לכבוד חג הפורים מחר, בא לי רעיון..

לא נורא, מחר סאמי יבוא לטיפול החודשי שלו

יקבל קצת חשמל לראש והכל יהיה בסדר עד תחילת מאי לפחות.

sumerfield

New member
../images/Emo13.gif

רופא טוב המליץ לי על טיפול אחר.. אני נוסע לסיני בשבוע הבא, לטגן את הראש בשמש ולשתות כל מיני דברים טובים... (אפילו שיש דתות שאוסרות על השתייה) כנראה שבמאי יהיה יותר רגוע. <תגיד, יש מצב שאתה מארגן לי כרטיס אורח לחדר כושר שלך..? >

יש "חבר מביא חבר"

אם אתה רוצה אתה יכול פשוט לבוא איתי היום ואם הם לא יזכרו שצריך לראות אישור רפואי - יתנו לך להתאמן היום.

sumerfield

New member
היום כבר הייתי ../images/Emo9.gif

אבל יום שישי ?? <אשלח מסר ונתאם >

גם לי בא להתחפש..../images/Emo151.gif

אני יושב לי בכלא עם כל החברים שלי משיכון העבריינים, מעלים זכרונות עוד מהימים שהיינו מפריקים בתולות ושוברים את ליבם ואמא של מוריס היתה זורקת עלינו את המים של הספונג'ה, כדי שנפסיק עם הסמים מתחת לחלון שלה. אחרי שכל הגברים החטובים פה בכלא מביאים בי ועושים אותי חרמן אני רודף אחרי הישבן הנוצתי הלבנבן של שיפ שיפ ומנסה לפתות אותה בגרעיני חמניות אורגניים. יש לי חשד שהזנזונת המכורבלת עושה בסתר את הינשוף שגם חומד אותה, אז אולי מחר נאכל פה במחלקה עוף במרינדה. בגלל ששיפ לא ממש נאמנה לי, הצלחתי לפתות את הלחמניות החמות והטריות של המנער.. יש למישו מושג קלוש מי זה יכול להיות?

nofoo

New member
נראה לי שסאמר מדבק...../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

יא קרועה אחת..

י ו א ב

New member
שמע - נגמר לך הכביש ../images/Emo201.gif

קרוע ברמות אתה! חג שמח סאמר

המנער

New member
זה הולך בערך כך...

ואם אני השלישי משמאל , אז יכול להיות שהאונה האקסדצימאלית הפרונטלית המשנית הייתה בכוון של 30 מעלות צפונה..?:) נ.ב התגובה דלעיל נכתבה כתגובה לשרשור שכותרתו הייתה "בוקר טוב".....

sumerfield

New member
../images/Emo6.gif

אני סבור שלגמת גלנשארטז סינגל מאלט 25 בכוס פאברז'ה, אחרת אין לי הסבר לארומה שמבצבצת מדבריך. (אולי זה היה גוורצנטימר 69 )

ליקה5

New member
כול גבר שמתחיל איתי

אומר לי ``בואי אני יראה לך עולמות שלא הכרת`` ועוד ``אני עשיר יש לי כסף אים תרצי`` ועוד ``בואי אני ילמד אותך`` ועוד תקבלי פנוק מאדם בוגר מימך`` גברברים אז מה אם אני בת 18 אני יכולה להראות לכם עולמות ולפנק יותר אשר אתם יודעים לעשות את זה, וכסף לא קונה אותי אני ממשפחה אמידה בעלת עסקים שכול מה שאני רוצה יש לי ואבא לא מחריח אותי לעבוד במפעל ואני בחופש כבר שבוע

למעלה