שירשור הפרק היומי-97

ny22

New member
מנהל
גיורא טען שניצן הייתה פה בשיא!

הלוואי ויהיו עוד פרקים כאלו...שנמשיך לראות את המדהימה
הזאתי! ובכלל ראיתם איזו גמישה היא?

j u l i a 1 3

New member
אדם ניני וניצן מפגרים

שלא תבינו אותי לא נכון, אני חושבת שמה שהם עשו היה מאוד חכם ולא כל אחד היה חושב על זה... אבל אם הם כבר כל כך התאמצו לעשות את כל המבצע הזה כל כך במדוייק לא יכלו לקנות כפפות או משהו? כאילו, טביעות אצבעות? הם השאירו טביעות על הדלת, הזכוכית, על כל מקום אפשרי! והם גם לא העירו את כל האנשים מהוירוס, רק את השומרים...

j u l i a 1 3

New member
כן, אבל...

ניני בטח מחק את זה לפני שהוא הלך, הרי הוא היה בחדר בקרה... בכל מקרה, אם הם לא יסתבכו בגלל זה אני אהיה מופתעת. אין מצב שהם יוצאים מזה כל כך מהר. כמו שהיה עם הקזינו.... גם הפעם, המשטרה יכולה לעלות עליהם ב5 דקות...

בקשר לטביעות האצבעות..

נגיד ויקחו טביעות לא ידעו של מי הן רק במידה והם חשודים או שתביעות האצבעות שלהם נמצאות במאגר יוכלו לזהות שהן של ניצן,ניני ואדם.

meroremo

New member
באחד הפרקים הראשונים בעונה...

אדם הסתכל במאגר של המשטרה וניצן הופיעה שם...

eva133

New member
אחלה פרק

אהבתי את הקטע שהם גנבו את המומיה לא העליתי על דעתי שרותם גם שתולה.. אדית חצור משחקת מופלא, מיום ליום מגלים את היכולת הגדולה שלה של המשחק

עדידוש

New member
פרק טוב מאוד../images/Emo47.gif

אהבתי את הקטע עם המומיה
ידעתי שניצן תצליח בסוף חחח

o r t a l13

New member
../images/Emo19.gif השערה... ../images/Emo4.gif

זה לא ספויילר זאת השערה אז אל תקפצו
יכול להיות שרותם לקחה את היהלום בגלל שהמסכות אמרו לה [טוב זה ברור] והם אמרו לה לקחת כי אז היא תביא להם את היהלום ואז אדם וניני לא יוכלו להביא להם.. והם יגידו להם שאם הם לא מביאים הם לא יגידו להם על איה.. ואז יוצא כאילו שהם גם קיבלו תיהלום וגם לא אמרו להם כלום על איה...

ny22

New member
מנהל
אתה צודק! באמת יכול להיות....

כי אז הם לא יצטרכו לספר להם מה קרה לאיה. מצד שני, הם בטח יספרו כי הם לא רוצים לפגוע בשמיניה...

ny22

New member
מנהל
גיורא צדק גם בזה ../images/Emo26.gif

אף אחד לא חשב על זה שאיה ממש הייתה חסרה פה... כלומר, במבצע, ניצן "השלימה" אותה - את הנוכחות שלה...

lk היחידה

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo163.gifכנסו..

בתסריט של היום היה כתוב:"סצנה אינטימית אדם וניצן...דיאלוג מהיר וחצי לחישה בגדול יתרקם רומן בין שניהם אבל פה עדיין אדם חושב על איה שאולי חיה והכל צריך להיות עדין עדין. ניצן בהחלט נדלקת עליו אט אט. " אה וידעתם שהאנשים שכותבים את התסריט מתבדחים בו? שימו לב: * או רובי אם בעייתי לחשוב על טרנזישן אחר שיקח אותנו קדימה בזמן ללוקיישן חדר אדם (אולי פשוט חוצים את הקוליסה בסט המתחלף ונכנסים ישר לחדר אדם... סתם בצחוק. )" ו..."רוני חמש מאות שלושים ושלושה גרם! (דיר בלאק לטעות בשם המספר דון)" תסריט טיפה מוזר.. ולא הבנתי למה הם שמים
ים בטסריט אם הם מפרסמים אותו אחר כך..

שכטרון

New member
WTF?!../images/Emo2.gif../images/Emo59.gif

באמת צריך ליצור רומן בין אדם לרוני ואז יהיה לו סרייה (כמו שדורי אמר
)

ofirush17

New member
../images/Emo58.gif

גם עם ניצן? חוץ מרוני הוא היה עם כל הבנות בסידרה!

עוד חצי שעה אני אראה את הפרק../images/Emo13.gif

הייתי כל היום בת"א.. חזרתי ב-6 וחצי הביתה אני כבר רוצה לראות את הפרק!

למעלה