שירשור הפרק היומי-97

לא הבנתי.. כמה שאלות!!

למה רותם לא השתולה אלא אחד מהשמיניה? היא רק עוזרת להם או מה?! ולמה זאתי שנטשה עזרה לה עם המסכות? לפי מה אתם יודעים?

שכטרון

New member
לכל התוהים, זה היה פלאשבק../images/Emo59.gif

לא פלאש לעתיד...
אני כמעט בטוח שהמשטרה תעלה על השלישיה, והם יסתבכו בגלל זה. אין מצב שזה ייגמר בקלות. נראה לי שדגנית אף פעם לא הייתה נשואה בכלל, והיא המציאה את בעלה לשעבר. מזכיר את הסיפור של משחק החיים...

שכטרון

New member
וזה לא פלאשבק של רותם../images/Emo59.gif

פשוט הם הראו לנו מה היה. זה לא פלאשבק של אף-אחד

dollzy

New member
דגנית המציאה../images/Emo4.gif???

מה יש לה להמציא בזה????? מה היא משועממת!.. למה שהיא תמציא את זה זה לא כאילו יש לה סיבה! ודבר שני! היא לא המציאה את זה כי אף פעם היא לא התחתנה בן בן הוא ילד מיחוץ לנישואים..

שכטרון

New member
"מחוץ לנישואים"../images/Emo59.gif

זה אומר שהיא הייתה נשואה... ובסדרה הזאת הכל יכול להיות, ולכל דבר יש הסבר הגיוני. אל תפסלו ישר כי אתם אוהבים את הדמות הזאת. אולי, כמו במשחק החיים, היא רצתה לתת לבןבן דימוי של אבא, שהיה, אהב אותה, ולבסוף מת. במקום לספר לו שהיא אף פעם לא הייתה נשואה. בןבן היה עלול לחשוב שאבא שלו לא רצה אותו ובגלל זה עזב את דגנית. ולמי ששאלה - פלאשבק זה פלאש אל העבר. מראים משהו שקרה פעם.

dollzy

New member
מחוץ לנישואים

זה מחוץ.. כלומר לא בפנים! לנישואים! כשמתחתנים.. כלומר כשהיא ילדה אותו.. היא לא היתה נשואה כלומר מחוץ לנשואים.. כשאתה בתוך הנישואים זה נישואים!

שכטרון

New member
עדיין. יש נישואים../images/Emo3.gif../images/Emo59.gif

אולי התכוונת שהוא ילד בלי נישואים

dollzy

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

אין נישואים! הם היו חודש יחד הם לא התחתנו!!!

שכטרון

New member
וזה בדיוק מה שאמרתי!../images/Emo59.gif

שלדעתי היא בכלל לא התחתנה, והמציאה לבןבן את הבעל שהיה לה

ny22

New member
מנהל
בעיקרון הוא צודק...

בשביל להגיד על משהו כזה מ"חוץ לנישואים", צריך להיות נשוי. וכשהיא עשתה את זה איתו - היא לא הייתה נשואה לאף אחד.

dollzy

New member
אוקי אני אסביר שוב..

הביטוי מחוץ לנישואים מכוון כאשר נולד ילד שלא נולד לשני הורים נשואים... זה לא אומר שהם היו נשואים ואז הם לא היו ואז הוא נולד.. דגנית ושלומיק אף פעם לא התחתנו,ולכן בן בן הוא ילד מחוץ!!! לנישואים!!!

נעמקה19

New member
בדיוק../images/Emo45.gif

היא לא התחתנה איתו ולא בטיח. ולמה שהיא תמציא אותו?! כדי לעצבן את דדי ולבכות?! היא לא עושה הצגות! עובדה שהיא בכתה לבד. וחוצמזה, אנחנו מכירים את הדמות של דגנית מספיק טוב כדי לדעת שהיא לא תעשה דבר כזה! היא בכלל לא חשודה בכלום! אם כבר קובי\שלומיק הוא זה שחשוד במשהו...למרות שלא נראה לי |:

שכטרון

New member
תראי מה הגבתי לשיר../images/Emo59.gif

ובלי להעליב, אני בטוח שאם היה מדובר בדמות אחרת לא הייתן חושבות ככה

למעלה