דוריטוס מכניסה לכם פלפל לחיים!

eita6

New member
מה הייתי עושה אם יכולתי לעשות מה שבא לי

אוכלת דברים שיש בהם המון קלוריות למרות שזה משמין וויש תוצאות בשטח ולא עושה חשבון לאנשים שאני השמנתי

benmalol4

New member
אני הייתי.......

אני הייתי אוכל 50 דוריטוס גבינה אשש בלי לשתות מים וגם הייתי אומר מול המצלמות שבטלוויזיה את הילדה שאני אוהב !! חחח חריף ביותררר D::

דניספטו

New member
צניחה חופשית!

עשיתי לפני שבועיים ומאז רק בא לי לעשות שוב!! הייתי עוזב הכל עכשיו ועולה שוב על המטוס המצ'וקמק בשביל לחוות שוב את הנפילה המדהימה הזו!!

jhshadi

New member
הכי בא לי...

בא לי חתול ופרוסה עם גבינה. ולהשליך את החתול ממקום גבוה כאשר הפרוסה עם הגבינה מודבקת לו לגב בכדי להכריע בשאלה הנצחית הטורדת את מיטב המוחות עוד משחר האנושות, על איזה צד יפול החתול. על הרגליים או על הצד עם הגבינה. * חשוב להדגיש כי אין חתולים, פרוסות עם גבינה או מקומות גבוהים ייפגעו במהלך פעילות זו. אני מאוד אוהב חתולים ופרוסות עם גבינה. מקומות גבוהים יכולים לקפוץ לי.

apap24

New member
הדבר שהכי הייתי רוצה...

כתבו כאן חופשה, כתבו כאן ארוחה טובה אבל אם נפליג עם הדימיון הדבר שהכי הייתי רוצה לעשות זה להיכנס לראש של כל מי שעומד מולי במשך שבוע. אין כמו להיות "האח הגדול" של עצמך!

amitizle

New member
מה הייתי עושה כרגע...

שם את הלפטופ בתיק, לוקח את המברשת שיניים שלי ושל חברה שלי ונוסע לאסוף אותה מאוניברסיטת ת"א. אחרי שהיא תכנס לאוטו נסע לקנות אוהל ולאחר מכן נסע בלי סוף...עד שנראה בצד איזה איזור נטוש, מדליק ולא מפחיד
נעצור שם ונבלה יומיים רצוף, בלי סלולרי, בלי מחשב ובלי קשר לעולם. אחרי יומיים של הטענת מצברים נחזור הביתה, נארוז מזוודה פצפונת ונטוס לניו יורק לשבוע וחצי. נעשה קניות ונקפא. אחרי שבועיים של חופש אני מוכן לחזור ללימודים.

mkdahan

New member
YES CINEMA דוריטוס ואוואטר הולך!

הולך לYES CINEMA ורואה את הסרט אוואטר עם 8 שקיות דוריטוס מכל הסוגים ו2 בקבוקי קולה קרים של קוקה קולה מפס הייצור הישן והטוב. וזה בלי דרישות גבוהות מדי.

מה שהייתי עושה אם הייתי יכולה עכשיו ...

הייתי מטיסה את סבא וסבתא שלי מאוקראינה שלא ראיתי מגיל 5 בערך ... הם די מבוגרים עם בעיות אז הם לא יכולים להשאיר הרבה אחד את השני לבד...הם לא זכו עדיין לראות את אחותי הקטנה שהיא כבר בת 6 ,כמובן על ידי תמונות ומכתבים וטלפון לא יותר מזה ... אני מאוד מתגעגעת אליהם ואם הייתי יכולה הייתי מטיסה אותם עכשיו לפה יחד

ling21

New member
מה שהכי בא לי זה להסתער

על קניון עזריאלי ולקנות מכל הבא ליד ולאכול מכל הבא ליד ולהתפנק מכל הבא ליד.... ומה זה אומר? לאכול מהההההה שבא לי במסעדות הכי שוות והמנות הכי יקרות כמובן כולל כל הקינוחים בכל הטעמים בלי לחשוב בכלל על קלוריות לאחר מכן מסע בגדים מטורף לבגדים שיספיקו לי עד 2020 ....כולל פוקס וכל השאר ואפילו כמה חליפות יקרות כמו של ה"עשירים". ואז הייתי עורך מסע חיסול לכל החנויות לפינוקי ספא , דיסקים מזכרות - בכיף! ושלא תחשבו - יהיה לי עוד הרבה כח אחרי זה ללכת לחנות קעקועים ולעשות קעקוע על התחת : "שקו לי כולם בתחת כי עשיתי חיים היום" :)

larisa125

New member
מה שאני רוצה...

זה לעזוב את הכל, וללכת ליום בילוי ברחבי העיר שבה אני גרה עם החברים הכי טובים שלי ועם המשפחה

riflex4

New member
שבוע קניות- ביום הראשון קונים מכונית...

מכונית שתכיל בנוחות את כל בני המשפחה - הגיבוש שלנו חייב להמשך. ביום השני נוסעים במכונית לחפש דירה עוברים בכל הפרויקטים החדשים בוחנים גם וילות יפות והופ לקנות. ביום השלישי אני חייבת לרהט את דירת החלומות שקניתי, סלון מעור, מזנון מפואר עם ויטרינה וספריה, פינת אוכל לאורחים הרבים שיבואו לחזות בנס... ביום הרביעי חדר שינה עם מיטות מתכווננות ושלט. ביום חמישי יש לבחור את מערכת המיזוג הראויה לביתנו הצנוע. ביום שישי נקנה ב"קטנה" מערכות לבוש הולמות לאנשים החיים בטירה. ובשבת עיפים אך מרוצים נשב בביתנו החדש נסעד את סעודות השבת ואני אתפלל לאלוקים שהצלחתי לעשות בשישה ימים כל מה שרציתי וטרם הצלחתי.

nirozenfeld

New member
לי בא

להוציא רישיון טיס, לקנות מטוס קל קטן, ולהגיע כל בוקר לבית ספר עם המטוס...

matantzi

New member
מה שהייתי עושה

הייתי נוסע לאיזה חוף יפה, מקסיקו ככה, פורש מגבת על החול ותופס שנ"צ מול הים מתחת לאיזה עץ קוקוס.

מה באלי זה מה שאני מדמיין

באלי עכשיו לקחת דוריטוס לעשות מסיבה ולדמיין שאני זוכה בipodאני רואה אותה בידי מראה לחברי שם בו תכנות ואני רוצה עכשיו לנשנש לי את הדוריטוס ולתהלב על האייפוד שלי אבל מה שאני חושב זה היה צרוף מיקרים אני אמר להוריי שיקנו לבר מצווה עוד שבועים את האייפוד אבל הם לא מעניין אותם אותי זה מעצבן אני מחפש באינטרנט וזכות חברה זאת מכל הלב אולי אני אוכל לזכות אתם הקוראים אולי אתם תביאו לי את התנה היומלדת שלי ב 1.1.2010 אולי אתם תביאו אבל אני עדיין חושב על האייפוד ועוד וזה כבר נמאס זה כל פעם עולה לי מחדש.
אתם יהודים אנשים טובים אני מדמיין שאתם בוחריםבי! בבקשה!!! שלכם עמית.

מה באלי?

באלי עכשיו לקחת דוריטוס לעשות מסיבה ולדמיין שאני זוכה בipodאני רואה אותה בידי מראה לחברי שם בו תכנות ואני רוצה עכשיו לנשנש לי את הדוריטוס ולתהלב על האייפוד שלי אבל מה שאני חושב זה היה צרוף מיקרים אני אמר להוריי שיקנו לבר מצווה עוד שבועים את האייפוד אבל הם לא מעניין אותם אותי זה מעצבן אני מחפש באינטרנט וזכות חברה זאת מכל הלב אולי אני אוכל לזכות אתם הקוראים אולי אתם תביאו לי את התנה היומלדת שלי ב 1.1.2010 אולי אתם תביאו אבל אני עדיין חושב על האייפוד ועוד וזה כבר נמאס זה כל פעם עולה לי מחדש.
אתם יהודים אנשים טובים אני מדמיין שאתם בוחריםבי! בבקשה!!! שלכם

tal872

New member
מה שאני רוצה לעשות זה... :

אני רוצה לקחת את עצמי,ופשוט "להעלם". לא להעלם,למות או משהו כזה. (חלילה) להעלם,כלומר-להיות שקוע במקום כלשהו. רק אני והאנשים שאני באמת אוהב. לא סתם להעלם,פשוט לנוח מכל הצרות שיש לי ומכל הדברים,ופשוט להנות. (כמה לא סוראליסטי,אבל נחמד לחלום).

למעלה