שירשור הפרק היומי-97

dollzy

New member
תקשיב..

תאמין לי כשיש לי איזה הערה לדמות או לאדית אני אומרת אותה!!! כשצריך אני אומרת.. ולפעמים יש כאלה אני מודה אבל זה כבר אידיוטי לגמריי! זה מ-ח-ו-ץ! לנישואים!

ny22

New member
מנהל
בואו נסכם כך ../images/Emo26.gif

היא לא הייתה נשואה לו, והוא כן אבא של בן בן (והיא אמא שלו). מקובל?

dollzy

New member
כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

ברוך השם! סוף סוף! והם לא היו נשואים!

nWkobi

New member
וואי וואי איזה מתחחחח!!

אז רותם היא אחת ממסדר סקורפיו? בכל מקרה היא חתיכת נדחפת מעצבנת!! שיחזירו כבר את רוניני רואים שהם מסתדרים "יותר מטוב" נגיד ביחד...

פרק טוב!

שלומיק בכלל לא יודע שבן בן הוא הבן שלו
דגנית הציעה לשלומיק דיצת האשכוליות וזה התה שרוברטו אוהב
הקוד של הדלת היה 666
איך הייתי במתח כשהם היו במוזיאון ונלחצתי כשהאזעקה התחילה לפעול... היפנטו את רותם אבל בכל זאת- איך היא ידעה שהיהלום נמצא מתחת לכרית של אדם?

נעמקה19

New member
גאד איזה פרק מותח! הרגשתי כאילו הלב

שלי דופק כ"כ חזק עד שאני מרעידה את השולחן שלי... אז שמתי יד על הלב כדי להרגיע אותו
ואז הוא המשיך והמשיך לדפוק וכבר שמעתי אות דופק... חשבתי שאני הולכת להתפוצץ או משהו

t a l 1992

New member
תגובה מאוחרת על הפרק../images/Emo122.gif

פרק יוצא מן הכלל! קודם כל, אדית
היום, אדית נתנה לי עוד סיבה לאהוב כ"כ את המשחק שלה, היא שיחקה את דגנית היום בצורה מ=ד=ה=י=מ=ה! והבכי שלה אחרי שהיא "רבה" עם דדי היה פשוט מעולהה=] אדית שיחקת אותה
דבר שני, לימור
אהבתי את המשחק שלה=] היא באמת שחקנית מעולה והיא עושה את ניצן בצורה מעולהה. כל פרק אני אוהבת אותה יותר
ולא רק אותה גם את הדמות שלה, ניצן היא דמות מדהימה! דבר שלישי, ידידה
אין לי מה להגיד עוד, כי אם אני אגיד את זה אני פשוט אחזור על עצמי פעם אחרי פעם. אז ידידה אתה ה-מלך!=] שחקן מעולה. קשה למצוא כאלה טובים בימינו! ועכשיו לסיום, רותם, מי היה מאמין שדווקא רותם תשתף פעולה (טוב זה לא נקרא כ"כ תשתף אבל לא נורא
). השחקנית, מאיה קורן חמודה בצורה מטורפת ומשחקת מקסים
וכמו תמיד, האחד והיחיד הכי טוב מכולם- גיורא חמיצר
גיורא, תמשיך להפתיע אותנו. באמת שאין כמוך טל=)

Rioter

New member
גיורא חמיצר? ../images/Emo2.gif

דווקא את התסריט הזה כתבה מישהי אחרת, בשם מאיה.
!

נעמקה19

New member
נכון...

במיוחד בקשר לאדית
היא היתה פשוט מעולה! איזה מדהימה! בחיים שלי לא ראיתי שחקן בוכה יותר טוב ממנה
אני חושבת שעושים את הדמות שלה רגישה והכל (עוד מעונה הקודמת), כי היא יודעת לבכות ממש טוב
כפרעלייה, כל כך רציתי לחבק אותה באותו רגע

dollzy

New member
לחבק?

לחנוק!!! חיבוק כזה מוחץ!! (כמו במילים של שיר Rioter) היא בכתה פשוט כל כך יפה..!!!!!!!!!!! היו צריכים להשאיר אותה בוכה עוד קצת.. זה דרש.. היום אם אני לא טועה היא תלך לספר לשלומיק על בן בן לא?

למעלה