אילו הייתי עורך התוכנית

../images/Emo152.gifאילו הייתי עורך התוכנית../images/Emo44.gif

אילו נושאים, הייתם שמחים לו היו מעלים במסגרת התוכנית
למה דווקא נושאים אלו
איך לדעתכם צריך להתערב בסיטואציות בנושאים כאלה

הייתי עושה גם סיטואציות של התעללות בבעלי חיים

כי חשוב שידעו שזה גם קיים. אני עצמי הייתי לוקחת את החיה משם ולא מתעסקת איתם בכלל ועם זה ילדים קטנים אולי הייתי מנסה להסביר להם

אם היתי עורך התוכנית היתי מעלה את נושא ה...

יש הרבה נושאים ואני אמנה אותם... 1. זקן מבולבל שלא מוצא את עצמו ולא יודע מי הוא. -תגובות אפשריות: התעלמות, לעג על הזקן, קריאה למשטרה, לקיחתו תחת חסותך, בירור פרטים עם הזקן ועוד... 2. אדם ששוכב ללא תזוזה באמצע הרחוב. -ניסוי מוכר שנערך פעמים רבות. תגובות אפשריות: התעלמות מוחלטת, התעניינות במצבו של האלמוני ובמקרה הצורך קריאה לאמבולנס. 3. אדם שעומד על גשר ומאיים להתאבד. -תגובות אפשריות: התעלמות מוחלטת, ניסיון לעזור, קריאה למשטרה. 4. אדם שמתנהג בצורה חשודה שמזכירה מחבל. רצוי במקום ציבורי מלא אנשים. -תגובות אפשריות: התעלמות מוחלטת, הבעת דאגה אך אי מעשה, התרעה לגורמים ביטחוניים. 5. אדם חשוד שמציע לילדים קטנים ממתקים או טרמפים, חשוד כפדופיל. -תגובות אפשריות: התעלמות מוחלטת, התערבות ישירה, קריאה לגורמים בטחוניים, התערבות אלימה. 6. גניבה מחנות. אדם שנמצא בחנות כלשהי וגונב דברים. תגובות: התעלמות מתוך פחד, התערבות ישירה, הודעה לגורם ביטחוני, הודעה לבעל החנות. ויש עוד מלא...

אבל אם אחד מהדברים האלה מופיעים בתוכנית...

אני מצפה לתמלוגים וכרדיט....

למעלה