיות לבין הריטאלין. בהצלחה שיהיה לך.

איתןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

זה פשוט לא יאמן. אמנם שחררת באיטיות מוגזמת את כבלי השתיקה, מה שגורם לי לתמוה האם יש דברים אחרים אותם בצעת בזרועותיך השריריות. עכשיו אני מבינה: לחצת אתן בכח על מברשת הצבע. יש לציין שזה תחליף נפלא!!! וולקם ענק מכולנו.

zmir2003

New member
תודה ממי ../images/Emo171.gif

ואיך אצלך? אני מת לבוא לבקר אותך..אני צריך לגרור את Penn ולנסוע אליך איזה יום. אני ממש מרגיש שהחזרה לפורום כמו לציור הייתה נחוצה לי מסיבות מובנות לחלוטין. כמה טוב שבאת הביתה..לה לה לה [אייקון של איתן מזייף]

מיכל ט

New member
איתן, איזה יופי לראות אותך פה

אני שמחה שחזרת לצייר, זה בטח עושה הרגשה טובה לעשות משהו שאוהבים. בנתיים אני עסוקה ב"להתנהג לפי הספר", אתה מוזמן להתעדכן בהודעה שלי למטה.

rilibi

New member
שלום רב שובך

לא הגיע הזמן להחליף לzmir2004? מודל משופר עם מכחול? להשתמע

למעלה